reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kotomis to taka jałowa wizyta...

U mnie slonce zachodzi. Ma padac pozniej. W sumie do piatku jak patrze
 
reklama
Informuję - skończyłam z oknami. Może padać :rofl2:

Kotomiś, zwolnienie już Ci pociągnie do końca? Czy z łaski na chwilę? Szkoda, że Maluch nie podglądnięty. A kiedy miałaś ostatnio USG, że stwierdziła, żeby nie męczyć?
 
@dzag82 Z laski do 27.03 bo wizyta 28... Powiedziała że nie ma obowiazku wystawiac bo pracodawca powinien zwolnic ze stosunku pracy kiedy tak zle się czuję i nie mogę pracować. Premilczałam to. Trele morele aby tak różowo było w mojej firmie im się to nie opłaca. A kochają płacić jak najmniej jak w kazdej korpo.

Nie taka do konca jałowa bo wreszcie dala mi pimafucin. Bo na biocenozie wyszły mi jakieś pojedyncze grzybki, a infekcji tam boje się bardzo...
 
Ha! :laugh2: Dobra. Pracodawca powinien Cię wysłać na kilka tygodni do domu bo się źle czujesz i jeszcze za to płacić :laugh2: Dobre, dobre. Od tego jest zwolnienie, skoro stan zdrowia nie pozwala na pracę.
Pracodawca może Cię zwolnić ze świadczenia pracy, ale za free :laugh2: Nieobecność usprawiedliwiona niepłatna. Co za kobieta ciekawa...
 
Te ciazowe ogrodniczki kojarza mi sie z filmem "I kto to mowi", kojarzycie? :D

Ja musze tylko spodnie kupic wieksze, bo bluzki i tuniki zawsze nosilam luzne a teraz nie bede sie wstydzic jak zacznie mnie opinac tu i tam, w koncu ciazowy brzuszek :) jedynie na lato sukienki kupie, teraz nie nosze bo nienawidze rajstop. Chyba ze dorwe jakies ciazowe, ktore sie nie roluja.

Patent na noszenie rajstop. ..tylko nie padnijcie że śmiechu. Sprzedała mi ho moja siostra- sprawdziła na sobie 3 L temu. Normalnie noszę 4.teraz kupiłam rozmiar 5- one mają już 2 kliny z tyłu. I noszę je tył na przód. Kliny są na brzuchu, super przylegają. Nic nie uciska.Ja uwielbiam sukienki. Bez ciąży noszę rajstopy z Gatta antycellulitowe- ale tylko dlatego że są gumowane u góry i na milimetr się nie przsauną.Teraz odpadają bo mocno uciskają.
Może komuś się przyda taki mały myk.
Sprawdziłam. Śmigam tak od 10 tygodnia hii
 
Ja od miesiąca chodzę w ciążowych spodniach. Kupiłam dwie pary w h&m. Na Zalando sukienkę. W sobotę w orseyu sukienke, nie ciążowa o taka Link do: Ołówkowa sukienka z zakładkami | ORSAY
Planuje jeszcze na lato jakieś dwie sukienki do śmigania kupić.
25 pixel na studiach pracowałam w stanach. Jezdzilismybdo Ohio po fairach i sprzedawaliśmy sugar wafells, zwiedziłam NY. No ale to było bardzo dawno temu [emoji3] Przygoda życia była.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

NYC nawet nie mów [emoji12] te korki są straszne [emoji23][emoji23][emoji23] w poprzednim roku byłam tam chyba z 8 razy. Za każdym razem autem w godzinie szczytu. No myślałam że mnie trafi. Tak samo jak młodego w aucie [emoji24]
Bardzo lubię robić foty, a wiec:
a27c3c74fb5b075bdbfd4517b9521e34.jpg

9/11 Memorial
327f99433cde042a809ee915516e4791.jpg

9/11 Memorial
55f82190e59520370e84bafaaa6cc791.jpg

Central Park



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe mi już głupio chodzić do pracy co miesiąc i zanosi zwolnienie. Jestem od połowy grudnia na L4, czuję się dobrze, chodzę radosna jak skowronek. Ciekawe co o mnie myślą ;P Leń i naciągacz na dni wolne hehe ;P
Na szczęście dyrekcja rozumie moje zwolnienie i nawet złego słowa nie powiedzieli.

Olej zadanie innych . medalu nikt Ci nie da a wiadomo że wszystkim nie dogodzisz!Ludzie gadali o będą gadać
 
reklama
Patent na noszenie rajstop. ..tylko nie padnijcie że śmiechu. Sprzedała mi ho moja siostra- sprawdziła na sobie 3 L temu. Normalnie noszę 4.teraz kupiłam rozmiar 5- one mają już 2 kliny z tyłu. I noszę je tył na przód. Kliny są na brzuchu, super przylegają. Nic nie uciska.Ja uwielbiam sukienki. Bez ciąży noszę rajstopy z Gatta antycellulitowe- ale tylko dlatego że są gumowane u góry i na milimetr się nie przsauną.Teraz odpadają bo mocno uciskają.
Może komuś się przyda taki mały myk.
Sprawdziłam. Śmigam tak od 10 tygodnia hii
To ja jakaś oszukana kobita jestem. W obcasach nie chodzę, rajstopy jakieś awaryjne chyba mam. Dzięki za knif, jak będzie trzeba sprawdzę ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry