reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@ikulka ja mam termin na 2.08 i też jeszcze w sumie nie znam płci ;) a 16tydz zaczynam jutro [emoji2] [emoji322] [emoji322]

Gratuluje dziesiejszych udanych wizyt! I nowych sierpniowych chłopaków [emoji2]

@dzag czyli dalej pozostajesz jedyną królową! Teraz tylko musisz zrobić tak żeby wszyscy w 4 skakali nad Tobą ;) szkoda że nie córka ale może następnym razem się uda? [emoji12] [emoji6] (nie zabij mnie;)

Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów ale dzisiaj miałam straszny dzień...w sumie dalej mam na własne życzenie [emoji20] jeszcze przed ciąża ukruszyła mi się dolna ósemka ale że nie bolało to nie usunęłam, i dzisiaj mnie pokarało :/ rano po myciu zębów odsłonił mi się w tej wyrwie nerw, jak się tam dotknęłam językiem to myślałam że umre z bólu, godzinę leżałam i nie byłam w stanie się podnieść bo rozsadzalo mi pół głowy. Pojechałam do dentysty ale powiedział że jeszcze ciut za wcześnie na usuwanie zęba więc mi go zatruje. Jak mnie tam dotknął to wyprułam się na całą przychodznie ;) dał znieczulenie ale jak wiercił i potem wykładał lekarstwo to mega bolało, łzy to mi po plecach leciały mimowolnie...potem schodziło mi znieczulenie i też nie było przyjemnie, mam trochę poraniony policzek bo wiadomo ósemka na samym końcu no i ząb jeszcze czuje [emoji22] [emoji20] przepraszam ale musiałam się Wam wyżalić ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Aga gratuluję zdrowego dzidziusia.
Mychaa ja Ci napiszę jak poznam płeć to potem mnie dopiszesz.
Atfk w sumie różnica u nas 1,5 tygodnia.Ale ja pewnie tak szybko nie poczuję ruchów dziecka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mychaa 5 ma urodziny moja kuzynka.
Atfk ja wierzę w instykt zwierząt.
MamaT dużo zdrówka.
I mnie na wieczór rozbolała głowa...czekam może przejdzie.
Klusek a ja nadal nie mogę herbaty...zazdroszczę.Bo ja uwielbiam herbatkę.
U mnie na kolację był chleb z serkiem topionym.A teraz serial oglądam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ikulka ja mam termin na 2.08 i też jeszcze w sumie nie znam płci ;) a 16tydz zaczynam jutro [emoji2] [emoji322] [emoji322]

Gratuluje dziesiejszych udanych wizyt! I nowych sierpniowych chłopaków [emoji2]

@dzag czyli dalej pozostajesz jedyną królową! Teraz tylko musisz zrobić tak żeby wszyscy w 4 skakali nad Tobą ;) szkoda że nie córka ale może następnym razem się uda? [emoji12] [emoji6] (nie zabij mnie;)

Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów ale dzisiaj miałam straszny dzień...w sumie dalej mam na własne życzenie [emoji20] jeszcze przed ciąża ukruszyła mi się dolna ósemka ale że nie bolało to nie usunęłam, i dzisiaj mnie pokarało :/ rano po myciu zębów odsłonił mi się w tej wyrwie nerw, jak się tam dotknęłam językiem to myślałam że umre z bólu, godzinę leżałam i nie byłam w stanie się podnieść bo rozsadzalo mi pół głowy. Pojechałam do dentysty ale powiedział że jeszcze ciut za wcześnie na usuwanie zęba więc mi go zatruje. Jak mnie tam dotknął to wyprułam się na całą przychodznie ;) dał znieczulenie ale jak wiercił i potem wykładał lekarstwo to mega bolało, łzy to mi po plecach leciały mimowolnie...potem schodziło mi znieczulenie i też nie było przyjemnie, mam trochę poraniony policzek bo wiadomo ósemka na samym końcu no i ząb jeszcze czuje [emoji22] [emoji20] przepraszam ale musiałam się Wam wyżalić ;)

p19uflw1jarcljhd.png
Oj współczuję :( mi się udało wszystko wyleczyć przed ciążą ale coś czuję że po urodzeniu parę zębów do roboty się znajdzie :(
 
@marii19 jak to za wcześnie, chodzę teraz do dentysty, robię generalne porządki i normalnie miałam i kanałówkę i ostatnio wyrwała mi babka starego zęba i jest wszystko oki nic mnie nie boli, ma dobre znieczulenie mimo, że właśnie takie dla kobiet w ciąży. Od dentystów to ja uciekałam jak się da, ogarnęłam się dopiero w ciąży i na szczęście znalazłam fajną babkę
 
reklama
@afka u mnie moje koty śmieje się ze wysiadają dzidziulca bo ostatnio delikatnie kładą mi się na brzuchu ;) czego wcześniej nie robili :)
 
Do góry