reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Emikaa masaże by Ci nie pomogły na plecy? Ja chodzę co dwa tygodnie. W ciazy robi mi masaż na siedząco. Przed ciąża chodziłam na trampoliny i zdrowy kręgosłup to była poprawa. Teraz chce się zapisać na zajęcia na ćwiczenia dla kobiet w ciazy i dzwoniłam w dwa miejsca i niestety już nie ma :(. Także będę szukać dalej.
 
reklama
Emikaa ja mam białe listwy przypodłogowe w łazience i trochę się na nich kurz zbiera.
Kemyt i jak Ci się jeździło z takim brzuchem?Ja w obydwóch ciążach nie jeździłam autem więc się pytam.Bo teraz do 8 m.będę musiała córki wozić do szkoły i przedszkola.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska ja w ciazy z Hanía to jeszcze kilka dni przed porodem jezdzilam :) ciasno troche z kierownic sie zrobilo ale jezdzilo sie ok :)
 
dzięki evelinko! ja to źle odebrałam bo dodatkowo niestety nie spełni się marzenie o synku. będzie córka nr 3. chyba to dodatkowo mnie podlamalo.
wiem, wiem najważniejsze żeby było zdrowe ale ja bardzo chciałam mieć synka.
muszę to przetrawic

O kurcze, to trzeba było tak od razu,tulę mocno kochana szkoda, że nie będzie rodzynka, cóż zrobić takie mocne geny macie
moja bratowa ma trzech chłopaków, też od drugiej ciąży o córci marzyła, niestety tego nie możemy zaplanować
Tak jak piszesz dobrze, że zdrowiutka a reszta kwestia czasu
My mamy kochamy zawsze tak samo

Hola77 ja jestem w trakcie oczekiwania płci, jeszcze nie znam, a mam dwóch synów
 
Emikaa masaże by Ci nie pomogły na plecy? Ja chodzę co dwa tygodnie. W ciazy robi mi masaż na siedząco. Przed ciąża chodziłam na trampoliny i zdrowy kręgosłup to była poprawa. Teraz chce się zapisać na zajęcia na ćwiczenia dla kobiet w ciazy i dzwoniłam w dwa miejsca i niestety już nie ma :(. Także będę szukać dalej.

Mi cos strzyknelo strzeliło przy schylaniu :) i mnie połamało przez to trochę :/ tak ogólnie jeszcze mnie plecy nie bolą.
A nad masażami sie zastanawiałam tylko gdzieś cały czas mam z tylu głowy i ze szkoły rodzenia myśli ze w ciąży średnio można bo cos tam pobudza.
Muszę zgłębić temat :):) czy to na końcu czy o co chodziło bo przyznam ze nie pamietam:/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Madlen08 Witaj nowa sierpnióweczko ;) Co do ilości usg to u każdej z jest inaczej. Ja już ładnych kilkanaście razy zaglądałam do maleństwa. Mam 2 lekarzy prowadzących + genetyka i wizyty mniej więcej co 2/3 tygodnie, oczywiście u każdego ginekologa oddzielnie. Za mną też 2 prenatalne i idąc na test Pappa ponownie zajrzeli, ale to już mniej dokładnie. Mogę śmiało "pobić rekord" w ilości usg hehe ;P

Co do prawka.. To ja mam od 18 roku życia. Kurcze prowadzenie auta to moja pasja [emoji14] Nie wyobrażam sobie życia bez auta. Marzy mi się rozszerzyć swoje umiejętności i zrobić prawko na autobus. Cóż.. [emoji14] Jedni marzą o podróżach, inni o skoku ze spadochronu a ja o prowadzeniu kolosa i opanowania sztuki parkowania nim tyłem :D

Meeega:) mi tez sie marzy prawko na autobus:) I siedziec rozkrokiem za taka wielka kierownica:) bomba:) a cala rodzina przy swietach ma ze mnie polewke :)
 
Miłego dnia dziewczyny udanych wizyt jeżeli któraś ma nie czytałam was od wczoraj ale taki dzień że tylko marzyłam żeby się skończył do tego sąsiedzi nas zalali :-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eee zasnac juz nie moglam
Odzywka long 4lashes jest super. Tylko po zaprzestaniu stosowania rzesy chwila moment wracaja do stanu wyjsciowego. Zadna mi nie zagescila. Dlugie byly do brwi za to hehe

Dorwalam kolezanke. Ma ciuszki i wozek po synku. Jutro ide ogladac ma wszystko przygotowac. Jak wytarguje nizsza cene wozka to go wezme. O to jej ogloszenie
Screenshot_2017-03-01-08-30-59.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-03-01-08-30-59.png
    Screenshot_2017-03-01-08-30-59.png
    180,5 KB · Wyświetleń: 225
Witam z rana.
Wczoraj wcześnie położyłam do łóżka i wyspałam się jak nigdy.
Beata1313 luknę na te tusze maybeline to Ci napiszę.Ja zawsze używam volume czyli pogrubiającego bo ja mam cienkie rzęsy.
Loreala tusze też lubię i mogę polecić architect 4d...on i wydłuża i pogrubia i podkręca.Ale efekt super.
Tu w UK najczęściej marki loreal używam bo nie mam dostępu do polskich firm a loreal ma duży wybór kosmetyków i super są.
Madlen08 u nas niektóre kobietki też jeszcze nie czują ruchów nawet wieloródki...to tylko kwestia czasu.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzasta o losie. Macie ubezpieczenie? Ja sie ubezpiecz bo ja zalalam juz 2 razy sasiadke. Na szczescie nademna nikt nie mieszka
 
Do góry