reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Filipku dziekujemy za życzenia :*
Kamila a ja myslalam ze Olek dużo je! Ale Filip bije go na głowę! :D
U nas nocki niestety trudne....ale Olek ma juz 12 zębów, wiec non stop mu dokuczają i odbija się to na spaniu :(
Olus tez pije duzo wody w te upały. Jeden Bidon roztrzaskał! Rzucał nim i mówił: baaa.
Kupilam szczoteczki do mycia slomek od bidonu. Czego to nie wymyślą :D

Olgierda, żyjesz????:)

Ooo, gdzie kupiłaś? Ja kupiłam 2 bidony z wymiennymi słomkami a ta szczotka to lepsze rozwiązanie.
 
reklama
Aneczqa to dziś Olus ma urodzinki??myślałam że jutro....coś mi się pomyliło...
Wszystkiego najlepszego dla Olusia!!!
Uściski ode mnie i od Stasia:)

To Ty byłaś pierwsza z nas czterech sierpnioweczek? Ach już rok minął. A wczoraj akurat wspominałam z kumpela poród. Co to było za przeżycie!!!!
 
Oluś, Zoja życzy Ci samych radosnych dni, uśmiechu na co dzień i dużo zdrówka.

Zoja w porównaniu z Waszymi maluchami je mało. Za to dużo pije, oczywiście preferuje cyca. Sama jeszcze nie chodzi, ale po schodach śmiga na czworaka. Wczoraj zostawiłam ja na dole mężowi, on robil sobie kawe, więc Zoja skorzystala z okazji przyszła do mnie na górę i powiedziała mama. I pięknie mówi tato. Uwielbia tańczyć, rusza się jak rasowa tancerka.

Od dwóch tygodni zakładam jej budziki, ja kupiłam na next, takie first Walker. Są super i Zoja je lubi. Przynosi mi je sama i chce żebym założyła. Sama sobie myje buźkę i raczki oraz wyciera pupe. Śmieszna jest i często stawia na swoim
 
Zoju, dziękujemy za życzenia :))
Anitek, skoro Zoja niewiele je i preferuje głównie piers to chyba będzie ciężko odstawić ją od chcą...
Ja Olkowi nadal sciagam mleko. Mam nadzieje ze uda mi się to pogodzić z praca....
Mnie Olciu wzrusza gdy rankiem raczkuhe do pokój brata, staje przed jego drzwiami i puka a gdy starszy jeszcze śpi to mały patrzy na mnie z wyrzutem , opuszcza rączkę i mówi "yma" co oznacza ze Filipa nie ma :D Muszę to nagrać, bo on tak szybko się zmienia a te chwilę są bardzo wzruszające :)
 
Zoju, dziękujemy za życzenia :))
Anitek, skoro Zoja niewiele je i preferuje głównie piers to chyba będzie ciężko odstawić ją od chcą...
Ja Olkowi nadal sciagam mleko. Mam nadzieje ze uda mi się to pogodzić z praca....
Mnie Olciu wzrusza gdy rankiem raczkuhe do pokój brata, staje przed jego drzwiami i puka a gdy starszy jeszcze śpi to mały patrzy na mnie z wyrzutem , opuszcza rączkę i mówi "yma" co oznacza ze Filipa nie ma :D Muszę to nagrać, bo on tak szybko się zmienia a te chwilę są bardzo wzruszające :)
Wiem o czym mówisz. Filipek robi tak samo. Są wakacje i często Julki nie ma i Filip leci rano do pokoju staje przy łóżku i smutny mówi nie ma. Jak jest to wciąga go na łóżko a on ją tuli i całuję. Nie tuli tyle nas i nie całuję jak Julke. Ona codziennie może liczyć jak jest w domu na wielokrotne buziaki i tulaski.
Jutro Filipek kończy rok. Obiad rodzinny w restauracji a w poniedziałek Kinder party z koleżankami dzisiaj ozdabiamy pokój. Julka kupiła mu 500 kulek do kojca. To się rano zdziwi
Ja po powrocie do pracy będę nadal karmiła. Jak się budzi, przed wyjściem, po powrocie i do snu. Przez te 8 godzin będzie jadł owoce z płatkami jogurt i obiadek plus przekąski typu owoce.
 
Filip uśmiechu, radości i słoneczka na co dzień Ci życzymy.

Dziewczyny, udało Wam się schudnąć po tym roku z dzidziusiami ? Ja dzisiaj stanęłam na wagę i się załamalam, zamiast chudnąć to mam na plusie 4 kg:szok:
Biorą się za siebie, bo dostanę depresji. Mój mąż powiedział, żebym najpierw zrobiła test :-D co prawda nie mam jeszcze okresu, ale ciąża:oo:
 
reklama
Do góry