reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aha MamaT...do piątku już niedaleko na moje nieszczęście bo wracam do pracy po urlopie.
Emikaa tak 7 okazała się szczęśliwa choć nawet nie wiem jak bo jechałam chora na ten egzamin.Na sylwka pobalowaliśmy w Zakopanym a ja egzamin miałam 5 stycznia i nie chciałam go przekładać bo bukowałam go w listopadzie.Ale dałam rady.Jak mi ten facet powiedział że zdałam to nie wierzyłam.
Beata1313 napewno wśród maybeline znajdziesz odpowiedni tusz.A macie taką firmę w DE.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Madlen08 witaj w gronie sierpniowych mam :)
@MoniMo najlepiej taki żeby nie było żal jak go gdzieś zadrapiesz przy parkowaniu, czego oczywiście nie życzę.
@emikaa może mąż albo tata dadzą radę 3 kabelki zmontować.
@atfk bo zdaje się nie można właśnie żelowych pazurków. Ale hybrydowe powinny być ok.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 musze popatrzec czy jest maybeline :-/ , na pewno jest loreal ;-) .. zaraz spr na rossmann online :p

Edit: jest maybeline, tylko tyle rodzajow, ze nie wiem ktory na prawde ladnie wydluza :-0
 
Ostatnia edycja:
I ja powinnam się wybrać do fryzjera bo już siwe wyłażą :crazy:

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona mamusiek :)
Chyba i mi by się przydał taki detektor tętna bo cały czas się zastanawiam czy z małą wszystko ok :(
Lekarz powiedziała, że już powinnam zacząć czuć ruchy dziecka, ale jak na razie nic.
Usg miałam te genetyczne, a teraz kazał mi zrobić dopiero połówkowe.


w4sqe6hhoie3cn79.png
 
@Madlen08 witaj w gronie sierpniowych mam :)
@MoniMo najlepiej taki żeby nie było żal jak go gdzieś zadrapiesz przy parkowaniu, czego oczywiście nie życzę.
@emikaa może mąż albo tata dadzą radę 3 kabelki zmontować.
@atfk bo zdaje się nie można właśnie żelowych pazurków. Ale hybrydowe powinny być ok.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Heh podejrzewam że raczej tego w Warszawie nie unikne :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madlen08 witaj wśród sierpniówek [emoji2],pytałaś o usg ja mam na każdej wizycie a dodam że chodzę do lekarza na NFZ i tu się bardzo cieszę że mogę podglądać maleństwo na każdej wizycie
 
@Madlen08 witaj w gronie sierpniowych mam :)
@MoniMo najlepiej taki żeby nie było żal jak go gdzieś zadrapiesz przy parkowaniu, czego oczywiście nie życzę.
@emikaa może mąż albo tata dadzą radę 3 kabelki zmontować.
@atfk bo zdaje się nie można właśnie żelowych pazurków. Ale hybrydowe powinny być ok.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zastanawiałam się, samo wyszło że musiałam zdjąć i teraz mam swoje . Myślę że do końca ciąży odżyjà
 
I ja powinnam się wybrać do fryzjera bo już siwe wyłażą :crazy:

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona mamusiek :)
Chyba i mi by się przydał taki detektor tętna bo cały czas się zastanawiam czy z małą wszystko ok :(
Lekarz powiedziała, że już powinnam zacząć czuć ruchy dziecka, ale jak na razie nic.
Usg miałam te genetyczne, a teraz kazał mi zrobić dopiero połówkowe.


w4sqe6hhoie3cn79.png
Powiem Ci że mój gin robił mi 2 usg żeby zobaczyć czy serducho bije i to genetyczne a teraz idę na wizytę bez usg, a najbliższe dopiero za 6 tygodni !!dlatego ja idę prywatnie i dodatkowo robię usg żeby podejrzeć co się tam dzieje :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja powinnam się wybrać do fryzjera bo już siwe wyłażą :crazy:

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona mamusiek :)
Chyba i mi by się przydał taki detektor tętna bo cały czas się zastanawiam czy z małą wszystko ok :(
Lekarz powiedziała, że już powinnam zacząć czuć ruchy dziecka, ale jak na razie nic.
Usg miałam te genetyczne, a teraz kazał mi zrobić dopiero połówkowe.


w4sqe6hhoie3cn79.png
Mamuś to Twoja pierwsza ciąża więc z tymi ruchami bym tak poczekala Spokojnie do 18-20 tygodnia. Dziwne stwierdzenie lekarza w 16 tyg
 
Do góry