Angelika22
Fanka BB :)
Ja jestem uzależniona od żelków haribo
przed ciąża słodycze mogły dla mnie nie istnieć a teraz , uwielbiam !
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
WitajMała wazy już 1600g i z pomiarów wchodzi w 31 tc. Ładny klocek mi się szykuje
Nie wiem może na NFZ jest inaczej, nawet nie wiedziałam, ze refundują te badanie jak wszystko jest w porządku. Ja płaciłam nie mała kwotę za prenatalne 260zl, ale byłam bardzo zadowolona. Zreszta to było z polecenia mojej polskiej gin. Jak ktos jest ze śląska to mogę szczerze polecić klinikę w Tychach![]()
Ahh tak, zapomniałam o tym, ze później tez robia wybacz. Zreszta tutaj jak wszystkie tak sobie piszemy to odnoszę wrażenie jakbyśmy wszystkie w jednym wieku byłyU mnie i.moze wszystko było ok ale miałam to badanie z racji wieku![]()
Mała wazy już 1600g i z pomiarów wchodzi w 31 tc. Ładny klocek mi się szykuje
Właśnie przyszły moje literki z imieniem z PL
Zobacz załącznik 862110
Piękne sąNie mogę się napatrzeć, już chce pokój małej przygotowywać
Dzis mam taka nie moc, ze nie możecie sobie nawet wyobrazić, z rana tez jakos dziwnie się czułam, w sumie zaczelam trzeci trymestr, ale mam nadzieje, ze tak już nie będzie do konca![]()