reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Oj pospałabym sobie, a tu trzeba jeszcze w pracy siedzieć.
Ja jakoś przy połówkowym usg się dowiedziałam co będzie. Teraz też chciała jak najszybciej wiedzieć.
A o cc...to ponoć drugą lżej się przechodzi, tak słyszałam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Oj pospałabym sobie, a tu trzeba jeszcze w pracy siedzieć.
Ja jakoś przy połówkowym usg się dowiedziałam co będzie. Teraz też chciała jak najszybciej wiedzieć.
A o cc...to ponoć drugą lżej się przechodzi, tak słyszałam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Kochana to zwiń sie w kłebuszek i napisz karteczke "zaraz wrazam ... no dobra za 2 h"[emoji23][emoji23]
Ja zjadlam 3 podwójne kromki z nutella i sie ledwo ruszam. Glupia jestem moglam zjesc jedną a po godzince dwoch kolejna ale nie trzeba bylp sie najesc w mencie ha ha[emoji13] [emoji13]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tyllkaaa dobry pomysł [emoji23]
A jak się chce jeść to co zrobisz...musisz [emoji6]. Dziecku nie odmówisz [emoji3]. Mnie wczoraj na pistacje wzięło i tak się zapchałam na wieczór [emoji4]


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
@Aluska22 takir zawroty głowy są normalne w ciąży. Zmienia się objętość krwi i jej ciśnienie. Ja też mam często zawroty głowy i robi mi się ciemno przed oczami.
@Adeline89 w poprzednich ciążach nie miałam problemu z zaparciami. Teraz póki co też nie mam i oby tak zostało :D z synkiem dowiedziałam się w 17tc :) jestem ciekawa płci ale dla mnie to bez różnicy aby maleństwo było zdrowe i ciąża przebiegała prawidłowo.
Wy tak o jedzeniu a ja na nic nie mam ochoty. Na samą myśl o jedzeniu jest mi niedobrze :(
My właśnie wracamy z zakupów wyprzedażowych :D padam na twarz.
 
Aluska i Truskaweczka ja tez wczoraj placilam za przedszkole a tam tak goraco modlilam sie zeby nie zemdlec dzasta najwazniejsze ze jestes w ciazy kochana moze dzidzia ma 3-4 tyg tzn ze ty jestes w 5-6 tyg?? :) najwazniejsze ze masz juz malenstwo w brzuszku :):)
Ja mialam zaparcia ale nie jkies straszne bralam lactulosum syrop :)
 
Aluska 22 z synem okolo 20 tyg sie dowiedzialam a z corka dopiero 24 tydz plakalam jak bobr a moj maz ze mna bo bardzo chcielismy po synku coreczke a bylam pewna ze nosze chlopca:)
Teraz tez chce wiedziec co byscie chcialy ?? Co juz macie?? Ja parke syn corka chcialabym druga corke ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe!!!
 
Aluska 22 z synem okolo 20 tyg sie dowiedzialam a z corka dopiero 24 tydz plakalam jak bobr a moj maz ze mna bo bardzo chcielismy po synku coreczke a bylam pewna ze nosze chlopca:)
Teraz tez chce wiedziec co byscie chcialy ?? Co juz macie?? Ja parke syn corka chcialabym druga corke ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe!!!
U mnie parka i tez corcie bym chciala ale będe sie cieszyc z tego co Bóg da, oby zdrowe <3
Mnie ostatnio w Tesco w ogromnej kolejce se slabo zaczelo robic i musialam wyjsc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi też obojętne , ale fajnie by było mieć dla odmiany córkę , ciąża jest inna niż ta z synem :p mówią,że dziewczynka zabiera urodę, ale to nie prawda ,ja z synem miałam takie syfy i brzydka byłam, a teraz jakaś taka cera ładna mi się zrobiła sama sobie się dziwie , może córa będzie :p

@ Elize druga cesarka jest gorsza, bo tworzą już się zrosty po poprzedniej i dłużej trwa pytałam znajomych co miały dwa razy, no i ponoć dłużej się dochodzi niż po pierwszej
 
Do góry