reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
a mnie się podobały komunie za naszych czasów, dziewczynki w sukienkach, chłopcy w garniturach, nie to co teraz wszyscy w szatach :p Chociaż wiem, że niektórym już później szajba odbijała i szykowali dzieci jak na wesele :p
My mamy kolejną komunię w tym roku, za rok następna i znowu problem co kupić, jakieś propozycje dla dziewczynki?
Jezu , przypomniałaś mi że mam komunię chrześnicy w tym roku! cholera, a teraz tyle wydatków, co kupisz? u nas zazwyczaj kasa, moje dziewczyny mają na kontach, a młodsza dostała w prezencie od chrzestnego wyjazd do Londynu dla całej rodziny i to najlepszy z prezentów jaki kiedykolwiek dostała.
 
reklama
Hey
Ja po wizycie. Z dzidzią wszystko ok. Ginka zrobiła jakiś pomiar i usg w miare pokrywa sie z om.
Płci niestety nie znamy jeszcze. Ma za słaby sprzęt w gabinecie i nie pokusiła się na zgadywanie. Najważniejsze, ze widziałam, że mój bąbelek zyje i ma sie dobrze i , że szyjka w dobrym stanie 4 cm.
Połówkowe już ( albo dopiero) 17 marca i nast wizyta ogólna 30 marca... Troche kasy pójdzie w marcu. No ale co sie nie robi dla malucha i swojej spokojnośc....i nie ??

Wiecie co....wpędzacie mnie w kompleksy....Czytam Was, tu godzina 9-10 rano - większośc z Was ma posprzątane, ugotowane, poprane ( niektóre i nawet jakiś pokój pomalują) i z pomalowanymi pazurkami kawunie piją:dry: a tu człowiek ledwo otworzy oczy, zje śniadanie i usiłuje się zebrać na zakupy do sklepu, żeby młodej coś świeżego ugotować a i tak w całym międzyczasie nie spuszczać jej z oka.
Także kobiety albo kolorujecie albo ja taka nieogarnięta jestem:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Nie stresuj się, ja mam tylko takie rzuty! generalnie najchętniej nic bym nie robiła! ale jak mnie dopadnie to wszystko fruwa. Doprowadzamy dom do stanu ruiny i czasem to odgruzowuję! a dzisiaj to nawet pokój młodszej posprzątałam włącznie z szufladami biurka, a to już jej obowiązek, ale jak zobaczyłam co tam ma to wymiotłam wszystko jak leci. 4 płytkie, wąskie,ale długie szuflady i worek śmieci!
Normalnie kloszard jakiś i zbieractwo na maksa!
 
Przyszły legginsy ciążowe, które zamawiałam na Allegro. Któraś z was wrzucała kiedyś linka, po 15 zwykłe ale cienkie i 18 zł 'ala ocieplane ale o wiele lepsze i nie prześwitujące. Wydają się być wygodne zobaczymy jak z trwałością :p Dobiorę do nich tuniki i będę śmigać na wiosnę :)

IMG_0855.JPG IMG_0858.JPG

@Hola77 co do tej komunii to jeszcze nie wiem ale mała na szczęście skromna wiec będzie się ze wszystkiego cieszyć, jak nic nie wymyślimy to kilka groszy do koperty. Chciałabym pojechać ale jeszcze nie wiem czy dam radę ponad 800 km przejechać w 6 miesiącu :D
 

Załączniki

  • IMG_0858.JPG
    IMG_0858.JPG
    219,7 KB · Wyświetleń: 112
  • IMG_0855.JPG
    IMG_0855.JPG
    134,5 KB · Wyświetleń: 108
Ostatnia edycja:
@luska1979 a no mam ;). Niestety to nie fizjologia tylko problem jest. Oddać nie mogę bo jedna tętnica. I nadciśnienie gotowe.
Może brata bliźniaka wchłonęłam... mój brat też ma podwójny narząd tylko nie pamiętam co.
Czekamy razem z Tobą na telefon!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też słonko wyszło i żyć się chce.

Przyszedł mój rogal do spania, dziś będę testować. Jest duuuzy.Bedzie ciekawie w naszym łóżku. Na szczęście jest to dość duży narożnik bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. W końcu śpi z nami jeszcze nasz pies.

Moja Kaja też miała do komunii bardzo skromną prostą sukienke niczym alba a na głowie opaskę z kwiatkami robionymi na szydełku przez moją siostrę . Potem przebrała się w sukienkę robiona specjalnie dla niej na szydełku. Taki prezent od mojej siostry a jej chrzestej.Jak znajdę foto na kompie to wrzucę.
Uwielbiam prostotę.
Nie cierpię falban i kiecek ala księżniczka. Kajuska ma to po mnie bo śmiga tylko w leginsach i dresach ewentualnie. Spódnica tylko do galowego bo mus, a rajstopy to dla niej zło konieczne. Taki wygodny z niej typ.

Obiad robię.
Miłego popołudnia
 
reklama
Przyszły legginsy ciążowe, które zamawiałam na Allegro. Któraś z was wrzucała kiedyś linka, po 15 zwykłe ale cienkie i 18 zł 'ala ocieplane ale o wiele lepsze i nie prześwitujące. Wydają się być wygodne zobaczymy jak z trwałością :p Dobiorę do nich tuniki i będę śmigać na wiosnę :)

Zobacz załącznik 796976 Zobacz załącznik 796971

@Hola77 co do tej komunii to jeszcze nie wiem ale mała na szczęście skromna wiec będzie się ze wszystkiego cieszyć, jak nic nie wymyślimy to kilka groszy do koperty. Chciałabym pojechać ale jeszcze nie wiem czy dam radę ponad 800 km przejechać w 6 miesiącu :D

Wrzuć linka proszę , bo też chciałam kupić ale zgubiłam stronkę
 
Do góry