reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
dzag82 mój Tymoteusz.
Antryb a do jakiego ginekologa chodzisz? Na Pomorzanach mam znajoma polozna. Chyba na noworodkach.
Słodziaki te Wasze dzieciaki. U nas w tym roku byli spidermenami.
Widzę, ze jest tutaj sporo mam, które spodziewają się trzeciego dziecka. Na poprzednim forum byłam nieliczna, która spodziewa się drugiego i wszystkie się dziwiły jak ja daje radę :szok:
 
reklama
@emikaa a tego to nie wiem, ja sie tym nie przejmuję bo takiego odwiedzającego u mnie nie będzie, ale dziś wspomniała mi sąsiadka jak wpadła spytać czy u mnie jest woda. Ona ma 4 dzieci i jedno rodziła tylko na Starynkiewicza, jedno Żelazna i reszta Inflancka i jej się podobało najmniej traktowanie przed porodem na Żelaznej
 
Niestety wyniki dopiero będą w poniedziałek.Przed chwilą miałam telefon ze szpitala.No cóż a myślałam że już weekend bez stresu będę mieć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@emikaa a tego to nie wiem, ja sie tym nie przejmuję bo takiego odwiedzającego u mnie nie będzie, ale dziś wspomniała mi sąsiadka jak wpadła spytać czy u mnie jest woda. Ona ma 4 dzieci i jedno rodziła tylko na Starynkiewicza, jedno Żelazna i reszta Inflancka i jej się podobało najmniej traktowanie przed porodem na Żelaznej

To juz jakaś opinia z pierwszej ręki :) mamy jeszcze trochę czasu wiec trzeba bedzie sie zorientować i cos wybrać na pierwszy strzał :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety wyniki dopiero będą w poniedziałek.Przed chwilą miałam telefon ze szpitala.No cóż a myślałam że już weekend bez stresu będę mieć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ehhh szkoda :/ bys mogła odetchnąć ...ale w takim razie weekend musisz sie wyluzować, zając myśli czymś innym, troszkę zapomnieć choć pewnie to trudne, bo co ma być to bedzie, wyniku i tak stres nie zmieni. A w poniedziałek czekamy na dobre wiesci :) !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey,
Wczoraj pod wpływem impulsu kupiłam sobie poduszkę 9, bo po przespanej nocy na brzuchu (zawsze tak spałam) brzuch bolał jak przy okresie. I dziś rano już kurier zapukał.
Link do: Poduszka ciążowa | Poofi
Sprawdzę ja w nocy i dam znać.
W Warszawie ciemno, mokro, ze aż nie chce się wychodzić z domu.... ale muszę wypelznac.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!
Też się zastanawiałam nad tym " fasonem" poduszki. Ale cena masakra. Zamówiłam zwykłą ciążowa- jak to któraś dziewczyna powiedziała kiełbase..chyba nie przekreciłam.Taki wałek. Po weekendzie przyjdzie☺
 
Mnie się podobają te poduchy... Są w miare długie i podoba mi się, że są wiązane i mają zdejmowane poszewki do prania
Link do: Poduszka dla kobiet w ciąży fasolka duży rogal do spania, PUSZEK - kolory tylko nie mogę się zdecydować na wzorek. M ma wybrać za mnie i jakąś zamówić. Nie chcę tez na nią wydawać fortuny bo nie wiem czy się w ogóle sprawdzi u mnie i czy nie będzie leżała gdzieś w kącie.

@marii19 mnie też spojenie boli, nigdy nie sądziłam, że tym zajmuje się ortopeda

@emikaa a to nie dziwne, że urosło później zamiast spaść?

Jest taka pogoda, że nie chce mi się iść do sklepu po nic na obiad. A mam jeść sama. Przeszukałam lodówkę i mam do wyboru serek homo, żółty ser, kiełbasę czosnkową, papryka, banan, mleko, lody, zamrożone: jagody, mięsko wołowe, mielone i giuseppe jakąś z kurakiem. Szaleństwo totalne zważywszy, że od mięsa i nabiału mnie odrzuca ... Normalnie muszę ruszyć zada, a tak mi się nie chce ;(
Ja zamówiłam taką . Na allegro znalazlam biało czarna w koty. Cena też taka☺
 
reklama
Do góry