reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
@Estaa gratuluję ciąży :-) ja wprawdzie z lipcówek ale nie moglam się powstrzymać. Jak ten czas leci a ja sama tak niedawno bo prawie 3 tygodnie temu testowałam :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Mam nadzieje ze dolacze niedlugo 3,grudnia wypada okres ale mam nadzieje ze sie nie pojawi. Wtedy termin byl by ok 15 sierpnia
 
Witam!
Test piatek, sobota delikatna kreska, niedziela beta hcg 263,9 ☺ Ostatni okres 28.10.
W piatek ide do lekarza.
W domu mam juz duzą prawie 6 letnia panienkę.
Gratulacje dziewczyny!
 
Witam!
Test piatek, sobota delikatna kreska, niedziela beta hcg 263,9 ☺ Ostatni okres 28.10.
W piatek ide do lekarza.
W domu mam juz duzą prawie 6 letnia panienkę.
Gratulacje dziewczyny!
Witamy :) Ja jutro bete jeszcze robie pierwsza bete robiłam 18.11 i wyniosła 42,7 byłam wtedy 2 dni przed terminem @. A w czwartek do lekarza ide mam nadzieje,że pęcherzyk już będzie widoczny na usg,a na zarodek jeszcze nie licze bo to na pewno za wcześnie .Jak byłam u niego tydzień temu w czwartek to jeszcze nic na usg nie było widać i kazał przyjść teraz w czwartek żeby zobaczyć czy ciąża jest już widoczna w macicy.
 
reklama
Do góry