reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@anitek masz coś takiego?
1504480868-aaaaaa.png

Na dole jest Szybka odpowiedź i po lewej jest ten "dzióbek". I potem wchodzisz w Odpowiedź i 2ga ikonka po lewej to wybór zdjęcia.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, dawno mnie tutaj nie było, no ale czasu brak. Ania skończyła już miesiąc, pięknie przybiera na wadze. Cycujemy się dalej, pokarmu dużo. Daje jej cyca i moje mleko z butelki zeby potrafiła pić. Ja od połowy września wracam do szkoły tzn został mi ostatni rok farmacji. Mąż zostanie sam z dwójką dzieci i będzie musiał sobie jakoś radzić

Gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamuska

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj byłam na zdjęciu szwów po cesarce, jutro przychodzi położna środowiskowa.
A co u Was? Jak Wasze dzieciątka?
 
1504628910-aaaaaa.jpeg


Hej :) u nas 3 tyg już za nami :) maleńki rośnie jak na drożdżach :) pół kg w 2 tyg i 2 cm urósł [emoji50] jest w miare spokojny je i śpi [emoji4] chociaż minione 3 dni miał słabe.. w dzień mało co spał, przysypial na chwile i budzil sie z płaczem.. był taki rozdrazniony jak nigdy, za to noce spokojne :) pozdrawiamy mamusie :) rzadko teraz tu zaglądam [emoji53] często siedze na forum fb

 
Witam. Gratuluje wszystkim mamom!
Nie zagladalam tu bo walcz5lismy z karmieniem. Niby dobrze przystawialam małego a brodawki dziurawe a bol niesamowity. Mały zaciskal dziąsła na piersi, ja plakalam a czasem krzyczalamz bólu. Byłam pewna ze to nie minie. Kiedyś załamana lezalam z gola piersią po nieudanym karmieniu a synus obok mnie i z nienacka chwycił brofawke i wciągnął jak spaghetti. I wiecie co??? Nic a nic nie bolalo. Od tej pory nie nasadzam go na piers tylko pozwalam żeby Sam chwycił wbrew tym wszystkim zaleceniom doradców laktacyjnych i wreszcie nie boli!!! Co za ulga. Koleżanką mi powiedziała ze moje dziecko po prostu nie czyta poradników laktacyjnych :p I ma racje!
Dzisiaj mija 3 tyg jak wyszlismy ze szpitala a wczoraj był wazony przez położna i przybrał ...1050 g w niecałe trzy tyg!!! Szok! I to tylko na moich obolwlych piersiach ;pp

Pozdrawiam Was wszystkie. Niech się maluszki zdrowo chowają
 
Witam. Gratuluje wszystkim mamom!
Nie zagladalam tu bo walcz5lismy z karmieniem. Niby dobrze przystawialam małego a brodawki dziurawe a bol niesamowity. Mały zaciskal dziąsła na piersi, ja plakalam a czasem krzyczalamz bólu. Byłam pewna ze to nie minie. Kiedyś załamana lezalam z gola piersią po nieudanym karmieniu a synus obok mnie i z nienacka chwycił brofawke i wciągnął jak spaghetti. I wiecie co??? Nic a nic nie bolalo. Od tej pory nie nasadzam go na piers tylko pozwalam żeby Sam chwycił wbrew tym wszystkim zaleceniom doradców laktacyjnych i wreszcie nie boli!!! Co za ulga. Koleżanką mi powiedziała ze moje dziecko po prostu nie czyta poradników laktacyjnych :p I ma racje!
Dzisiaj mija 3 tyg jak wyszlismy ze szpitala a wczoraj był wazony przez położna i przybrał ...1050 g w niecałe trzy tyg!!! Szok! I to tylko na moich obolwlych piersiach ;pp

Pozdrawiam Was wszystkie. Niech się maluszki zdrowo chowają
Brawo aneczqa. Super, że się nie poddałaś. U nas dzisiaj była położna z wagą :happy: bardzo chciałam wiedzieć ile malutka waży, bo w szpitalu straciła ponad 300g i się okazało, że od piątku przytyła 260g, też tylko na piersi:tak: my jeszcze walczymy z brodawkami, ale jest coraz lepiej.
Czy Wasze dzieci ssą smoczki? Ja się zastanawiam czy dać Zoi, mój syn nie używał.
 
Anitek, dzięki :*
Wiele razy bylam bliska poddania się. Kiedy przeczuwalam ze maly sie obudzi juz dretwialam ze strachu. Kiedy chwytał w sekunde robilam się mokra z bolu. Mowie, wam ze poród to pikus w porównaniu do tego bólu. Tylko dzięki poloznej sie nie poddalam, motywowała mnie i wspierała oraz zapewniała ze będzie lepiej. Pomimo wręcz zmasakrowanych brodawek wiedziałam ze bol jest spowodowany tym zaciskiem a nie dziurawymi brodawkami. Tzn to też ale bol brodawek był niczym w porównaniu do tego zacisku synka. W prawej brodawce miałam dziurę,w która wchodził mały palec :-( Pomogły muszle laktacyjne, bepanten i lanolina smarowane na zmianę z mlekiem. Przez dwa krytyczne dni odciagalam z tej piersi i podawałam butelka.

Jejku, czeka się ze strachem na poród a on trwa kilka godzin i po krzyku. A po porodzie przezylam piekło z karmieniem.

Tez nie u!iem wstawić zdjęcia zeby Wam pokazać mojego la!omczucha :-D
 
U mnie niestety przegrana z moim zapaleniem ucha i dzisiaj umawiam się do laryngologa po antybiotyk Ucho mi spuchło i zatkane boli. Ból spoko nie mocny ale zapalenie się rozszalało. Młody wczoraj miał lekką biegunkę i bolał brzuszek. Dzielny nie płakał tylko się prężył. Odstawiłam ser żółty który tylko toleruje z nabiału i dzisiaj lepiej. W sumie było do przewidzenia ja mąż i córka jesteśmy uczuleni na laktozę więc byłam na to gotowa. W szpitalu mówili żeby nie zakładać z góry tylko poczekać. Wczoraj położna już kazała odstawić. Młody rośnie ładnie śpi i przybiera na wadze.
 
reklama
Cześć dziewczyny !!!! U nas kryzys niewyspania i płaczu mamusi zazegnany. Staś śpi po 4h, szybko się najada mleka by mi starczyło na dwóch takich glodomorow...we wtorek położna zdjęła mi szwy, niezbyt przyjemne ale już tylko zostały jakieś wewnętrzne co się niby rozpuszczaja a mimo to trzeba wyjac. Trochę boli mnie pupa ale mam nadzieję że niedługo przejdzie. Staś już waży 3, 97 kg. Także szybko wrócił do wagi urodzeniowej i to z zapasem. Dziś się trochę zmartwilam że ma trochę nierówna czaszkę, takie wypukłe ma po jednej stronie. A jak główki waszych maluszków?
Aneczqa super że dałaś radę ż karmieniem!!też mnie bolało może nie tak jak Ciebie ale też używałam lanoline a nawet tribiotyk przez moment ale musiałam splukiwac przed ka rmieniem...
Kamila współczuję zapalenia. Szybkiego powrotu do zdrowia!
 
Do góry