reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hey
Ja po wizycie. Z dzidzią wszystko ok. Ginka zrobiła jakiś pomiar i usg w miare pokrywa sie z om.
Płci niestety nie znamy jeszcze. Ma za słaby sprzęt w gabinecie i nie pokusiła się na zgadywanie. Najważniejsze, ze widziałam, że mój bąbelek zyje i ma sie dobrze i , że szyjka w dobrym stanie 4 cm.
Połówkowe już ( albo dopiero) 17 marca i nast wizyta ogólna 30 marca... Troche kasy pójdzie w marcu. No ale co sie nie robi dla malucha i swojej spokojnośc....i nie ??

Wiecie co....wpędzacie mnie w kompleksy....Czytam Was, tu godzina 9-10 rano - większośc z Was ma posprzątane, ugotowane, poprane ( niektóre i nawet jakiś pokój pomalują) i z pomalowanymi pazurkami kawunie piją:dry: a tu człowiek ledwo otworzy oczy, zje śniadanie i usiłuje się zebrać na zakupy do sklepu, żeby młodej coś świeżego ugotować a i tak w całym międzyczasie nie spuszczać jej z oka.
Także kobiety albo kolorujecie albo ja taka nieogarnięta jestem:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Anntryb mi też się podobały sukienki komunijne z mojego dzieciństwa.Ja miałam komunię w 1987 to nawet nie wiecie jak trudno w tamtych czasach było dostać materiał na sukienkę.Wiadomo w sklepach sukienek nie było.Ja miałam orginalny wzór koronki i fason też to kolejne pokolenia z mojego bloku szły w tej sukience do komuni.Co roku była odsprzedawana.
Guarana masz 3 nerki?
W sprawie prezentów komunijnych nie doradzę bo u mnie w rodzinie dawno komuni nie było.Kiedyś to rower był dobrym prezentem.Ale teraz dzieci w tym wieku kilka rowerów mają.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula masakra...wiem że mamuśki przesadzały ze strojami ale z makijażem też...paranoja.
Czerwona oliwka dobrze że u dzidzi wszystko ok.
Może masz małe dziecko.Bo mamy mające te starsze od rana są na nogach by odstawić je do szkoły lub przedszkola a potem robota nam wrze w rękach bo dzieci nie ma to wszystko szybko idzie.Przynajmniej u nas tak jest.Na weekendzie to już wszystko wolniej idzie bo z dziećmi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O, dzięki atfk, a te 2 dodatkowe fotele są dokładane osobno? W sensie, że mogę tylko 1 dołożyć. Bo przy piątce ludzi to jedna kawałek bagażnika też jest potrzebny :-p Wiem, głupie pytania, ale różnie to jest z producentami samochodów, różnie myślą :-p
Tak tak te dwa to też pełnowymiarowe i każdy z osobna można używać.
 
Hey hey :) w końcu piękny dzień !:) w słońcu grzeje tak ze w krótkim rękawku relax sobie zrobiłam i naładowalam troszkę bateryjki :)
Cudnie, to uwielbiam!:)

@dzag82 co do samochodu z osobnymi fotelami Renault espace mam, polecam:)

@luska1979 i co z wynikami? Juz dzisiaj za późno? Czy jeszcze mogą być ?

@czerwona oliwka gratuluje udanej wizyty! Nie martw sie, mi tez ucieka czas przez palce.


Dzisiaj tak sie dosiadłam do książki , ze musiałam ja skończyć i chyba z 2 h minęły :) błogo:)

Co do komunii i ubiorów mi sie podobały komunie lat 80 /90 tych wtedy każda miała swoją sukieneczkę , ale bez przepychu.
Ale teraz jak pomyśle i miałabym córkę to cieszyłabym sie ze nie muszę latać, wybierać, szyć itp tych sukienek tylko wszystkie maja skromne takie same :)






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czerwona oliwka, ja odstawiam dzieci do przedszkola i żłobka przed 8:00. A jak któreś chore i nie idzie do placówki to i tak po 6:00 już nie ma spania. Więc ja - czy chcę czy nie chcę - wcześnie rozpoczynam dzień. Dlatego rano - póki mam powera - ogarniam sobie mieszkanie, przynajmniej z grubsza. Potem to już byle do wieczora dotrwać ;-) ;)
A, i pazurów nie maluję i kawki nie piję :laugh2: Więc nie jest tak różowo :-p Hehe.
Ale do kosmetyczki na hennę i regulację muszę się umówić. O!

Lecę po Bąble. Do wieczora - jak się uda... Ehh, brak tego smartfona jak nic... :-( :(
 
Emikaa mają dzwonić po południu więc nawet ok.16 mogą dopiero zadzwonić.U mnie jest godzina wcześniej niż u Was.Narazie cisza.Nie rozstaję się z telefonem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@czerwona oliwka, no bo dla mnie np. 10 godzina to już prawie połowa dnia[emoji23] młody mi wstaje o 5-6, kolo 9 ma drzemkę. Sprzątam wtedy kiedy mi się zachce[emoji23] czyli raz wtedy kiedy dziecię śpi, a następnego dnia np. on się bawi a ja ogarniam. Z obiadem tez różnie bywa. Jak mam wenę to przygotowuje wszystko rano, ale wczoraj przykładowo, nie mogłam się zebrać do sklepu i obiad robilam o godzinie 15 na szybko[emoji23]
Napomknę, że Ksawko ma 15 miesięcy[emoji6] Czyli u mnie nie jest tak idealnie jak widzisz. Czasem do 10 faktycznie mam zrobione wszystko, ale tylko czasem[emoji23][emoji23][emoji23]
Gratuluję udanej wizyty

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@czerwona oliwka Hahaha :D Ja też z tych mniej ogarnietych [emoji14] co z tego, że byłam na mieście, od 8 jestem na nogach.. Skoro w domu bałagan, walizka z podróży nie rozpakowana, obiad w miarę zaczęty ale sam się nie zrobi.. [emoji14] U mnie ze sprzątaniem jest tak.. Brudzę, brudzę.. aż mnie któregoś dnia to wkurzy i posprzątam. Nie mam idealnie w domu ;P

Co do sukienek z komunii.. To pamiętam jak dziś gdy kupowaliśmy sukienkę na komunie dla mojej starszej o rok siostry. Kurde normalnie przymiarki, ful koronek, taka mała suknia ślubna... Tak to wspominam i też o takiej marzyłam. Aż przyszedł czas mojej komunii i byłam pierwszym rocznikiem, który miał alby! Wyobraźcie sobie moje rozczarowanie z białego worka zamiast pięknej sukienki! Hehehe :D :D :D

 
Do góry