reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Sierpniowe Mamy 2018

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2018' rozpoczęty przez Estaa, 27 Listopad 2017.

1. Estaa

Estaa Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć :)
    Zrobiłam dziś rano test.. pozytywny:) Okres spóźnia mi się dwa dni.
    Mam 38 lat :szok: sześcioletniego synka i... udało się w czwartym cyklu :)
    Czekam na was dziewczyny z terminem na sierpień 2018 :)
    Napisałam smsa do gina :) czekam na termin wizyty ::):-D

Ostatnia edycja: 27 Listopad 2017
  2. Jotka_Szczotka

Jotka_Szczotka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  3. reklama
  4. Deleted member 176021

Deleted member 176021 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Boże ledwo wątek marcowek zakladalam a tu już sierpień:szok: 38 lat, to nie dużo:tak: gratuluję:D nudnych 9 miesięcy życzę:):biggrin2:

5. Kasienka3b

Kasienka3b Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratulacje!
    Mam cicha nadzieje ze dolacze do watku za jakis czas:)

6. Estaa

Estaa Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję :):):):):)

7. Marika92

Marika92 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dopiero co lipcowe mamy 2017 powstały uuu super że są już sierpniówki :) cudownej ciąży :)

27.06.17 Anastazja [*]
    Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

8. Estaa

Estaa Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziękuje :) wzajemnie )

9. olaaa7

olaaa7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Estaa gratulacje :) Ale ten czas leci, dopiero co tworzyłyśmy wątek z lipcówkami :) Spokojnej i nudnej ciąży :)

10. reklama
  11. Ewelina8989

Ewelina8989 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam i ja sie dołacze ☺ Wstępny termin na 1 sierpnia ☺ Testowałam tydzień temu w piątek,a w sobote tydzień temu robiłam bete wynik 42,7 miesiączke miałam dostać 20.11 cykle miałam regularne co 26 dni,a ostatnia @ miałam 25.10.Byłam w czwartek u lekarza na usg jeszcze nie było widać pęcherzyka jedynie endometrium pogrubione.Lekarz zalecił mi powtórzyc jutro bete mam nadzieje,że wynik będzie ładny☺ I w czwartek mam przyjść na wizyte żeby zobaczyć czy na usg już coś sie pojawi.W czwartek będzie 5+1 ciąży.Jak narazie z objawów oprócz braku miesiączki mam obolałe i nabrzmiałe piersi.Jest to moja druga ciąża mam córke z kwietnia 2015.Pierwsza ciąże od 5 do 15 tyg przechodziłam fatalnie całodobowe mdłości,wymioty i bóle głowy oby teraz było lepiej.Czekamy na następne sierpniówki ☺

12. Wiola1994

Wiola1994 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej ! Gratulacje, ja również dołączam do grona sierpniówek :D Dziś rano robiłam test i piękne dwie krechy :D (30dc) Staraliśmy sie tylko dwa cykle :p W domu półtoraroczna córeczka :D

Poleć forum