reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Luska ja jeżdżę fiatem stilo.

Pisalyscie o białych listwach. Mam je weszedzie. Teraz miałam malowanie w salonie i kuchni i wymieniam na nowe. Roomba poniszczyla nam rogi a przy bieli to się bardzo rzucało w oczy. Mieliśmy z mdfu a teraz bedziemy mieć drewniane. Nie wiem czy bra lepsze. Po jakimś czasie się okaże. Będą zakładać nam za ok2-3 tyg. Dam znać. Oczywiście widać na nich szybciej kurz niz na ciemniejszych. Generalnie one są delikatniejsze. I nie zawsze jest taki widok jak w katalogach.Teraz wiem, ze nie mogę je za bardzo moczyć myjąc podłogę. Przy białych drzwiach nie wyobrażam sobie innego koloru, zwłaszcza przy jasnym wnętrzu. Jestem zakochana w białych listwach :)

Ja tez lubię białe drewniane listwy. Mam ciemne. Ale juz niedługo. Zaczynamy kłaść podłogę w przyszłym tygodniu. Drzwi będą również białe. Nic innego nie wchodzi w grę. Będzie jaśniej. Kolory ścian jeszcze nie do końca ustalone. Salon i jadalnia napewno jasne odcienie szarości.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak się pytam starszego czy chce rodzeństwo to on odpowiada, ze nie może się doczekać kiedy będzie miał psa :rofl2: Ma obiecane jak skończy 10 lat a dopiero ma niespełna 7.
 
Jak się pytam starszego czy chce rodzeństwo to on odpowiada, ze nie może się doczekać kiedy będzie miał psa :rofl2: Ma obiecane jak skończy 10 lat a dopiero ma niespełna 7.
Ale fajnie ma podejście :-D
Moje dziewczyny też marzą o psie ale wiem, że szybko wszystkie obowiązki spadły by na mnie. A mały pies plus niemowlę w domu i chyba bym oszalała.
 
Ale fajnie ma podejście :-D
Moje dziewczyny też marzą o psie ale wiem, że szybko wszystkie obowiązki spadły by na mnie. A mały pies plus niemowlę w domu i chyba bym oszalała.
Dokładnie jak u nas. Do tego często wyjeżdżamy i tez problem bo nie zawsze można zabrać psiaka. Miki bardzo lubi zwierzątka i myśle, ze jak będzie miał 10 lat i miłość dalej pozostanie to spełnimy jego marzenie.
 
Czuję się bardzo średnio .. wczoraj byłam przecież u mojej ginki, okaz zdrowia ..
dzisiaj rano ten ból gardła, teraz leci jeszcze z nosa ..
nie mam siły się ruszać, najlepiej to poszłabym spać .. :hmm: nie wiem, co robić ..
 
Dzięki za opinie co do białych listew, drzwi właśnie sa niby białe ale z lekka struktura szara jakby. Białe mi sie podobają ale mój praktyczny mąż zawsze wszystko ocenia od strony użyteczności itp ale ostatnio mu juz dosłownie wykrzyczałem ze mam dość urządzania tego domu pod

katem ze cos sie bedzie lepiej czyścić , na tym mniej brudu itp itd kurde chce w końcu cos co bedzie mi sie po prostu podobać :) bez analizy co z tym sie stanie w przyszłości. Jak cos sie stanie to wychrzanie ;)

A mój młody, za nie długo sześciolatek co do rodzeństwa to juz od jakichs 2 lat cały czas zagadywał kiedy mu w końcu urodzę :) zawsze tak mi go szkoda było w przedszkolu jak patrzył na rodzeństwo które przychodziło z rodzicami po kolegów. I bardzo często zagadywał a kiedy kiedy, wiec jak mu powiedzieliśmy teraz to zaczął juz planować ze foteliki mu trzeba kupić, ze tablet Hahaha :) ze on mu pokaże jak sie gra w grę :) także chyba przy imieniu tez wezmę pod uwagę jego typ : Ksawery :) mimo iż ja bardziej za Tymonem jestem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też dzieciaki zadowolone z tego ze będą mieli rodzeństwo tylko konflikt interesów bo syn chce brata cora siostre na razie zapowiada się dziewczyna mam nadzieje że w piątek uda się potwierdzić
 
@Joanna1987 super wieści! Gratuluję dziewuszki! U nas w rodzinie są już dwie Zuzie więc trzecia odpada ;)
@dzag82 niezły patent z tymi pasami. Oczywiście wypróbowałam. Tylko że mam odruch odpinania :) potrzebuję chwili żeby zakumać że się nie odpina.
@Patysia152 za chwilę będzie cieplej to może mąż znowu zostawi Ci autko.
@luska1979 w sumie źle nie macie z tą pracą. W Polsce mi się kompletnie nie opłaca na pół etatu pracować - sam dojazd i ewentualnie żłobek pokrywa, więc na to samo wychodzi.
@natalkuś :D padłam hahaha ciekawe czy i my siusiaka dorobiliśmy [emoji23]
@dona1710 a to ciekawe, nie słyszałam o takiej metodzie. Może jednak się pomylił ;)
@--Aga-- spróbuj sposób dzag. Masz zapiety pas ale nie na brzuchu.
@Hola77 ach te starszaki... zawsze powtarzam że ten pierwszy ma najgorzej ;) u nas córka też się cieszy na rodzeństwo, ale nie wie jak to jest :)

Ale naskrobałyście :)
Kupiłam ten balsam i jestem mega zadowolona. Fajnie pachnie też. Idę ogarnąć co nieco bo cały dzień mi przeleciał.
Za niedługo też pikowanie pomidorków już więc też się zaopatrzyłam w sprzęt do rozsady :) ale wiem że w ogródku to się w marcu już nie schylę....


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bylam z Domi na ponad dwugodzinnym spacerze. Kupilam bioliq ze szczoteczka. Moze ogarnie ta moja sucha skore.
Chcialam mlodej kupic wieksza hulajnoge ale nic jeszcze nie ma.
Wozek widzialam. Dotykalam. Biore go za tysiaka. Wyprany spakowany w folie. Ma jeszcze rok gwarancji.
 
Do góry