reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
NYC nawet nie mów [emoji12] te korki są straszne [emoji23][emoji23][emoji23] w poprzednim roku byłam tam chyba z 8 razy. Za każdym razem autem w godzinie szczytu. No myślałam że mnie trafi. Tak samo jak młodego w aucie [emoji24]
Bardzo lubię robić foty, a wiec:
a27c3c74fb5b075bdbfd4517b9521e34.jpg

9/11 Memorial
327f99433cde042a809ee915516e4791.jpg

9/11 Memorial
55f82190e59520370e84bafaaa6cc791.jpg

Central Park



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Fotografia to i moja miłość. Tyle że ja fotografuję ludzi. Jak będziemy na zamkniętym to Wam pokażę
 
A tak w ogóle to dzień dobry☺
U mnie dziś od rana malowanie. Mąż pojechał na 14 na służbę i od rana działał. W tym tygodniu może wszytko się uda zrobić.Jak zlozymy szafę to zrobię przebiorke ubrań i będę wiedziała na czym stoję. Ale też mam jedne jeansy ciążowe, legginsy ciążowe i resztę noszę swoich.

Dziś ciągnie mnie podbrzusze. Leżakuje ile się da. Chyba Remcio miejsce robi.
 
U mnie juz leje deszcz na calego. Z tego co widze na tvn meteo sobota i niedziela maja byc piekne. Kielbasa z ogniska marzy mi sie od zimy. Musze w koncu zorganizowac ognisko.
 
@atfk ale patent, nigdy bym na to nie wpadla :D Wyprobuje!

@kotomiś ja jestem w 3 sezonie, wciaga do konca a jest 13 sezonow to do porodu mysle, ze skoncze :D

Wlasnie, Truskaweczka jak tam sprawa z watkiem zamknietym?

 
Jeansy z golfem sa super! Na luzie przetrwalam dzien w pracy :)a za 2 h bede ogladac Szymka :) dzis sledzik, wiec w planie ziemniaczki i sledzik w smietanie! Ja tez obcasy id swieta, bo mnie bola nogi [emoji23][emoji23] wole adidasy lub balerinki. Kiecek tez nie lubie, bo mam grube nogi [emoji16][emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uhh ale miałam spacer! Super pogoda, 3 godziny chodziłam aż mnie pośladki bolą ;P Potem zjadłam obiad u sąsiadki (ups! nic dla męża nie zrobiłam :p).

@kotomiś I co, podoba się serial? Ja z chęcią obejrzę od nowa ;P

 
reklama
Do góry