reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzień Dobry .
Melduję się po sesji zimowej cała i szczęśliwa. Wszystko zaliczone.
Cały weekend w szkole dał popalić. Już odespalam popołudniu, teraz wrocilismy z pieskiem że spaceru . Piękne słonko i mrozik. ..aż mi lepiej.

Poczytalam Was! !
Współczuję wymiotow.Ja nadal mam " szarpanie" przy myciu zębów.owa wymiotowalam raz.
Mam jednak problem z zaparciami.
I z bólami plecow, ma któraś tak? ?A od tego Jeszce boli mnie biodro.
Jak siedzę w pracy. .boli a raczej ciągnie mnie brzuch.16 lutego mam lekarza- nie wiem czy nie pojde na zwolnienie.
Dość narzekania

Powiem Wam że dwa razy - wczoraj i przedwczoraj miałam wrażenie że dzidzia się rusza, leciutko jakby...aż zamarłam na chwilę. Było to jak już położyłam się do spania...ale czy to moje złudzenie? ?
Od 3 dni też mam wrażenie że czuję ruchy dzidzi :-)
 
Dzień dobry!

Przede wszystkim witam nowe mamusie:) naprawdę liczna grupa nam się tutaj zrobiła więc i produkcja postów idzie pełną parą.

Ikulka, Dorotea obyście jak najszybciej opuściły mury szpitala. Dobrze że jest lepiej!

Ja w piątek byłam na prenatalnych w Łodzi. Na usg wszystko super. Dzidzia rośnie - 6 cm ma. Nt 1,7. Termin mi się przesunął z 15.08.(wg OM) na 08.08. Teraz czekam na wyniki z krwi. Przyjdą pocztą.

Miłej niedzieli życzę, u nas ostatni dzień lenistwa od jutra dzieciaki wracają do szkoły i przedszkola po feriach więc trzeba w końcu zwiększyć obroty
Gdzie byłaś w Łodzi? Bo ja mam skierowanie na ul. Szparagowa :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam prenatalne jutro o 12:40 mam lekki stresik... A jutro to już pewnie oszaleje...
Ja będę miała prenatalne dość późno bo będzie pierwszy dzień 14 tygodnia. Mam nadzieję że płeć będzie widać ! :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
ooo czekamy na wieści ! oby udało się pomierzyć malucha :) ja czekam jeszcze tydzień ...
 
Masakra dziewczyny.. Teraz ja nie mogę utrzymać jedzenia dłużej niż 5 minut. Coraz gorzej z tym! A jeszcze niedawno cieszyłem się że wszystko minęło..
 
Ludzie to jest jakaś epidemia [emoji3] Trzymajmy sie. Ja od 8 tygodnia. Mam teraz 10 i 2 dni i jest coraz gorzej. Jestem zdruzgotana życiem. Ciężkie jest życie ciążówek...

Ja od 7 yugodnia i mam już dość... Wszystkie rzeczy spożywcze są be i ten niesmak w ustach, oraz puste odbicia... Masakra totalna. Najgorsze są wymioty rano jak w brzuchu mam tylko wodę.
Żona mojego znajomego co ma termin na połowę lipca, też tylko w łazience siedzi i nie może z niej wyjść a już dawno powinno jej przejść.Mam nadzieję, że u nas minie wcześniej...

Aga - ja pestki dyni uwielbiam zwłaszcza takie co się samemu łuska, ale co z tego jak zrobię mniam mniam z kilkoma jak zaraz do łazienki lecę?

Mój kochany dentysta wynalazł rozwiązanie na problem z myciem zębów i nie wymiotowaniem :D mam pastę co się prawie nie pieni - Paradontax i jest git jedyny minus to jej smak. Strasznie słona pomieszana z mocną miętą. Ale o dziwo nie mdli mnie po niej.
 
Dziewczyny wymiotujące próbowałyście odstawić/zmienić witaminy na inne? bo często właśnie one nasilają nudności i powodują wymioty

Jedyne co łykam to foliowy beż dodatków i b6 zalecona na wymioty od gina a teraz od 3 dni jeszcze jod - nic poza tym nie łykam. Mi się np robi niedobrze jak dłużej pochodzę po ulicy w środ spalin samochodowych, od zapachów w sklepach... No i samo jedzenie po prostu cuchnie. Ost dwa dni upłynęły pod znakiem pamelo :) było mniami i nie poszło do kibelka. Jajecznica też wysiedziała na miejscu. Dziś testuję z frytkami
 
reklama
A mnie od wczoraj strasznie ciągnie brzuch :/ mój M mówi że w poprzednich ciążach też tak miałam a ja nie pamiętam :p
Ja też mało rzeczy jadam ale na szczęście mnie tylko mdli i odpycha od niektórych rzeczy
 
Do góry