reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
atfk co to za różnica czy przez brzuch czy dopochwowo ? Chyba widział wszystko? [emoji23]
Ja miałam prenatalne przez brzuch [emoji4] powiedział Ze zacznie tak a jak bedzie miec problemy to wejdzie przez pochwę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przyznam ze ja na pierwszym prenatalnym to zaczęłam spodnie ściągać :) bo moja ginka takie podglądowe zawsze robiła dopochwowo , a lekarz spokojnie nie trzeba sie aż tak rozbierać :) az mi sie głupio zrobiło :)ale pamietam śmiałam sie czy przez mój tłuszcz brzuchowy to bedzie cos widac Haha :) ale lekarz mówił spokojnie damy rade :) i dał :)
A i pewnie ze mąż / partner moze być jak tylko sie chce, mój chodził nawet na zwykle wizyty ze mną. Raczej nie maja prawa zabronić...
Teraz na zwykle wizyty śmigam sama, na prenatalne dostanie zaproszenie ;):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam badania prenatalne 13-go stycznia w piątek ;-) hehe akurat zacznie się 12 tydz :-) koszt badania 350zl... trochę szkoda kasy ale czego się nie robi dla dzidzi.
 
Witam nowe mamusie i gratuluje :)

Ja dzisiaj cieszę się że przeżyłam dzień w pracy. Jutro mam wizytę u kolejnego nowego lekarza [emoji14] co wizyta to inny [emoji14]
Bardzo się stresuje czy wszystko ok...
Objawy mi się skończyły... rano jestem płaska strasznie . jedynie mdlosci rano i trochę piersi...
Ale jutro o 18:00 wszystko się wyjaśni. :)
Bardzo chciałabym zwolnienie że względu na te nerwy w pracy ale boję się że mi nie da...
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, ja jestem młodą i nie ma żadnych zagrożeń to może nie będzie chciał dać zwłaszcza że najgorszy okres ciąży się skoczył czyli zaczynamy 10tydzien dzisiaj.
Nie wiem co mówić.
Prawdę? że mnie nerwy wykańczaja i że siedzę przed komputerem? wystarczy?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie i gratuluje :)

Ja dzisiaj cieszę się że przeżyłam dzień w pracy. Jutro mam wizytę u kolejnego nowego lekarza [emoji14] co wizyta to inny [emoji14]
Bardzo się stresuje czy wszystko ok...
Objawy mi się skończyły... rano jestem płaska strasznie . jedynie mdlosci rano i trochę piersi...
Ale jutro o 18:00 wszystko się wyjaśni. :)
Bardzo chciałabym zwolnienie że względu na te nerwy w pracy ale boję się że mi nie da...
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, ja jestem młodą i nie ma żadnych zagrożeń to może nie będzie chciał dać zwłaszcza że najgorszy okres ciąży się skoczył czyli zaczynamy 10tydzien dzisiaj.
Nie wiem co mówić.
Prawdę? że mnie nerwy wykańczaja i że siedzę przed komputerem? wystarczy?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
jasne powiedź prawdę jest ona najlepsza, bo jak zaczniesz kręcić to wyczai i po co głupio później tak, a chodzisz prywatnie?
 
jasne powiedź prawdę jest ona najlepsza, bo jak zaczniesz kręcić to wyczai i po co głupio później tak, a chodzisz prywatnie?
Tak teraz idę prywatnie.
W związku ze złymi doświadczeniami chodzę na NFZ p9 to żeby dostawać darmowe skierowania na badania. Ale na usg i badanie będę chodzić prywatnie .


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dzisiejsza fasolka :-)
IMG_20170103_173552_667.jpg

Z usg dziś termin wyszedł na 27.07 a nie 1.08
 

Załączniki

  • IMG_20170103_173552_667.jpg
    IMG_20170103_173552_667.jpg
    324 KB · Wyświetleń: 302
reklama
Do góry