reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Macie jakies objawy? U mnie tak jak w pierwszej ciąży, przed terminem miesiaczki klucie w dole brzucha i bol jak na okres juz nawet z 7 dni przed terminem. Bola piersi, swedza sutki i bardziej na zapachy reaguje. To tyle. W pierwszej ciąży nie wymiotowałam mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.
 
reklama
Aha i w sumie z mezem nawet porzadnie sie starac nie zaczeliśmy był to nasz pierwszy niezabezpieczony stosunek w dni płodne od 7 lat.
 
Hej ! Mój okres również 28.10 więc będziemy miały ten sam dzień porodu :D
A mój ostatni termin @ 25.10,a termin porodu na 1 sierpnia,ale nie zdziwie się jak wysypie się już w lipcu ;) Pierwszy poród miałam 4 dni przed terminem,gdzie wogóle na to się nie zapowiadało i byłam pewna,że przenosze moja lekarka chyba też :D Nawet dopytywałam się jej kiedy mam się zgłosić do szpitala jak już będę po terminie.
 
Macie jakies objawy? U mnie tak jak w pierwszej ciąży, przed terminem miesiaczki klucie w dole brzucha i bol jak na okres juz nawet z 7 dni przed terminem. Bola piersi, swedza sutki i bardziej na zapachy reaguje. To tyle. W pierwszej ciąży nie wymiotowałam mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.
Ja jak narazie z objawów mam tylko bol piersi i czasem zakłuje w podbrzuszu,a tak pozatym to czuje się rewelacyjnie jakbym w ogóle nie była w ciąży boje się,że to tylko taka cisza przed burza i później zaczna się mdłości,wymioty i bóle głowy do tego senność jak w 1 ciąży miałam już od 5 tygodnia :/ Chociaż mówia,że każda ciąża jest inna oby tak było.
 
Witam
Ja też chciałabym dołączyć do grona sierpniówek, mój ostatni okres 27.10.
Zrobiłam test wyszły 2 kreseczki.Wizyta u ginekolog dopiero 15.12
Ale według moich obliczeń termin porodu 3.08.2018
 
A mój ostatni termin @ 25.10,a termin porodu na 1 sierpnia,ale nie zdziwie się jak wysypie się już w lipcu ;) Pierwszy poród miałam 4 dni przed terminem,gdzie wogóle na to się nie zapowiadało i byłam pewna,że przenosze moja lekarka chyba też :D Nawet dopytywałam się jej kiedy mam się zgłosić do szpitala jak już będę po terminie.
A widzisz, ja w tamtej przenosilam tydzień i pojechałam na wywoływanie(nawet wtedy ciężko było bo mała nadal u góry :o szyjka długa i zamknięta)
A teraz bym chciała urodzić przed terminem i to sama :)
A co do objawów.. chcę mi się spać, nie mam ochoty na jedzienie :/ boli mnie okropnie brzuch jakbym miała miesiaczke do tego piersi jak kamienie aż pieką z bólu :(
 
Witam
Ja też chciałabym dołączyć do grona sierpniówek, mój ostatni okres 27.10.
Zrobiłam test wyszły 2 kreseczki.Wizyta u ginekolog dopiero 15.12
Ale według moich obliczeń termin porodu 3.08.2018

Hej:) fajnie że nas już tyle(obyscie zostały do końca:) ) Gratulacje, ja mam 5tego lekarza ale ona nie ma usg.. pójdę na nie prywatnie jakoś przed świętami <3
 
hej Dziewczyny :)
Jeśli chodzi o moje objawy to póki co tylko brak miesiączki i raz na jakiś czas kłucie w podbrzuszu. Piersi narazie "w normie" ;)
Ile macie lat dziewczyny> Chyba jestem najstarsza ;)
 
reklama
@Estaa gratuluję ciąży :-) ja wprawdzie z lipcówek ale nie moglam się powstrzymać. Jak ten czas leci a ja sama tak niedawno bo prawie 3 tygodnie temu testowałam :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Trzymam kciuki :)
 
Do góry