reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Prawko zrobiłam jak Hania miala 2 lata to była masakra wiecznie od kogoś zalezna teraz siadam jadę i się nie proszę
 
reklama
Ja miałam żelowe pazurki zrobione. Ale jak tylko zaszlam w ciążę i byłam gdzieś w 5 tygodniu to musiałam je zdjąć bo tak potwornie mnie bolały że myślałam że szału dostanę. Teraz doprowadza je do porządku.
 
Emikaa ja mam białe listwy przypodłogowe w łazience i trochę się na nich kurz zbiera.
Kemyt i jak Ci się jeździło z takim brzuchem?Ja w obydwóch ciążach nie jeździłam autem więc się pytam.Bo teraz do 8 m.będę musiała córki wozić do szkoły i przedszkola.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wieczornie

Witam nowa mame :-)

Hola ojj co to sie przypaletalo ?? :0

Gratki udanych wizyt :-)

Co do prawka to ja robilam w 2009 , ale tez okropnie balam sie jezdzic i nie bardzo to lubilam. Jak wyjechalismy do Niemiec to bez prawka jak bez nogi, wszedzie mam po ok 15km, lekarze, wieksze sklepy, szkola starszakow. Na poczatku nie mielismy auta to byla katorga, czlowiek byl uwiazany, a jak trzeba bylo do lekarza jechac to prosilo sie znajomych :-(. Ale jak juz uzbieralismy na auto, kupilismy takie ktore mi pasowalo, no i koniecznie automat :p to od roku praktycznie codziennie siedze za kolkiem i powiem Wam ze to lubie :-) .

Ja mialam usg 2 razy..

Ktoras mamuska odebrala klucze do wlasnego m super, gratki!!

Pokoik szary-biel i turkus, czy zielen moze fajnie wygladac :-)

Przepraszam, ze tak nieosobowo pisze ;-)

A dziewczyny poradzcie mi jeszcze co do tuszu do rzes... mam na prawde krotkie rzesy i pomocy ktory tusz ewidentnie mi je wydluzy i nie bedzie wygladal "sztucznie" , plisss o porade ;-)
 
Madlen08 ja miałam tylko 2 usg ale w UK to nic dziwnego...tu robi się tylko 2 usg w ciąży jak ciąża przebiega bez problemów.
Emikaa oby ten ból pleców całkowicie zniknął.
MoniMo gratuluję zdania prawka.
Emikaa u mnie też bardzo nie widać zwłaszcza że zeszłam prawie do naturalnego koloru tylko kilka siwych włosów w grzywce mi przeszkadza ale też noszę je spięte.
A to pech z tym detektorem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez się zgadzam, ze warto mieć prawko. Dużo ułatwia w życiu. Przy dzieciach nieocenione, zwlaszacza jak się zaczyna przedszkole, szkoła, zajęcia poza lekcyjne. Ja robiłam będąc w pierwszej ciazy. Wcześniej w ogóle nie chciałam, rodzice mnie namawiali a ja uparta zawsze byłam na nie. W końcu się zmobilizowałem i zrobiłam. Zdawałam pod koniec 8 miesiąca, śmieje się ze wzięłam egzaminatora na litość z tum wielkim brzuchem ;)
Popieram, długo nie miałam prawa jazdy. Zmusiło mnie życie - przeprowadzka w miejsce gdzie autobus do zeszłego roku nie istniał. Mam dopiero 3 lata i nie wyobrażam sobie już życia bez auta, zwłaszcza z dzieckiem.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry