reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A jak się odżywiacie? Czego unikać?
Czy jak się dowiedziałyście o ciąży to przeszłyście to pełnoziarniste produkty, owoce, warzywa, wszystko zdrowo i cacy?
 
Witajcie.Ja właśnie po wizycie na nfz niestety.Lekarz zbadał pobrał cytologię.Kazał się ubrać i za 2 tygodnie po wynik.Ja mu na to ,a ciąża,a on ja nic nie widziałem ,a miała być.Masakra.Wyszłam i pierwsze co zrobiłam zapisałam się na wizytę prywatnie.Oczywiście w zupełnie innym miejscu .
A robiłaś testy ciążowe i były pozytywne tak? Kiedy miałaś ostatnią miesiączke? Robiłaś hcg? Może późno doszło do zapłodnienia, ja jak byłam to też lekarz mówił,że mam współżyć , bo mam owulację w dniu spodziewanej miesiączki, i tylko mała czarna plamka, może to być wczesna ciąża , i może być po mojemu,że zaszłam, ale robiłam hcg i pokazało,że jest i się rozwija. Może on ma kiepskie usg
 
@Niespodzianka22 termin mi wypada na 1.08 :)

@Truskaweczka2017 ja też uwielbiam lumpeksy, mam jeden ulubiony i co sobotę są tam ubranka dziecięce po 1zł :D wcześniej kupowałam dla mojego siostrzeńca a teraz będę kupować dla siebie :D

U mnie wózek z pompowanymi kołami to konieczność, nie dotarł do nas jeszcze asfalt więc mam mega wyboje w okolicach domu, na szczęście mieszkam na parterze więc waga nie będzie aż takim problemem :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
A jak się odżywiacie? Czego unikać?
Czy jak się dowiedziałyście o ciąży to przeszłyście to pełnoziarniste produkty, owoce, warzywa, wszystko zdrowo i cacy?
Nie koniecznie czasem zjem parówki, bo kocham a niby nie powinno się jeść zbytnio, jem za to codziennie owoce, takie jak mandarynki, banany, jabłka, jem zupy bo lubię i nie ukrywam,że daję do nich też kostkę rosołową , ale dużo warzyw i reszta na ziołach i soli, ziemniaczki z mięsem i brokuł, bruksel, jakieś soki prawdziwe, albo sama blenderem robię, na śniadanie normalny chleb z serkiem białym, jajecznica. Fakt w ciąży nie powinno się jeść serów pleśniowych, wątróbki, pasztety , makrele wędzone, może dojsc do poronienia, i nie pić mocne herbaty ziołowe, jajecznica też nie powinna być na miętko , wszystko ugotowane z mięs
 
@Niespodzianka22 termin mi wypada na 1.08 :)

@Truskaweczka2017 ja też uwielbiam lumpeksy, mam jeden ulubiony i co sobotę są tam ubranka dziecięce po 1zł :D wcześniej kupowałam dla mojego siostrzeńca a teraz będę kupować dla siebie :D

U mnie wózek z pompowanymi kołami to konieczność, nie dotarł do nas jeszcze asfalt więc mam mega wyboje w okolicach domu, na szczęście mieszkam na parterze więc waga nie będzie aż takim problemem :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
Ja pewnie dostanę to co dałam innym ;) po synie chyba,że będzie dziewczynka, racja wózek na pompowanych kołach jest the best najlepszy , ja przy synie miałam trzy wózki nic tego pompowanego nie pobije i najlepszy jeszcze na tych paskach, albo kliklakach fajnie się buja jak jedzie, można obrócić dwu stronnie do kierunku jazdy, zresztą ja na wioske nie potrzebuje nie wiadomo co, a w tych nowoczesnych to budka dla niemowlaka starcza na krótki czas
 
reklama
Ja miałam piankowe i przejeździłam nim 3 lata. Co do chusty to nie musi być jakaś wypasiona, zresztą nie każde dziecko lubi się chustować. Mi ratowała życie jak młoda w wieku 6 miesięcy nie dawała nic w domu zrobić.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry