reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziękuje dziewczyny za kciukasy.Dzidzia zdrowa,nie ma zespołu downa.Och płaczę ze szczęścia i chyba spada ze mnie stres ostatnich dni.
Pełne wyniki już w przyszłym tygodniu więc już wtedy poznam płeć jupi.A jeśli będzie miało naszą mikrodelecję to już wezmę na klatę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jesteśmy szczęśliwi razem z Wami
 
reklama
Też myślę co u Katy83 słychać.Też miała nieciekawą sytuację z badaniami prenatalnymi.
Evelinia powinni dostać zje...kę że tak długo mnie trzymali w niepewności.Już myślałam że dziś nie zadzwonią.To mieli dzwonić genetycy bo ta położna co się moją sprawą zajmowała ma akurat wolne dziś.Więc pewnir okpili sprawę.
Atfk to zazdroszczę bo moje córki to muszą mieć bardzo strojne sukienki.Prawdziwe księżniczki mi rosną a ich idolką ciągle jest barbie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja absolutnie nie potępiam takich upodobań. Najważniejsze to mieć swój styl. Jak Twoim w tym dobrze to jestem za.
 
@luska1979 supeeerrrr !!!

Wizyty tez udane no i bomba :-D

Jak Wam fajnie, ze ladna pogoda zapowiada sie u Was choc na pare dni, u mnie to mozna pomarzyc :-( , w zedzlym roku to o tej porze bylo i mokro ale i duzo wiecej slonka cielej :-/ , na dodatek dzis moj kotel doprowadza mnie do szalu wrryyy

Jutro jade na zakupy poprawic sobie humor, bo chyba zwariuje siedzac ciagle w domu :p

Ja pare cienkich leginsow mam i dwie kiecki ciazowe, w tyg przyjda letnie spodenki z h&m
 
Dziękuje dziewczyny za kciukasy.Dzidzia zdrowa,nie ma zespołu downa.Och płaczę ze szczęścia i chyba spada ze mnie stres ostatnich dni.
Pełne wyniki już w przyszłym tygodniu więc już wtedy poznam płeć jupi.A jeśli będzie miało naszą mikrodelecję to już wezmę na klatę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiedziałam jupi :D cieszę się ogromnie Luśka :rofl:
Kurcze to płeć będziesz wiedziała szybciej niż ja :o przeżyję ;)
 
Też myślę co u Katy83 słychać.Też miała nieciekawą sytuację z badaniami prenatalnymi.
Evelinia powinni dostać zje...kę że tak długo mnie trzymali w niepewności.Już myślałam że dziś nie zadzwonią.To mieli dzwonić genetycy bo ta położna co się moją sprawą zajmowała ma akurat wolne dziś.Więc pewnir okpili sprawę.
Atfk to zazdroszczę bo moje córki to muszą mieć bardzo strojne sukienki.Prawdziwe księżniczki mi rosną a ich idolką ciągle jest barbie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mają szczęście, że są dobre wieści :-D
 
Luska suuuuuuper, bardzo sie ciesze! :) Uf, ale to musi byc dla Ciebie ulga..

Ja smarowalam olejem kokosowym cialo, ale koszmarny ma zapach po paru godzinach taki zjełczały, fu. [emoji58]
I widze, ze nie ja jedna mam problemy z systematycznoscia. Nigdy mi sie nie chce balsamowac, jedynie latem kiedy pojazuje sie wiecej ciala. Slaba ze mnie kobieta :D

Co do tuszu do rzęs to jestem wierna Pupie Vamp. Musze ja odkopac bo do tej pory chodzilam na rzesy do kosmetyczki ale juz nie idzie wylezec w jednej pozycji 1.5h.



 
reklama
próbuje nadrobić i połowę zapominam :p
Super Luśka że wynik ok, ja na swoje jeszcze poczekam ale w środę mam gina zobaczę co u maluszka.

Adeline dopiero doczytałam o Jagódce, współczuję i przytulam, ja swoją pierwszą ciążę straciłam w 12 tyg bo serduszko przestało bić, tylko że mnie oczyszczali.

Ja też pamiętam czasy komuni w sukienkach :) buty ślczne
Boże co ja mam z pamięcią - masakra jakaś.
Byłam w 4 ciążach, jedną traciłam, drugą miałam zagrożoną a 3 była ok ale to w tej czuję się najgorzej, mogłabym ciagle spać, jestem słaba, kiepsko się czuję tak ogólnie, ciągle ryczę i do tego denerwuję się szybko i wtedy lepiej z dala :p
 
Do góry