reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a jak Wasza cera? U mnie masakra. Nigdy nie miałam problemu a w tej ciazy dostałam czerwonych plam, najwiecej na brodzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wychodzą mi pryszcze jak przed okresem :p i powiedzcie mi gdzie ta piękna, zdrowa cera ciążowa ?? Na włosy też już nie mogę patrzeć, przed ciążą przyciemniałam kolor, a teraz najchętniej rozjaśniłabym je z powrotem :D
 
reklama
Hej kobietki witam się dopiero,bo niestety dopiero dobrze się czuję .
Myślałam , że głowa mi dzisiaj pęknie, przez to nie dobrze mi było cały dzień,ledwo zipałam
Teraz jest ok więc was nadrabiam ☺


A mnie dzisiaj jakaś chandra dopadła. Nerwy mnie tłuką! Od 6 rozstawiam wszystkich po kątach. Wydaje mi się że wszystko będzie źle, nic się nie będzie układało.
Młodsza wczoraj odmówiła nauki angielskiego, nie chce poprawić ocen, no normalnie jak mało kiedy doprowadziła mnie do furii. A może przez ten angielski nie przejść dalej, reszta ocen ok. W sumie to nie wiem czym się przejmuję!
zamiast cieszyć się że dzisiaj ostatni raz idę na pół dnia do pracy (muszę poukładać robotę i współpracownikom ustalić co mają robić przez najbliższe 3 tyg) to mnie normalnie trzepie.
I ten cholerny remont strychu mnie irytuje.
Z każdej strony źle. Dupa.

Hola77 nie przejmuj się to robią hormony swoje,w drugiej ciąży też tak miałam normalnie sama siebie się bałam

Ja placzliwa jestem strasznie... Byle gucio nadal mnie rusza a wczesniej nic, nul... Nie chce mi sie wstać a muszę bo gina mam na 11. Mam nadzieję ze przedluzy mi zwolnienie bo normalnie do pracy sie nie nadaję. Pozabijam połowę ludzi xP.

Obyś już nie musiała wracać do roboty ☺ a swoją drogą to Twój ginekolog dziwny jest,ja co wizytę słyszę czy zwolnienie potrzebne,bez łaski

Hehe mi już głupio chodzić do pracy co miesiąc i zanosi zwolnienie. Jestem od połowy grudnia na L4, czuję się dobrze, chodzę radosna jak skowronek. Ciekawe co o mnie myślą ;P Leń i naciągacz na dni wolne hehe ;P
Na szczęście dyrekcja rozumie moje zwolnienie i nawet złego słowa nie powiedzieli.


W tyłku z tym co kto sobie myśli,grunt to Twoja potrzeba,w domu odpoczywasz nie stresujesz się to i masz dobry humor co im do tego,lekarz wystawia zwolnienie a nie Ty prawda to widocznie jest wskazanie

Co do tuszu to polecam ten na zdjęciu. Niepozorny tusz z Rossmanna za 12 zł. Polecany przez blogerki, super rozczesuje i unosi rzęsy, nie kurszy się, długo zostaje na oczach. Porównują jego jakość do drogich i markowych tuszy. Spróbujcie może i Wam się spodoba bo ja używam go już od dawna ;)
Zobacz załącznik 797054


Tusz ma super szczoteczkę, aż sama wypróbuję za tą cenę ☺

Pozdrawiam z pracy :) sloneczko dodaje sil, dzis wizyta, marzy mi sie zostac w domku juz haha zobaczymy, co tam slychac u malucha :) niestety maz znow na popoludnie, wiec nie idzie ze mna :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Pewno już po wizycie,ale mam nadzieję, że wszystko ok ☺

@Hola77 spokojnie ;) to minie. Ja właśnie nie jestem płaczliwa tylko mam napady gniewu. Masakra aż czuję jak mi ciśnienie rośnie. Na córkę na pewno znajdziesz jakiś babski sposób.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Widzę, że nerwowy okres u was,ale niestety takie uroki ciąży ☺ heh po takim zachowaniu u kobiet ciążę się rozpoznawało , więc to nic nowego

Matko, dziewczyny zwariuje z tymi moimi hormonami jak Boga kocham. Wszystko mnie drażni, doprowadza do płaczu. Złoszczę się na syna o byle pierdołę. Co chwilę wychodzę na balkon, żeby ochłonąć i nie wybuchnąć. Zwariuje sama ze sobą.. A jeszcze narzeczony mi dzisiaj wyjeżdża na tydzień, wiec znowu będę sama ze wszystkim. W piątek wizyta u giną, a ja na chwilę obecną nie mam jak do niego dojechać (20 km w jedną stronę), bo **uj (za przeproszenie) mi z tego, że zostawia mi auto, jak ja nie mam prawa jazdy (poza tym i tak nie potrafię prowadzić). Chce mi się wyć[emoji24]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No to nie ciekawie, mam nadzieję, że wszystko się poukłada. No nie powiem troszkę kilosów masz do pokonania ☺

Mnie tez dzis wszystko drazni. Dobrze ze Domi poszla do szkoly i wroci dopiero o 16. Nic dzis nie robie. Pierd...

Heh i świat się nie zawali , gdy raz sobie odpuścisz,czasami potrzeba się zregenerować ☺ sama nie raz widzę, że człowiek nie maszyna !

Witam się wtorkowo :)
Pogoda słoneczna, ale straaasznie wietrznie. Az pranie musiałam z sznurkow ściągać bo zaczęło po calym ppodwórku fruwac.
@luska1979 super wieści!
@klusek świetnie że odbieracie klucze, chlopem się nie przejmuj!
Ja tak na szybko zanim mała się obudzi. A właśnie mam ją chora i przez to armagedon w domu. Jeszcze mój mały brzdąc obchodzi dziś swoje pierwsze urodziny, boziu kiedy ten rok zleciał?!
Torta piekłam wczoraj więc jak wrócę dziś z wizyty u gina to świętujemy z picolo ;)
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis iw tym tygodniu.
Miłego dnia laseczki ;)

Sto lat dla solenizanta

@dzag82 Z laski do 27.03 bo wizyta 28... Powiedziała że nie ma obowiazku wystawiac bo pracodawca powinien zwolnic ze stosunku pracy kiedy tak zle się czuję i nie mogę pracować. Premilczałam to. Trele morele aby tak różowo było w mojej firmie im się to nie opłaca. A kochają płacić jak najmniej jak w kazdej korpo.

Nie taka do konca jałowa bo wreszcie dala mi pimafucin. Bo na biocenozie wyszły mi jakieś pojedyncze grzybki, a infekcji tam boje się bardzo...

Ja pitolę nie wyobrażam sobie bym o zwolnienie musiała się martwić ☺ może gorszy dzień miała w d.pie grunt , że na chwilę obecną nie musisz się tym stresować
 
A tak w ogóle to dzień dobry☺
U mnie dziś od rana malowanie. Mąż pojechał na 14 na służbę i od rana działał. W tym tygodniu może wszytko się uda zrobić.Jak zlozymy szafę to zrobię przebiorke ubrań i będę wiedziała na czym stoję. Ale też mam jedne jeansy ciążowe, legginsy ciążowe i resztę noszę swoich.

Dziś ciągnie mnie podbrzusze. Leżakuje ile się da. Chyba Remcio miejsce robi.

No to się zaczęło ☺
nie na widzę remontów to taki nerwowy okres dla mnie zawsze chodzę zła jak osa
sprzątanie w kółko i wszędzie brudno,ale niestety jak trzeba to trzeba
 
Jeansy z golfem sa super! Na luzie przetrwalam dzien w pracy :)a za 2 h bede ogladac Szymka :) dzis sledzik, wiec w planie ziemniaczki i sledzik w smietanie! Ja tez obcasy id swieta, bo mnie bola nogi [emoji23][emoji23] wole adidasy lub balerinki. Kiecek tez nie lubie, bo mam grube nogi [emoji16][emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Szymuś super imię ☺
 
Helo :)

@25_pixels piękne fotki :)
@anntryb ja grzyby jadłam dopiero teraz w niedziele pierwszy raz :) w karczmie zamówiłam pierogi z sosem grzybowym mmmm było pysznie :)

Bo pieczarki to średnie grzyby ale tez lubię wszystko co z pieczarkami :)

Ja dzisiaj miałam ochotę na bób :) dorwalam taki mrożony ale to nie to samo co świeży :/ w sumie nie zaspokoiłam smaczka :)

A przed chwila lekko sie schylając dosłownie leciutko wkładając do zmywarki na druga półeczkę kubek tak mi cos strzyknelo w plecach , w krzyżu ze nie mogłam sie wyprostować i ruszyć , ledwo sie doczołgałam na kanapę:/
Mam nadzieje ze minie bo za 1 h z młodym na piłkę jadę.

Dzisiaj na zmianę chmurki ze słońcem, moze jutro bedzie lepiej:) w czwartek u mnie zapowiadają deszcz ale weekend hak któraś wspominała cudny :)






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bób uwielbiam, ale jeszcze mnie nie nachodzi pewno jak świeży będzie to się pozażeram ☺
 
O matko jak mnie boli biodro ja nie wiem co mam zrobić brzuch mi się spina mąż mi chipsy cebulowe kupił i jabłka na poprawę humoru
 
Anntryb tez chce wlosy rozjasnic. Mysle o kwietniu juz kiele komunii. Kurde spodobaly mi sie buty kolejne. Na komunie chyba beda pasowac...do tego kiecka w jednym kolorze
Screenshot_2017-02-28-18-50-53.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-28-18-50-53.png
    Screenshot_2017-02-28-18-50-53.png
    78,2 KB · Wyświetleń: 303
Wpadlam dzis na pomysl zeby 3 kolorow uzyc w salonie. Bedzie bardzo dlugi i mysle zeby bylo przytulnie. Jak nie lubie zoltego koloru tak polaczenie jak na fotach podoba mi sie. Hmm
Screenshot_2017-02-28-13-10-52.png

Screenshot_2017-02-28-13-10-38.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-28-13-10-52.png
    Screenshot_2017-02-28-13-10-52.png
    128,5 KB · Wyświetleń: 360
  • Screenshot_2017-02-28-13-10-38.png
    Screenshot_2017-02-28-13-10-38.png
    169,3 KB · Wyświetleń: 334
reklama
@klusek Spoko ten żółty z szarością :)

A ja jutro wybieram się do fryzjera. Miałam farbować jakoś 3 tygodnie temu, ale całkiem fajnie trzymał mi się kolor, więc nie było sensu i przełożyłam. ;)

 
Do góry