reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja już po badaniach prenatalnych i nie mam dobrych wieści:( kość nosowa bardzo mała, przeziernosc 2.5mm czyli na górnej granicy i pepowina dwunaczyniowa... zamiast 2 tętnic i jednej żyły w pepowinie - jest 1 tętnica i 1 żyła:/ teraz czekam na wyniki testu pappa ale już wiem że będzie czekać mnie aminopunkcja. Badania zamiast mnie uspokoić bardzo mnie zestresowwaly aż mi się ryczeć chciało i z tego wszystkiego nie zapytalam się o płeć dzidzi a teraz strasznie boli mnie brzuch... chyba z nerwów. Wynik z krwi za 10 dni

Gdzie robiłaś krew? [emoji15] ja miałam kolejnego dnia rano ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po badaniach prenatalnych i nie mam dobrych wieści:( kość nosowa bardzo mała, przeziernosc 2.5mm czyli na górnej granicy i pepowina dwunaczyniowa... zamiast 2 tętnic i jednej żyły w pepowinie - jest 1 tętnica i 1 żyła:/ teraz czekam na wyniki testu pappa ale już wiem że będzie czekać mnie aminopunkcja. Badania zamiast mnie uspokoić bardzo mnie zestresowwaly aż mi się ryczeć chciało i z tego wszystkiego nie zapytalam się o płeć dzidzi a teraz strasznie boli mnie brzuch... chyba z nerwów. Wynik z krwi za 10 dni

hej nie łam się, często takie rzeczy wychodzą na usg a z maluchem jest wszystko ok!
 
Katy trzymaj sie. A nt przy jakim crl? Naprawde czesto okazuje sie ze jednak wszystko jest ok. Co w zwiazku z taka pepowina?
Ja tez czytam czasem o tych pomiarach. I mam stresa. W poniedz bede miala 10t5d to malo sie dowiem. 25 stycznia chce jechac na szczegolowe...
 
@Katy83 nie zamartwiaj się na zapas. Wiem, że łatwo się mówi ale przynajmniej się postaraj. Poza tym to wcale nie musi oznaczać, że maleństwo jest chore. Trzymam kciuki, żeby okazało się, że wszystko jest w porządku. A przy pępowinie dwunaczyniowej będziesz musiała mieć po prostu częściej kontrole bo maleństwo może słabiej rosnąć. Ale wykryta tak wcześnie nie powinna stanowić problemu ;) będzoe dobrze Kochana :*
@ikulka super wieści :) może po prostu to był błąd w laboratorium
 
Katy trzymaj się.Ja miałam też przezierność karkową 2,5 i mamy niewielką wadę genetyczbą.Przy trisomiach np.zespole downa przezierność karkowa jest dwukrotnie lub nawet trzykrotie większa.A pewnie i tak amnio u Ciebie nic nie wykaże.Staraj się nie stresować na zapas.
Ikulka super wieści.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170113-194400.jpg
 

Załączniki

  • 20170113-194400.jpg
    20170113-194400.jpg
    956,4 KB · Wyświetleń: 1 088
reklama
@Katy83 nie zamartwiaj się na zapas. Wiem, że łatwo się mówi ale przynajmniej się postaraj. Poza tym to wcale nie musi oznaczać, że maleństwo jest chore. Trzymam kciuki, żeby okazało się, że wszystko jest w porządku. A przy pępowinie dwunaczyniowej będziesz musiała mieć po prostu częściej kontrole bo maleństwo może słabiej rosnąć. Ale wykryta tak wcześnie nie powinna stanowić problemu ;) będzoe dobrze Kochana :*
@ikulka super wieści :) może po prostu to był błąd w laboratorium
Powiem Ci ze dziwne że w dwóch różnych laboratoriach wyszły przeciwciala a w trzecim szczegółowym nic. Ale za miesiąc mam powtórzyć badania. Sam lekarz się dziwił że mi wgl wyszły przeciwciala bo mam grupę krwi B plus
 
Do góry