reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2018' rozpoczęty przez Estaa, 27 Listopad 2017.

1. klaudiaa975

klaudiaa975 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Dziękujeeee :)
    To już chyba nie zmieniam decyzji :D
    W sumie jak jest więcej szarego to ładnie będzie wyglądała różowa torba czy kocyk :)

2. karkula309

karkula309 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To pozazdrościć :) u mnie się rozleciała paczka wszyscy się porozjezdzali :) tylko ja z mężem tu zostałam i mój kuzyn . A reszta wiadomo inne miejsce inni znajomi .. inne życie :)

3. reklama
  4. Luiza.

Luiza. Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    Nawiążę do związków ogólnie pojętych, rodzicielstwa i imprezowania. Jedno nie wyklucza drugiego :)
    Powiem, że podziwiam ludzi, którzy sobie wypiją w tygodniu, bo ja chodząc do pracy raczej unikałam alko, a że pracowałam w hotelu, to chucha nie mogłam mieć żadnego. Fajki w pracy też odpadały, bo to na prawdę czuć w wypachnionym i wychuchanym hotelu. Ale w weekend? Kurczę, czemu nie. I dzieci nie stoją na przeszkodzie, po prostu inaczej się organizuje spotkania. Niestety, tak to w życiu bywa, nie rozumiem dlaczego, że jak ktoś jest rodzicem, to inni uważają go za nudnego, a rodzice też potrafią się zabawić, czasem nastolatki się chowają.
    Z racji mojego charakteru mam jedną przyjaciółkę, druga niestety się "wykruszyła". Kobieta jest ode mnie starsza o 5 lat, ma córę, która rodzić będzie teraz w sierpniu i drugą 11 lat, która przy okazji naszych spotkań bawi się z moim Jasiem (tak na marginesie, jak Ola miała tyle co Jasio, to Kuba był w jej wieku i też się razem bawili). My sobie piffkujemy (żeby nie było ja bezalkoholowy Heineken, ma 0,0%) a dzieci się bawią. Teraz robi się coraz cieplej i nie możemy doczekać się grillowania nad Odrą :D
    A ta przyjaciółka co się wykruszyła, no mój rocznik, ale w pewnym momencie jej życia mózg jej zszedł między nogi i prawie w alkoholizm popadła, dobrze, że spotkała normalnego faceta na swojej drodze, bo nie wiem jak to by sięskończyło. Dzieci jej poszły w odstawkę, starszy syn ma Aspergera, to już w ogóle słabo było. Teraz mieszka na końcu świata, ale czasem zadzwoni.

5. klaudiaa975

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Ja takiej osoby też nie mam..
    Jak jest zona kuzyna mojego k , która ma synka i starają się o kolejne. To mieszkają za daleko i spotykamy się z nimi raz na parę miesięcy :/ mogłybyśmy wszytkie mieszkać blizej siebie, wtedy nie było by takiego problemu :D

6. klaudiaa975

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Poszczęściło Ci się :)

7. GorzkaPomarańcza

GorzkaPomarańcza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tez myslalam.do tej pory ze jest ok, moze jakbym przed ciaza miala niedowage to by bylo ok. A ja miałam nadwage ;) ja juz mam rozmiar 90 e-f i powiem Ci, ze nie ma czego zazdroscic

8. Fiorna

Fiorna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja te badania robiłam również na początku ciąży, gdzieś w 7tc. Toxo kazała mi powtórzyć bo powiedziała że mogłam się zarazić a wcześniej wynik ujemny był :D

9. GorzkaPomarańcza

GorzkaPomarańcza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tez mam 27 lat i moi znajomi nie maja dzieci :) chyba, ze tacy z fb, z ktorymi nie utrzymuje kontaktu. Do tej pory tez sie bawilam :D

10. reklama
  11. karkula309

karkula309 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też nie rozumiem tego oceniania kobiet które mają dzieci czy są w ciąży.. moje znajome z pracy nie raz chodzą na piwo do jakiegoś pubu i pizze. I mówią do mojej mamy że szkoda że ja się już nie nadaje na takie spotkania .. no ale kurna dlaczego??? Przecież mogłabym iść nie muszę pić. Chyba ludzie nie spotykają się ze sobą tylko po to by pić.. ale są też takie małżeństwa dla mnie nudne.. moja kuzynka z mężem mają dwójkę dzieci ale ona nigdzie nie chodzi bez męża .. nigdzie nie jeżdżą , nie wychodzą .. nie wiem jak to wyjdzie ale ja mam plan z mężem wychodzić do kina, nawet na imprezki .. czy czasem pojechać gdzieś na kilka dni z dzieckiem czy nawet na jakąś nockę sami jak malucha od piersi odstawie.. chciałabym aby macierzyństwo nie przysłoniło mi miłości do męża i żebyśmy dalej sobą się cieszyli tak jak teraz :)

12. Fiorna

Fiorna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1

Poleć forum