reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dostałyście albo maila albo wiadomość prywatną. No chyba, że ktoś niedawno dołączył i nie napisał do mnie, że chce być na wątku zamkniętym
 
reklama
Kurde dopiero co zaliczalysmy pierwsze prenatalne a tu juz @Morawka za tydzień masz połówkowe :) Wow ! ale ten czas mknie :) za chwile lato !:)

@Wiiktoriiaaa gratuluje autka:) mieliśmy scenica ale to chyba grand na zdjęciu ? Wymieniliśmy na espace ale ogólnie bardzo miło wspominam, renówki to mega wygodne autka:)

@--Aga-- tez miałam tico! Mój pierwszy samochód w spadku dostałam :) To pudełeczko - Żelazko :):):) a ile razy zapomniałam zgasić świateł i mi sie wyladowal akumulator to moje.... Ehh :):)

Dzisiaj cos czuje ze czeka mnie nieprzespana nocka bo młody kaszle jak ta lala... w dzień w miarę okej a teraz przez sen masakra jakaś.
Aż mu dałam przeciwkaszlowy, moze pomoże , bo w dzień ma mokrawy ten kaszel ale żeby sie bidok nie męczył, nie wiem czy zadziala bo to taki ziołowy jakiś .
A jutro tak bardzo chciał iść do przedszkola bo maja robić makaron z truskawkami na kuchcikowie :):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emika to nie grand to scenic wersja po lifcie :) mam nadzieję ze tez będziemy miec z nim dobre wpomnienia. U nas autko ktorym maz jezdzi to msks 2-3 lata, bo robi 60 tys km rocznie.

No dobra powiadomienia ogarnelam, to ide ogarnac prywatne forum bo widzenia ze jest wiadomość.
 
Witajcie czwartkowo sierpnióweczki
Wczoraj poległam i nie dałam już tu rady wejść ,ale odziwo nadrobiłam was

Bylam z Domi na ponad dwugodzinnym spacerze. Kupilam bioliq ze szczoteczka. Moze ogarnie ta moja sucha skore.
Chcialam mlodej kupic wieksza hulajnoge ale nic jeszcze nie ma.
Wozek widzialam. Dotykalam. Biore go za tysiaka. Wyprany spakowany w folie. Ma jeszcze rok gwarancji.

Ładny wózek szkoda by było nie brać, a tym bardziej, że ma jeszcze gwarancję

o.paulina ja chciałam tylko 2 dzieci ale po urodzeniu przyszła chęć na 3....więc różnie to bywa.
No chyba dla nas największym zaskoczeniem był synek Adeline...to tylko potwierdza moją teorię że lepiej poczekać do 16 tc z zapytaniem o płeć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska1979 dobrze powiedziane z tą płcią , ja dlatego wolę poczekać, gdy lekarz sam będzie pewny a nie takie strzelanie,przypuszczanie a wtedy rozczarowanie. W ogóle to od niedawna taka moda z płcią w 12 tygodniu .
U mnie chęć na trzecie dziecko zrodziła się nagle w zeszłym roku, aż mąż był zdziwiony bo zawsze mówiłam starczy dwójka ☺ na szczęście on nie miał oporów

Mojej kuzynki maz jest 8 dzieckiem. Ostatnim. Ma 7 starszych siostr :biggrin2:

Upragniony chłopak jak widać
Robili tak długo, aż się udało

Ja mam nadzieje ze nie urodzenia później bo zależy mi żeby być na rozpoczęciu roku u dzieci.

Witaj Kaja2017 dużo z nas ma taką nadzieję, ja mam termin na 26.08 ale modlę się by urodzić nawet ze dwa trzy dni przed terminem
Moje dziewczynki to ciągle zmieniają zdanie...raz ma być chłopak a drugi siostrzyczka...chyba się cieszą po prostu na dzidziusia.
Mamaa03 u mnie identycznie dziś...zjadłam na obiad fasolkę po bretońsku i zagryzłam sorbetem cytrynowym.W końcu wraca mi apetyt i przychodzą mi smaki ciążowe.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska1979 u mnie też ekscytacja dzidziusiem , poprostu .Chłopcy się cieszą bardzo, co prawda starszy mówi do brzucha, witaj Laurko ☺
Super, że apetyt wraca

Guarana tu trzeba jakoś kombinować z pracą.Bo opłaty za żłobek czy przedszkole prywatne to w kilku tysięcach pl zł jak bym miaja to przeliczać i to za tydzień.Ja że będę miała 3 dziecko to w ogóle żadnego dofinansowania nie dostanę do przedszkola więc to odpada.Będę musiała sobie jakoś poradzić albo zostać w domu z dzieckiem.
Klusek super że udało się z wózkiem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

To dopiero czyli co nie opłaca się zachodzić w trzecią ciążę tak?
W Polsce stajesz się rodziną wielodzietną i już jest inna polityka ☺

Cześć dziewczyny :))) u mnie dzisiaj piękna pogoda aż żyć się chce.Chyba ogarnę mieszkanie na weekend już bo szkoda marnować energii na pierdoły no i zając czas przed dzisiejszą wizytą.

No i ostatnio mój M mnie zaskoczył w sobotę jedziemy na pierwsze poważne zakupy dla dzidzi:)))
A no i u mnie dzisiaj barszczyk biały z kiełbaską tak za mną chodził od kilku dni .Niech moc będzie z Wami !!!!

Remont się szykuje na całego ☺
Powodzenia na wizycie
 
Dzień dobry kochane:)
Witam się w ten okropny deszczowo-wietrzny poranek, już wczoraj było tak samo i jestem już przygnebiona ta pogodą i jeszcze mi coś w kolano wlazło, nie wiem ani się nie uderzyłam a z każdym dniem boli coraz bardziej i wygląda jakby było lekko spuchniete z jednej strony, P wysyła mnie do ortopedy ale średnio mi się tam chce jechać, bo bez umówienia się będę tam 2 godz czekać a zdjęcia i tak nie zrobi to po maść przeciwbólową którą mogę się posmarować mogę w aptece zapytać.

@luska1979 my mamy pieska i jeździmy z nim również na urlopy do pl, od września byliśmy z nim 3 razy co miesiąc wesele, pogrzeb i święta. Dobrze to znosi i to jest ok. Fajnie ze juz apetyt Ci wrocil:)
@klusek współczuję wymiotów, nie wierzę że to naprawdę tak długo może trwać, chociaż mam koleżankę w pracy co też mi opowiadała że cale dwie ciąże wymiotowala
@Wiiktoriiaaa gratulacje zakupu autka:) chwal się chwal :)
O już widzę :) no no fajny, nie ma to ja auta z Niemiec :)
@Madlen08 ja się modlę żeby urodzić naturalnie i żebym nie musiała mieć cesarki, mamaginekolog kiedyś pisała o sn i cesarce plusy i minusy i tym bardziej mnie przekonała do sn

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Hej dziewczyny też będę sierpniowa mama Już dawno o tym wiem, ale jakoś nie było kiedy do was napisać. Termin mamy na 16.08 i już nie mogę się doczekać drugiej pociechy. Mam już córeczkę która w kwietniu będzie miała roczek A jak tam u Was? Jak się czujecie? I z góry przepraszam, że tak późno, ale postaram się nadrobić braki z Wami
 
Mam 23 lata i mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Czekam na obronę pracy licencjackiej więc stwierdziliśmy, że nie ma co zwlekać z drugim tym bardziej, że na moim kierunku nie ma magisterki... A wiadomo też, ze z pierwszym dzieckiem chce się jak najdłużej w domu pozostać☺ A u Ciebie jaka będzie różnica wieku?
 
reklama
Do góry