reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja u neurologa prywatnie place 70 zl za nic.. u innego z kolei zaplacilam 200 zl za informacje tylko.. u gina gdy chcialam kiedys na szybko tabletke po zaplacilam 100.. jest dosc specyficzny,trzeba sie do niego przyzwyczaic :) ale czy na nfz czy prywatnie jest dla mnie taki sam :)
No właśnie też mnie wkurza jak idę prywatnie po jakaś pierdole co schodzi 5 min .. place gdzieś np 120zl. A przede mną był ktoś, kto siedział 45 minut i zapłacił tyle samo. Gdzie tu sens i logika :D u mnie w rejonie pediatrzy biorą 50zl za wizytę .. no i tego do końca nie kumam. Bo co ? Bo mały pacjent ? Przecież studia tak samo robili , na takiego małego pacjenta czasem trzeba poświęcić więcej czasu jak na dorosłego . A jest tyle taniej . I jakoś i tak chętnie przyjmują za te 50 zł i mają zysk skoro chatki odwalone, auta nowiutkie.. da się za 50 zł ? Da się :)
 
Rozstępy to tam nic, kilka kresek i tyle. Ja się najbardziej boję, że skóra na brzuchu nie wróci już do poprzedniego stanu i będzie wisiał taki pusty flaczek. Chyba wiecie co mam na myśli. Taki nawet bez tłuszczu w środku.
Wiem o co chodzi[emoji5] Ale powiem ci, że na razie się tym nie martwię[emoji5] co ma być to będzie[emoji5]
Masażysta, fizjoterapeuta :)
Ooo to super [emoji16] specjalista w domu[emoji16][emoji16]
 
No właśnie też mnie wkurza jak idę prywatnie po jakaś pierdole co schodzi 5 min .. place gdzieś np 120zl. A przede mną był ktoś, kto siedział 45 minut i zapłacił tyle samo. Gdzie tu sens i logika :D u mnie w rejonie pediatrzy biorą 50zl za wizytę .. no i tego do końca nie kumam. Bo co ? Bo mały pacjent ? Przecież studia tak samo robili , na takiego małego pacjenta czasem trzeba poświęcić więcej czasu jak na dorosłego . A jest tyle taniej . I jakoś i tak chętnie przyjmują za te 50 zł i mają zysk skoro chatki odwalone, auta nowiutkie.. da się za 50 zł ? Da się :)
Dziewczyny nie ma co porównywać specjalizacji. Chociaż u nas czy pediatra czy ginekolog to podobne ceny
 
No właśnie też mnie wkurza jak idę prywatnie po jakaś pierdole co schodzi 5 min .. place gdzieś np 120zl. A przede mną był ktoś, kto siedział 45 minut i zapłacił tyle samo. Gdzie tu sens i logika :D u mnie w rejonie pediatrzy biorą 50zl za wizytę .. no i tego do końca nie kumam. Bo co ? Bo mały pacjent ? Przecież studia tak samo robili , na takiego małego pacjenta czasem trzeba poświęcić więcej czasu jak na dorosłego . A jest tyle taniej . I jakoś i tak chętnie przyjmują za te 50 zł i mają zysk skoro chatki odwalone, auta nowiutkie.. da się za 50 zł ? Da się :)
Biora 50 zl bo dziecko szybciej choruje i matka bedzie chodzic a ze tanio i milo to poleci innym i tak sie kreci ;)
 
reklama
Do góry