reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie w ten pochmurny dzień. Aż człowiekowi nic się nie chce.
@Adeline89 masakra z tymi wynikami. Tylko dodali Ci niepotrzebnych stresów. Jak emocje opadną musicie porozmawiać z lekarzem i na spokojnie zdecydować co będziecie robić dalej. My cały czas zaciskamy kciuki za dzielną Jagódkę :)
 
reklama
A któraś z mam po raz pierwszy wybiera się na warsztaty w stylu bezpieczny maluch? Mamo to ja organizuje znowu...
 
A mi dziś przyszła poducha do spania i juz na niej leżę ale mi dobrze mąż się ucieszy bo nie będę mu kołdry zabierala by zawinąć pomiędzy nogami
W jakim kształcie? Od kilku dni nie mogę się zdecydować. Wydaje mi się że wszystkie były by dobre :)


f2w33e3k34cniyv8.png
 
@ikulka A Ty na nfz czy prywatnie? Chyba miałaś prywatnie chodzić o ile dobrze pamiętam. Kurcze ja mam zawsze usg.. Chociaż na chwilę robią, żeby zobaczyć czy wszystko okej. No bo jak wygląd a wizyta bez usg? Sprawdza ciśnienie, pyta jak się czujesz i wysyła do domu? Ehh.. Ci lekarze..
W tym tygodniu mam 2 wizyty :D

A to moja nowa zdobycz - Pan kiełbasa ;D Pierwsza noc za nami [emoji18]
Bardzo kręcię się w nocy i uwielbiam swoją poduszkę, więc odpadają te wszystkie ciążowe poduchy w kształcie litery C. Ta sprawdza się idealnie ;)
1487603023-aaaaaa.jpeg


Pan Kiełbasa, haha :-D:-D, padlam xD
 
hello laseczki wtorkowo!
głowa mnie strasznie boli, już miałam myśl, żeby dziś zostać w domu w sumie to wciąż myślę :hmm:
W jakim kształcie? Od kilku dni nie mogę się zdecydować. Wydaje mi się że wszystkie były by dobre :)


f2w33e3k34cniyv8.png
edit:

podpisuję się, bo też chcę kupić :happy:

zwolniłam się jednak wcześniej z pracy, głowa boli :hmm:
traumatyczne przeżycie prosić o zastępstwo - Pani Koordynator nie rozumie tego "a nie wytrzymasz?", "a ostatnio po ilu Ci przeszło?" .. :dry:
się stracę to już nie będzie kwestia 2 godzin tylko całych tygodni i wtedy zobaczymy :growl:

@Adeline89 naprawdę trzymam za Ciebie kciuki, nie płacz proszę!!
 
Fajna. Bo ci bardziej chodziło o poduche żeby między nogami mieć ?
Ja patrzyłam na poduche w kształcie U, w nocy często kręcę się i było by dobrze mieć po obu stronach. Ale również w kształcie C da się do leżenia po obu stronach.
Ale to dopóki nie prześpisz się na tych poduchach to ciężko wybrać.



Ktoś jeszcze ma poduche?
Komu jaka pasuje ?

f2w33e3k34cniyv8.png
 
reklama
Ja po wizycie.W sumie nic ciekawego się nie dowiedziałam bo to wizyta z usg.Tylko tyle że jutro mam wizytę u ginekologa a u nas takie wizyty to rzadkość odnośnie tej macicy.Jednak dobrze że to powiedziałam bo chyba będę mieć zakładany pessar.Jakaś masakra w tej ciąży.Cały urlop spędzę u lekarzy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry