reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U nas dziś ślicznie wiosennie i słonecznie było.Zaraz nowe życie się rodzi i człowiekowi się więcej chcę.
Dzag82 wiem że mi to wykrakałaś i bardzo Ci za to dziękuje.Najchętniej bym Cię wyściskała jakby się dało przez internet.
Dzag82 mi tusze rimmea też nie pasują.
A z humorkami w ciąży to różnie bywa.Ja w drugiej ciąży to miałam najgorsze jazdy...darłam się jak opętana po mężu za wszystko.A w tej ciąży jestem najspokojniejsza...spokojniejsza niż zwykle.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też kiedyś lubiłam używać niebieski tusz...jak byłam młodsza.
Co to za dzień dziewczyny na nerwy dziś miałyście.Współczuję.
Dziewczyny warto zrobić prawko zwłaszcza jak się ma małe dzieci.Ja też broniłam się przed tym rękami i nogami zwłaszcza po raz drugi jak w UK musiałam się praktycznie od nowa nauczyć jeździć.Ale sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła.Pracowałam do 22 a mąż z dwójką małych dzieci nie mógł już po mnie przyjeżdżać.A na autobus musiałam iść sama przez pustkowie i czekać na niego aż do 22.30 a potem jeszcze z dworca do domu kolejne 20 minut miałam i w efekcie byłam w domu ok.23.30 a autem to ok.20 minut wieczorem bez korków.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jestem po ponadprogramowej wizycie i dupa. kiepskie wyniki cytologii i batdzo dużo bakterii w moczu.
idziemy w profilaktyke nerek
 
Dzag82 trzymam kciuki by udało się fajne autko kupić.
Qńka wszystkiego najlepszego dla małego.I zdrówka dla córeczki.
Klusek super że dziś odbierałaś klucze do nowego domu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Itta87 u nas to norma że usg robią tylko w szpitalu i zwykle dopołudnia.
O.paulina ja z kolei nigdy nie prowadziłam auta automatu..
to chyba nie dla mnie.Choć mój instruktor twierdził że dla mnie automaty stworzyli bo mam leniwą rękę do biegów.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Madlen. Napisz cos o sobie. Skad jestes itd..
:)
Jestem z Wawy, mam 34 lata. To moja pierwsza długo... wyczekiwana ciąża. Obecnie na zwolnieniu bo byłam na podtrzymaniu ciąży. Cóż jeszcze hmm.. jak coś to pytajcie ;)
Miło mi dołączyć do Waszego grona :)
Kiedy zamierzacie coś kupować dla dzidzi? Ja ciągle słyszę, że jeszcze za wcześnie itp...
 
@luska1979 zgadzam sie ze warto mieć prawko, ja w sumie mam baaardzo długo chyba od 99 r :) zdawałam jeszcze na uno :) ale teraz nie wyobrażam sobie nie mieć. Choć wiadomo jak ktoś ma traumę i zupełna niechęć to nic na sile. Moja ciotka podchodziła do jazd kilka razy i po prostu to nie dla niej bajka, bała sie i Wogole. Mnie sie samochód po prostu w wielu sytuacjach przydaje, często z dzieckiem do lekarza jeździłam jak mąż w pracy a wizyty wiadomo w różnych godzinach, mieszkałam na obrzeżach Warszawy, wiec tłuc sie przez cała wawe sobie nie wyobrażam z nim komunikacja :/

@Hola77 na pewno wyleczysz szybciutko taki stan, trzymam kciuki!

@Madlen08 witaj:) i gratulacje w takim razie :) robi nas sie więcej z wawy i okolic. A jaka dzielnica?
Z kupowaniem u nas na forum różnie, sa dziewczyny co nic nie maja np ja :) a sa juz obkupione troszkę :) ja jakoś w maju/ czerwcu moze zacznę:)

Kurde a mi młody cos zaczyna kaszleć :( Eh wylatał sie ostatnie dni trochę na dworze i juz efekt jest tej zdradliwej jeszcze bądź co bądź pogody :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)
Jestem z Wawy, mam 34 lata. To moja pierwsza długo... wyczekiwana ciąża. Obecnie na zwolnieniu bo byłam na podtrzymaniu ciąży. Cóż jeszcze hmm.. jak coś to pytajcie ;)
Miło mi dołączyć do Waszego grona :)
Kiedy zamierzacie coś kupować dla dzidzi? Ja ciągle słyszę, że jeszcze za wcześnie itp...
Witaj :) jak się teraz czujesz? pokaż nam maluszka :p Co do wyprawki to już indywidualna sprawa, ja już zaczęłam kupować ciuszki bo zaczynam od zera, cała wyprawka do kupienia, a niedługo jeszcze remont przed nami :)
 
reklama
No ja wlasnie zakochana w bielach i szarosciach. Ale boje sie ze moge przesadzic i bedzie smutno. A chce koniecznie ocieplic wizualnie wnetrze.
Ja też od tamtego roku. ..jadę na bieli przelamanej . Dziś już nasz pokój w którym zamieszka mały Remcio zaczyna nabierać blasku
 

Załączniki

  • 20170228_132954_1488311865333_1.JPG
    20170228_132954_1488311865333_1.JPG
    73,6 KB · Wyświetleń: 85
Do góry