reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja lubię mieć firanki, bo bez nich mam wrażenie, że jest strasznie pusto i się tylko dźwięk od ścian odbija. Jak mnie teraz wkurza mój pokój, w którym firanek nie ma, no masakra jakaś. Sprawia mi przyjemność dbanie o okna :)
 
reklama
Ja lubie firanki,mamy stare okna wiec chociaz one ladnie wygladaja :D
Ja stety lub niestety nie[emoji39] Moja mama kocha i chyba dlatego mam dość[emoji4] Jedyne na co pozwolę sobie to zasłonki w pokoju malucha[emoji4] Mogę sobie pozwolić na brak firanek, chociaż mieszkam w bloku na 1 piętrze. Naprzeciwko mamy tylko ściany innych bloków, bez okien[emoji4] rolety nam wystarczą [emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
U mnie też nie ma firanek, ja u siebie w saloniku mam roletę dzień - noc a w sypialni mam taką grubą roletę nieprześwitującą, idealnie sprawdza się jeżeli ktoś pracuje na 3 zmiany :)
 
Nie myj okien ;) niby glupie ale moze cos faktycznie sie stac.. ja powiedzialam ze umyje okna i wypiore firany jak urodze a tak niech sa brudne z zewnatrz wisi mi to :D
Moje też czekają do porodu . Tylko że wtedy przed porodem sobie zaproszę teściowa na sprzątanie, żeby mały sobie świat widział kolorowo , bo na razie jest szaro przez brudne okna ale co tam :D i tak ciągle remonty mam wytłumaczenie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez brudne okna, mama sie uparla ze przyjdzie i mi umyje ale tez ją choroba rozlozyla...

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stety lub niestety nie[emoji39] Moja mama kocha i chyba dlatego mam dość[emoji4] Jedyne na co pozwolę sobie to zasłonki w pokoju malucha[emoji4] Mogę sobie pozwolić na brak firanek, chociaż mieszkam w bloku na 1 piętrze. Naprzeciwko mamy tylko ściany innych bloków, bez okien[emoji4] rolety nam wystarczą [emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
Mam tak samo tylko rolety :) a w pokoju dzidziusia planuję wyjątkowo jedną zasłonkę :)

[emoji64]02.08.2018[emoji64]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Moje też czekają do porodu . Tylko że wtedy przed porodem sobie zaproszę teściowa na sprzątanie, żeby mały sobie świat widział kolorowo , bo na razie jest szaro przez brudne okna ale co tam :D i tak ciągle remonty mam wytłumaczenie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jakos wole sama.. nie lubie gdy ktos za mnie cos robi.. zawsze sama wszystko robilam od 15 lat wiec przyzwyczajenie ;)
 
Do góry