reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
25_pixels śliczne zdjęcia z NY.
Ja też mało kobieca jestem...obcasów nie noszę jak wczoraj pisałam a przeważnie w spodniach biegam a nie w sukienkach z racji że w Szkocji nieraz mocno wieje a ja mam słabiuchne nerki więc ciepło je opatulam w spodnie.
Chętnie polukam na Twoje fotki Atfk.
Ja też się kiedyś mocno interesowałam fotografią....teraz to już fotki tylko mojej rodzinie strzelam.
Atfk dobrze że odpoczywasz bo takie ciągnięcia brzucha na tym etapie ciaży to może być groźne.
Safiya a ja w tej ciąży nie znoszę śledzi a normalnie uwielbiam....a podobno to podstawa menu ciężarnej kobiety.Jak widać nie każdej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anntryb jakoś mnie nie ciągnie do grzybów a przed ciążą je uwielbiałam.Kolejna rzecz która wypadła z mojego menu na czas ciąży.
Emikaa i co jak plecy przestały boleć?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels śliczne zdjęcia z NY.
Ja też mało kobieca jestem...obcasów nie noszę jak wczoraj pisałam a przeważnie w spodniach biegam a nie w sukienkach z racji że w Szkocji nieraz mocno wieje a ja mam słabiuchne nerki więc ciepło je opatulam w spodnie.
Chętnie polukam na Twoje fotki Atfk.
Ja też się kiedyś mocno interesowałam fotografią....teraz to już fotki tylko mojej rodzinie strzelam.
Atfk dobrze że odpoczywasz bo takie ciągnięcia brzucha na tym etapie ciaży to może być groźne.
Safiya a ja w tej ciąży nie znoszę śledzi a normalnie uwielbiam....a podobno to podstawa menu ciężarnej kobiety.Jak widać nie każdej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj przeleżalam 3/4 dnia, ehh bo ciągle czułam. Trochę się wystraszylam.Teraz tylko kąpiel wzięłam i odpoczywam dalej.
 
MamaT a czemu tak?
Kemyt tak samo moja cera wygląda jak u Ciebie.Dlatego myślę że to znak na chłopaka bo przy córeczkach cerę miałam jak marzenie.
A mi podkład sam się ściera więc jak normalnie wytrzymywał cały dzień to teraz po kilku godzinach już go nie ma.Ale maluję się rano bo chociaż rano wyglądam jak człowiek.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpukać włosy mam w dobrej kondycji.I w ciemniejszym kolorze czuję się lepiej.
Evelinia współczuję bólu głowy.
MamaT odpoczynek wskazany.
Klusek fajne butki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaT a czemu tak?
Kemyt tak samo moja cera wygląda jak u Ciebie.Dlatego myślę że to znak na chłopaka bo przy córeczkach cerę miałam jak marzenie.
A mi podkład sam się ściera więc jak normalnie wytrzymywał cały dzień to teraz po kilku godzinach już go nie ma.Ale maluję się rano bo chociaż rano wyglądam jak człowiek.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi ni nie zgodzę się z Twoja teoria bo ja mama dwóch chlopcow o w poprzednich ciążach miałam śliczna cerę a teraz masakra :szok: i tez nie wiem kto mieszka w moim brzuszku .
 
@anntryb a dziękuję, czuję się w sumie nie najgorzej. zaczyna doskwierać mi kręgosłup choć tak dziwnie bo z lewek strony. Ogólnie to dużo leniuchuje ;) bo jakoś szybko się męczę. Usg mam tylko te pierwsze genetyczne, ale jakoś słabo widać na tych zdjęciach.

A ile miałyście już USG?

@emikaa dziękuję :) dzielnica to obecnie Wilanów.
Niestety pogoda jeszcze zdradliwa i trzeba uważać. Trzymam kciuki by młody szybko doszedł do siebie.
Ja też mam prawko, ale jakoś nie mogę się przekonać do jeżdżenia po wawie :(
Też myślałam o białych listwach, ale w końcu zrobiliśmy w kolorze podłogi.

@klusek Turkusy są cudne. Na pewno będzie fajnie wyglądać w pokoju.

w4sqe6hhoie3cn79.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na twarzy w miarę coś tam co raz wyskoczy ale tragedii nie ma, za to nogi mam takie suche plamy swedzace masakra.

 
Do góry