reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzag82 i Natalkuś ale zbieg okoliczności.
Kotomiś to wizyta udana...same dobre wieści.
MamaT dzięki.
Moja kumpela ze studiów mieszka w NY 25_pixels.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O jestem.Ale padnięta.Nie jestem przyzwyczajona do całego dnia na nogach.Ale dzień udany.Jeszcze nadal w euforii jestem że dzidzia zdrowa w moim brzuszku mieszka.Dobrze że zdecydowałam się na amnio.
25_pixels a też nie lubię po galeriach chodzić zwłaszcza z większym brzuchem.Ludzie się pchają jakby towaru dla nich miało zabraknąć gotowi stratować Cię.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w tamtym tygodniu będąc w galerii po południu p powrocie z parku trampolin...też myślałam ze szału dostanę. Ludzie działali mi na nerwy, głośna muzyka w każdym sklepie inna. ..setki zapachów- wymieklam.Siedziałam na dole bo w mi słabo było.
Teraz 21 marca jadę na prenatalne to wejdę ale to będzie 10 rano więc będzie pusto
 
Atfk mysle w chlopiecym pokoju dodac turkus. Ostatnio Szelagowska przelamala turkusem i bylo mega.

Emikaa tez na uno zdawalam. Jak mialam 17 lat za zgoda rodzicow. Mielismy ze szkoly za darmo prawko
 
witam wieczorowo
Hola nie ciekawie, ja jutro na wizycie powinnam cytologie mieć do odebrania i już się boję. Czeam niecierpliwie by maleństwo podpatrzyć i wiedzieć że wszytko dobrze.

Ja jak byłam młodziutka to też niebieskiego tuszu używałam:p
Ja jeszcze nic nie kupuję, boję się tak jako juz kompletować
 
@atfk super :) to kolory mojego salonu/ jadalni teraz:)
Tyle ze u mnie jeszcze nieskończone... ale szarość biel i drewno sie przewija :)
Zastanawiam sie czy listwy kłaść białe przypodłogowe? Czy nie bedzie z nimi dużo zabawy ze bedą ciagle brudne i brud na nich bedzie mega widac :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk mysle w chlopiecym pokoju dodac turkus. Ostatnio Szelagowska przelamala turkusem i bylo mega.

Emikaa tez na uno zdawalam. Jak mialam 17 lat za zgoda rodzicow. Mielismy ze szkoly za darmo prawko
U nastolatka mojego jest biel przelamana turkusem takim ciemnym.
Jak będę po remoncie i będzie porządek to pokażę.
I łazienkę mam turkusowo biala
 
Ja też kiedyś lubiłam używać niebieski tusz...jak byłam młodsza.
Co to za dzień dziewczyny na nerwy dziś miałyście.Współczuję.
Dziewczyny warto zrobić prawko zwłaszcza jak się ma małe dzieci.Ja też broniłam się przed tym rękami i nogami zwłaszcza po raz drugi jak w UK musiałam się praktycznie od nowa nauczyć jeździć.Ale sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła.Pracowałam do 22 a mąż z dwójką małych dzieci nie mógł już po mnie przyjeżdżać.A na autobus musiałam iść sama przez pustkowie i czekać na niego aż do 22.30 a potem jeszcze z dworca do domu kolejne 20 minut miałam i w efekcie byłam w domu ok.23.30 a autem to ok.20 minut wieczorem bez korków.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez się zgadzam, ze warto mieć prawko. Dużo ułatwia w życiu. Przy dzieciach nieocenione, zwlaszacza jak się zaczyna przedszkole, szkoła, zajęcia poza lekcyjne. Ja robiłam będąc w pierwszej ciazy. Wcześniej w ogóle nie chciałam, rodzice mnie namawiali a ja uparta zawsze byłam na nie. W końcu się zmobilizowałem i zrobiłam. Zdawałam pod koniec 8 miesiąca, śmieje się ze wzięłam egzaminatora na litość z tum wielkim brzuchem ;)
 
Atfk mysle w chlopiecym pokoju dodac turkus. Ostatnio Szelagowska przelamala turkusem i bylo mega.

Emikaa tez na uno zdawalam. Jak mialam 17 lat za zgoda rodzicow. Mielismy ze szkoly za darmo prawko

Nooo z turkusem moze być ślicznie :)

Te una takie sztywne były :) ale sie jeździło , nie było wyjścia :) to ja jak 18 stke skończyłam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nic jeszcze nie kupuje. Po chłopcach został mi wózek, fotelik do karmienia i leżaczek z fp. Reszty rzeczy się pozbyłam i zaczynam praktycznie od zera. Myśle, ze zacznę kupować koło maja, czerwca.
 
Do góry