reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny moja mama wmawia mi że nie można za często usg robić bo to szkodzi dziecku. Ktoś coś wie na ten temat? Ja miałam usg tydzień temu i w styczniu chciałam zrobić.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu ale tempo, super :D

Witam nowe dziewczyny i gratuluje kolejnych pęcherzyków i serduszek!! :) :* nie miałam czasu pisać ale czytałam między jedynym sklepem a drugim ;)

@Adeline halooo gdzie jesteś?! Odmelduj się bo my się tu denerwujemy :) ;) :*

Ja dzisiaj cały dzień w drodze bo przez ten szpital nie miałam głowy myśleć o świętach a teraz wszystko na raz... oczywiście praktycznie dzisiaj nie leżałam ale na szczęście fasolek chyba rozumie bo nic nie boli chociaż zmęczyłam się nieźle [emoji17] ale teraz już grzecznie leżakuje i tylko z doskoku coś tam powolutku robie :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Dziewczyny moja mama wmawia mi że nie można za często usg robić bo to szkodzi dziecku. Ktoś coś wie na ten temat? Ja miałam usg tydzień temu i w styczniu chciałam zrobić.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie usg w żaden sposób nie szkodzi dziecku :) to są ultradźwięki które nie mają żadnego wpływu na dziecko to takie starodawne poglądy, możesz robić usg co tydzień i też będzie okej :) także spokojnie nic się nie martw :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Jestem chciałam dotrzeć do domu żeby wkleić zdjęcie ;) a na zakupach jeszcze była. Wszystko w porządku 8 tydz i 2 dni, maleństwo ma 17,2mm ,następna wizyta za 4 tyg, lekarz dał mi różową kartę mówi ma pani synka to teraz typujemy córkę :p
 

Załączniki

  • 15682695_1279817342082112_1689983105_n.jpg
    15682695_1279817342082112_1689983105_n.jpg
    80,7 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Jestem chciałam dotrzeć do domu żeby wkleić zdjęcie ;) a na zakupach jeszcze była. Wszystko w porządku 8 tydz i 2 dni, maleństwo ma 17,2mm ,następna wizyta za 4 tyg, lekarz dał mi różową kartę mówi ma pani synka to teraz typujemy córkę :p

Wspaniale czytać takie wiadomości :) Trzymam kciuki za córcię :)
 
Do góry