reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie widziałam smoczków 0-2mies. Kiedyś kupowałam zawsze 0-6 ale jak są mniejsze to bym wzięla mniejszy. Moje chłopaki mieli smoczki oboje, ciekawe czy mała będzie chciała.

Mi rosną szybciej wlosy na nogach czy bikini ale nie ma ich więcej. Na brzuchu też pojawily się takie jaśniutkie od pępka w dół albo były tylko nie widziałam .
Są 0+,0-2,0-3,0-6,6+ ale nie wiem czym się różnią te mniejsze. Muszę poczytać :)
 
Jaka ty młodziutka jesteś :) ja mam 27 lat, a wśród moich znajomych tylko jedni mają dziecko i my będziemy drudzy. A inni to żyją od piątku do piątku, imprezy i upijanie się do 6 rano :D więc podziwiam jak ktoś w tak młodym wieku jest dojrzały.
Oj wiem o czym mówisz.. ja mam 22 lata i też piersi ze znajomych założyliśmy rodzinę .. nawet znajomi mojego męża który ma 26 lat też są wolni ciągle. Ale to nie jest takie przyjemne wszystko bo oni jak tylko dowiedzieli się o ciąży to inaczej nas traktują . Wola właśnie imprezy i picie alkoholu a my już jesteśmy nudnym małżeństwem. Dobrze że mamy fajnych sąsiadów. Co prawda mają około 30 lat ale spotykamy się regularnie na jakąś kawkę czy dłuższe posiadowki , albo spacery :)
 
Maleńki dzidziuś to potrzebuje tej bliskości z mamą. Z resztą ja też tego potrzebowałam. Zależy kto jakie ma priorytety. Ja do tej pory lubię jak mała przyjdzie do mnie i się wtula do mnie. Wiadomo że nie jest mi wtedy wygodnie jak mała mi śpi pod pachą ale tak sobie myślę że za chwilę to ona będzie duża, czas tak szybko leci. Sama absolutnie nie będzie chciała do mnie przyjść i wtedy sobie przypomnę tę chwilę kiedy była mała i potrzebowała mojej bliskości. Myślę że poprzez taką bliskość budujemy silną więź i dobrą relację na lata. A dzieci tak szybko rosną...
Niektóre kobiety odradzają , a bo dziecko powinno spać u siebie, bo się przyzwyczaj i później nie będzie chciało samo spać. Mi to tam nie przeszkadza. Kiedy będzie potrzebowała to będzie ze mną. Czekam na to z niecierpliwością ❤️ a ile teraz ma twoja córka ?
 
Który Wam się bardziej podoba ?
Screenshot_2018-04-17-15-29-19-063_com.facebook.lite.png
IMG_20180322_124749.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-17-15-29-19-063_com.facebook.lite.png
    Screenshot_2018-04-17-15-29-19-063_com.facebook.lite.png
    315,3 KB · Wyświetleń: 588
  • IMG_20180322_124749.png
    IMG_20180322_124749.png
    97,8 KB · Wyświetleń: 591
reklama
Do góry