reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam niedzielnie
Dopiero wstalam. Pytam Domi od ktorej nie spi a ona, ze od 7. Grzeczne dziecko nawet nie przyszla. Tylko siedziala w swoim pokoju.
Milego dnia wszystkim :)
 
Aaa moj od zawsze mowil na mnie Luśka. A niewiem czy sie przekomarza i mowi ze syn bedzie Lucjan. I zaczyna mnie tym denerwowac. .
 
Właśnie wróciliśmy z targów. Generalnie bez szału. Jedyne co mnie zszokowało to firma która wypożycza urządzenia do domowego usg...zaniemówiłam. Nie mogłam uwierzyć, że ludzie wypożyczają to dla zabawy. A pani ze stoiska zachwala, że można samemu popatrzeć, podzielić się przez skype, albo zorganizować imprezę dla znajomych, albo umieścić film na fb.... a ja do M "Nie mam fb. Idziemy!"
Ogólnie to obkupiłam się w bezalkoholowe wersje napojów wyskokowych. Mam cały karton
Kupiłam też poduszkę do spania i karmienia, która okazała się polskim produktem, więc na pewno przepłaciłam, ale cóż...przynajmniej mam już dziś w domu.
Zaraz do łóżka i będę Was nadrabiać.

Tekst w moim stylu :-D nie mam fb. Hehe hehe
 
Dzień dobry niedzielnie i leniwie:)
Za oknem szaro, moze od jutra cos ruszy ta pogoda :) juz wczoraj takie piękne słoneczko mimo śniegu świeciło a dzisiaj dupa:(

Dzisiaj zaliczamy urodziny koleżanki młodego z przedszkola, i nic innego w planach.
A i pasowałoby mi zaliczyć jakiś sklep typu ikea czy Agata bo potrzebuje stołek do kuchni :) taki wyższy,moze regulowany, lekki jakiś, bo mi niewygodnie stać :) cos Ala barowy, ale nie taki ciężki z podstawa, takie jadalniane za niskie, i teraz siedzę na blacie często i cos kroje obok:):)

Miłego dnia!:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey.
Ja obiadek gotuję tzn tylko rosolek z ziemniaczkami bo zapiekanke makaronowa mam ze wczoraj. Mąż z mala śpi a ja siedzę w kuchni;)
 
reklama
Dzień dobry w niedzielę. I nas leje.
Wczoraj spędziliśmy dzień w Poznaniu w Ikea . Kupiłam nowe meble do naszego pokoju żeby powoli się urządzać przed narodzinami Remika.Jutro napiszę coś więcej.

Życzę spokojnej i rodzinnej niedzieli
 
Do góry