reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jeszcze sie nie odwazylam na mielone. Ale smaki wracaja wiec moze na dniach...

No ja tez mam 22 wizyte na 16.30. I nie wyjde jak mi chlopa nie potwierdzi :rofl:
 
reklama
Hej, dawno mnie nie było ale tyle się dzieje w związku z ciążą że głowa mała. Dzisiaj byliśmy w urzędzie stanu cywilnego żeby uznać dziecko jako że my bez ślubu i pierwszy raz się poczułam jak jakaś patologia bo pani dopytywala czy ja pewna że to ojciec i czy on jest pewien że jest ojcem ... nie żeby nie było że jakaś niemiła babeczka bo ogólnie bardzo spoko tylko że chyba na codzien ma takie doświadczenia...no ale ja ogarnięte to więc nie muszę ją potem być przy rejestracji dzika ;)



Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Wczoraj taki piękny dzień a dzisiaj znowu pochmurnie...
Ja od wczoraj mam u siebie sunie która została znaleziona na polu.. chodziła po wsi i wyjadala śmieci... była już w zaawansowanej ciazy... miała 10 szczeniaków...
wczoraj miała zabieg sterylizacji i usunięcia szczeniąt i trafiła do mnie na dom tymczasowy...
jest taka biedna i mądra... spokojna grzeczniutka... zakochałam się ... no ale w obecnej sytuacji muszę jej znaleźć jakiś domek.
Może moglybyście popytać znajomych czy nie chcieliby super grzecznego ułożonego spokojnego psiaka... ma ok 2 latek.
Odbiór w Łodzi.
1487324712-aaaaaa.jpeg
1487324747-aaaaaa.jpeg
1487324776-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Słodka sunia eh i taki ciężki los ją spotkał wierzę, że znajdzie wreszcie swoje miejsce na świecie
 
@dzag82 ja czekam na kapustę włoską. Jest mega łatwiejsza w obróbce i gołąbki takie delikatnie są, po tym jak się ostatnim razem umęczyłam ze zwykłą białą nigdy więcej! Ps. U mnie też dzisiaj mięcho....;)
@25_pixels słone słodkie ja pożeram wszystko bez względu na to kto w brzuchu mieszka
@Truskaweczka2017 powodzenia z glukozą!
@safiya to nieciekawie z tym półpaścem i co dalej? Jak miałaś ospę to właśnie następny półpasiec....kurcze nie wiem nie chcę straszyć najlepiej z lekarzem skonsultować
@o.paulina kup inną kawę, mi też nescafe rozpuszczalna siuśkami śmierdzi.
@Angelika:) boziu jaka bida aż się serce kraje...:(
@MoniMo hahahaha sorki ale mnie rozbawiła ta urzędniczka

Jezu laski ledwo się z łóżka zwlekłam a za godzinę muszę po młodą do szkoły pojechać - w końcu poszła - pogadać z wychowawczynią itp. po tej nieobecności...a nieprzytomna jestem.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 Z tymi smakami to ja bym też nie wierzyła... Ja tylko kwaśne, ogorki konserwowe i inne warzywa z zalewy, łagodne potrawy bez przypraw i soli, czysta jajecznica, serek topiony z bułką, i dżemiki różne, deserki mleczne, kaszki, kakao, cuksy toffi, wafelki, ciasteczka a niby chłopak 75% więc nie powinnam wcinac miecha na które patrzeć nie mogę?
 
Dzień dobry☺
Pospałem prawie do 10, dzieci mają ferie więc też odsypiają.
Chyba przetrawilam wczorajszą wizytę.Teraz muszę wybrać imię jako swoją propozycje dla synka bo dziś debata rodzinna.
U nas też pochmurna.
 
A ja dziś pierwszy raz od 2 tygodni, gdy robiłam prenatalne, zaczęłam znów obawiać się czy wszystko okej.. To głupie.. Ustały wszystkie objawy, nie mdli, nie wymiotuję, w nocy śpię.. Tak jakoś za spokojnie mam ;P Wyczekuję ruchów, ale brzdąc nic a nic nie chce mnie kopnąć. [emoji14] A do wizyty wtorkowej jeszcze tyyylee czasu!

 
@luska1979 Z tymi smakami to ja bym też nie wierzyła... Ja tylko kwaśne, ogorki konserwowe i inne warzywa z zalewy, łagodne potrawy bez przypraw i soli, czysta jajecznica, serek topiony z bułką, i dżemiki różne, deserki mleczne, kaszki, kakao, cuksy toffi, wafelki, ciasteczka a niby chłopak 75% więc nie powinnam wcinac miecha na które patrzeć nie mogę?
U mnie też niby chłopak potwierdzony przez 2 różnych lekarzy a od mięsa to z daleka najchętniej, od przyprawionych rzeczy tym bardziej... jedyne do czego mnie ciągnie to kiwi :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Nie uda mi sie doczyta z moim jeczydlem... dostalam list z wynikami i mam lekko mieszane uczucia... ryzyko na DS mam 1 na 7500 niby male ale z pierwszym mialam 1 na 50000... nie wiem jak to odbierac...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry