reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
co do kolorów - polecam połączenie szarości z limonką, a do tego białe mebelki - tak mamy i będzie to pokój maluszka :laugh2:

ja prawo jazdy zrobiłam dopiero jak miałam chyba 23 lata, poszłam "for fun", chciałam zobaczyć jak się jeździ :happy: fakt faktem nie jestem wyśmienitym kierowcą i preferuję swoje trasy, rzadko zapuszczam się w nowe rewiry :laugh2:
 
@kotomiś jooo to serum stosowalam (skleroza ciazowa i gapiostwo, nie zalapalam :p ) i bylo super, tylko napisane ulotce nie uzywac podczas ciazy i karmienia, wiec szukam naprawdeeee ekstra tuszu, mozs byc z "gornej" polki, bo prawde mowiac to jedyny kosmetyk do makijazu jaki uzywam :p
 
Wpadlam dzis na pomysl zeby 3 kolorow uzyc w salonie. Bedzie bardzo dlugi i mysle zeby bylo przytulnie. Jak nie lubie zoltego koloru tak polaczenie jak na fotach podoba mi sie. Hmm
Zobacz załącznik 797101
Zobacz załącznik 797102

Jeśli pasuje ci do reszty mebli. Mi się połączenie turkusu lub błękitu podoba z szarością
ddae1234ecaf39b33f1ee96b2113d874.jpg

Nie znalazłam tego o co mi chodzi. Ale to zdjęcie prawie (jak wiadomo prawie robi jednak sporą różnicę) oddaje to co mi się podoba.

Link do: Blog not found
Ta tonacja mi odpowiada. Taka typowo karaibski-wyspiarska [emoji23][emoji23][emoji23] moje zamiłowanie do wody. Meble i podłogi to brązy. Szary na ścianę. Zasłony w tym Aqua niebieskim. Czekam aż mężu wyleci w piątek. I zaczynam [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Oj dziewczyny nawet mi nic nie mówcie o prawku bo chciałabym prowadzić ale boję się bo tak naprawdę nikt mnie nie nauczył i nie znam do końca wszystkich zasad, kupiłam ostatnio testy miałam czytać i ciężko mi się za to zabrać. Nie wiem czy jeszcze bym zdążyła zdać przed porodem, później będzie jeszcze gorzej się za to zabrać, a przydałoby się bo trochę bym męża odciążyła w dłuższych trasach :p Jak na razie wszędzie mam dobry dojazd komunikacją więc pewnie to mnie hamuje :p
@beata1313 ja Ci mogę polecić odżywkę Revitalash, jest świetna, rzęsy rosną naturalne, gęstsze i długaśne :) Co do tuszu to używam Rimmel Scandaleyes Retro albo L'Oreal Milion Lashes
 
Hej wieczorowa porą :) dopiero godzinę temu zaglądnelam do Was. Niby w domu jestem a nie miałam czasu, rano słońce świeciło i też mnie dopadł szał sprzatania:) później spacerek z pieskiem ale w międzyczasie się pogorszyła pogoda i już siedziałam w domku, P wrócił dość wcześnie do domu a przyszła dzisiaj taka przystawka android box do tv i ją testowalismy. Oglądamy pl tv przez internet i już mieliśmy dosyć podłączania ciągle lapka pod telewizor i teraz śmiga wszystko super:)
Ja właśnie czekam na jeansy z golfem, poza tym parę wiosennych ciuszków już kupiłam w tym leginsy 2 sukienki ale nie jakieś worki bo u mnie wystarczy rozmiar większe i miejsce dla brzuszka jest:) a jeśli chodzi o rajstopy to nie pamiętam kiedy takowe ubrałam tylko pończochy noszę, nienawidzę rajstop, czasem wyjątkowo zimą grube czarne ale unikam.
25_pixels piękne zdjęcia :)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Witaj Madlen :)

Wiecie mąż przywiozl kapusniak od teściowej, i strasznie mi wszedł, chociaz nie lubie ( to tak co do zmian ciążowych)... I chyba dziecku smakowało bo cos pod reka poczulam i maz też, ale takie takie delikatne było.

Co do prawka ja zdałam za 3 ale niezbyt lubie jeździć, jak muszę tylko i do pracy jeździłam 20km.
 
reklama
@Madlen08 Witaj nowa sierpnióweczko ;) Co do ilości usg to u każdej z jest inaczej. Ja już ładnych kilkanaście razy zaglądałam do maleństwa. Mam 2 lekarzy prowadzących + genetyka i wizyty mniej więcej co 2/3 tygodnie, oczywiście u każdego ginekologa oddzielnie. Za mną też 2 prenatalne i idąc na test Pappa ponownie zajrzeli, ale to już mniej dokładnie. Mogę śmiało "pobić rekord" w ilości usg hehe ;P

Co do prawka.. To ja mam od 18 roku życia. Kurcze prowadzenie auta to moja pasja [emoji14] Nie wyobrażam sobie życia bez auta. Marzy mi się rozszerzyć swoje umiejętności i zrobić prawko na autobus. Cóż.. [emoji14] Jedni marzą o podróżach, inni o skoku ze spadochronu a ja o prowadzeniu kolosa i opanowania sztuki parkowania nim tyłem :D

 
Do góry