reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
a ja powiem , że aż sie boję jak znów będę mieć cc, ponoć po drugim jeszcze dłużej się goi i większy ból , ostatnio koleżance nerw uszkodzili podając zastrzyk do cc, tu w tv takie rzeczy opowiadają jestem bardziej przerażona niż przy pierwszym razie
 
reklama
@Niespodzianka 22 daj znać co u Ciebie? Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ! :*

Ja też tak mam, że jak jestem głodna to mnie mdli. Ciągle mam na coś ochotę, raz słone, raz słodkie. Wczoraj musiałam iść kupić sobie koreczki śledziowe :p i ciągle mi się spać chce. Wróciłam z pracy o 17:00 i od 18:00 już spałam, bo Synek akurat też zasnął, więc skorzystałam hehe Wstałam, wykąpałam się, zjadłam, wpadłam na forum i idę zaraz dalej spać ;)
Dziś moja ginekolog do mnie dzwoniła i udało się mnie wcisnąć na 15.12 na wizytę, troszkę wcześniej bo będzie to dopiero 5t5d, ale przynajmniej zobaczę czy ciąża jest prawidłowo umiejscowiona. Zobaczymy :)

U mnie niestety poród zakończył się cc (podczas skurczy zanikało tętno Synka, a po 6 godzinach ja nadal miałam tylko 3cm rozwarcia). Najgorsze było leżenie 12h płasko i pierwsze wstanie i strach, że nie mogę sobie sama Malego wziąć na ręce :( z każdym dniem było coraz lepiej. Chociaż w jednym miejscu paprała mi się rana, a potem miałam podejrzenie zakrzepicy (spuchła mi noga i była cała czerwona), dostałam serie 20 zastrzyków przeciwzakrzepowych w brzuch. Nie wiem jaki poród wolałabym teraz...co będzie to będzie :) Naturalnego też się boję, ale inne kobiety to przetrwały to ja też dam radę.
 
Jeju dziewczyny ja to moglabym caaaala noc przespac bez wstania a rano jak budzik dzwoni estem zombie z burczacym brzuchem musze choc kawe inke wypic bo inaczej mlodego nie dam rady szykowac do szkoły.
Ale jak bylam z synem w ciaż wstawałan 5.15 z zegarkiem w reku i pilam kakao dobre 2 mieesiace z rzedu [emoji23][emoji23][emoji23]

Dzień dobry all :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angelika tylko naturalny porod drugi duuuzo szybszy juz po paru godzinach sama wstalam i kapalam sie a matki po cesarce nie daly rady polozna wzywaly do pomocy mnie prosily i nie mialy pokarmu porazka dasz rade ja mialam gaz a na koncowke znieczulenie zewnatrzoponowe jak zobaczysz malenstwo zapomnisz :):)
 
Witajcie. :)
Ja mam wieczorami napady wilczego głodu i rano wstaję znów głodna. Jeszcze mdłości nie ma, ale w pierwszej ciąży podobnie miałam, mdłości pojawiły się potem.
Poród naturalny miałam, wywoływany oksytocyną bez zzo, nawet szybko poszło.
Miłego piątku :)
 
reklama
Dzien dobey wszystkim :)
Dzis mialam pierwsza zachcianke :-D drozdzowka z duza iloscia marmolady tak zeby byla taka mokra hehe ale nigdzie nie znalazlam tej ktora mi sie marzy :laugh2:
I przed chwila nie fajne uczucie... nagle zrobilo mi sie goraco ciemno przed oczami i krecilo mi sie w glowie jakbym szybko nie usiadla to bym padla chyba... czy to normalne? Yhhh jeszcze troche i w koncu wizyta :blink:
 
Do góry