reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Na śniadanie jem 2 kanapki z bułki lub jajecznice z taką samą ilością pieczywa z 2 jajek z dodatkami, lub 2 zgrzewki z serem do tego kakao, herbata lub mega lurowata kawa z mlekiem, po 2 h owoc, czasem mała kanapka z ciemnego chlebka lub kaizerka (zalezy od stanu wymotow bo nadal sie trafiają). Czasem o 15-16 zupa ale nie zawsze jak jestem mega głodna. Po 17 obiad bo męża trzeba nakarmić. A później to różnie. Owoce, lody lub jakaś kanapka. Zdarza mi się chrupać w międzyczasie po kilka migdałów lub ciasteczko owsiane kakaowe. Czasem zjem cukierek Tofflairs. Inne słodkości mi nie wchodzą. Musiałam zapomnieć też o śmietanie, mleku z kartonu i serkach do smarowania pieczywa bo zawsze kończy się w ceramicznym. Z owocow najwięcej jem kiwi i pamelo. I dużo wody. Najlepiej taka z limonka i mięta lekko gazowana np muszynianka lub kinga.
 
reklama
Miłej niedzieli sierpnióweczki
Za oknem szarówka,wszystkiego się odechciewa no nic na szczęście niedzieli nie lubię
Ikulka ja jem jak mnie ssie koniecznie muszą być owoce i coś słodkiego
Wyobraźcie sobie, że dziś jak się obudziłam wstałam z myślą szarlotka albo jabłecznik mniam, no muszę zrobić bo aż mnie skręca
 
Głosowanie dobiegło końca. Tak jak widać, większość sierpniówek chce przenieść się już na wątek zamknięty. Tak też zrobimy ;) jutro piszę do naszej administratorki o utworzenie nam wątku zamkniętego. Dostęp będą miały wszystkie dziewczyny z tabelki (chyba że kojarzycie która się już nie udziela). A dziewczyny które ostatnio doszły a też chcą mieć dostęp do wątku zamkniętego, niech napiszą do mnie na priv. Tak będzie łatwiej bo nie mam czasu szukać teraz na forum kto jest nowy.
 
@ikulka chodzi Ci o przybieranie na wadze?
Ja jestem z wagą na zero dlatego, że musiałam pilnować węglowodany i cukry, czyli jeść mało a często i bardzo zdrowe jedzenie, chrupkie pieczywo, ciemne pieczywo, chude mięso, ryby, makaron, ryż, dużo warzyw, owoców, nabiał ... Plan całkiem niezły ale nie najadałam się tym, teraz odpuściłam i jem więcej tego co zazwyczaj jadałam bo chcę coś przybrać w końcu na wadze. Najważniejsze żeby się nie obżerać i unikać słodyczy :)
 
U mnie plamienie siebuspokoilo i wydaje mi sie ze czuje juz regularne ruchy.
Duzo masz plamienia i jaki kolor?
Zawsze to samo czerwono różowy śluz. Ech...a był już spokój 2 tygodnie. Mam nadzieję że to z tej szyjki. Nic nie robiłam ciężkiego, seksu niet. Na IP nie jadę, ale wkurza mnie to bo na tym etapie ciąży nie powinno być. Ruchy dzidzi są.

Ja mam 2,5 kg na plusie. Zobaczymy jak to dalej pójdzie. Mam nadzieję że nie przeżyję ponad 20 kg jak poprzednio. Nie zapowiada się chyba bo wtedy na tym etapie miałam juz z 8, ale startowałam jako chudzina, a teraz waga ciężka :)

@dzag82, @myycha hop hop...jesteście dziewczyny?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
U mnie też rosołek pyrka.
@atfk super! Mnie mąż do Ikei nie zabiera. Obawia się bankructwa ;)
@ikulka ja rano jem mało, przeważnie kanapki, gastrofaza załącza mi się po obiedzie. Wtedy owoce, jakiś słodycz. Kolacja i przed snem też coś muszę wrzucić.

Z ciekawostek i dla rozrywki u mnie znowu plamienie [emoji21][emoji30][emoji34][emoji36] już mam po kokardę tego!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wtf no masakra jakaś
wiecznie stres i wcale Ci się nie dziwię, że masz już dość ,oby wreszcie to się unormowało
 
Zawsze to samo czerwono różowy śluz. Ech...a był już spokój 2 tygodnie. Mam nadzieję że to z tej szyjki. Nic nie robiłam ciężkiego, seksu niet. Na IP nie jadę, ale wkurza mnie to bo na tym etapie ciąży nie powinno być.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

O masz :((( myślałam ze jak juz ustało i 2 trymestr to juz sie nie pojawia...jak taki sam kolor to pewnie z szyjki tak jak juz mialas, jakiegoś zaparcia nie miałaś przypadkiem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra.. Wszystko mi skasowało bo brak zasięgu w pociągu... Wrrr!
A więc już tak na szybko i to co pamiętam..
@Adeline89 Miałam pięknie dobrane słowa pocieszenia.. Ale to już nie ma sensu.. Dużo spokoju Wam życzę, wypłaczecie pewnie może łez.. Trzymajcie się :*

@luska1979 Czujesz ruchy! Super, doczekałaś się ;) Mi się wydawało wcześniej, że coś tam się rusza, ale to zapewne były jelita. ;P

@ikulka Rosół z ziemniakami je się u was?
Ja na śniadanie, zaraz jak wstanę, zjadam kanapki. Ostatnio 3 + sałatka z pomidorów. Potem jakiś owoc albo kolejna kanapka lub jogurt. Obiad, potem znow jakiś owoc i kolacja - i tu najczesciej znów kanapki.. Do tego minimum 1,5l wody dziennie.

 
reklama
Do góry