reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej kochane :) ja czekam na @ mam mieć za tydzień. Chcieliśmy trzecie ale za rok. Mąż kierowca, wrócił z trasy A ja zaspana zapomniałam że mam dni płodne. Mąż się cieszy bo bardzo chce dużą rodzinę. Nasza dwójka jest poczęta w listopadzie! Każde w 10 dniu po @. I teraz to samo. Z jednej strony sie cieszę z drugiej nie wiem. Moja rodzina złapie się za głowę (nie są zwolennikami dużej rodziny). Dodajcie trochę otuchy?! A kiedy myślicie żebym próbowała test zrobić?
 
reklama
Hej kochane :) ja czekam na @ mam mieć za tydzień. Chcieliśmy trzecie ale za rok. Mąż kierowca, wrócił z trasy A ja zaspana zapomniałam że mam dni płodne. Mąż się cieszy bo bardzo chce dużą rodzinę. Nasza dwójka jest poczęta w listopadzie! Każde w 10 dniu po @. I teraz to samo. Z jednej strony sie cieszę z drugiej nie wiem. Moja rodzina złapie się za głowę (nie są zwolennikami dużej rodziny). Dodajcie trochę otuchy?! A kiedy myślicie żebym próbowała test zrobić?
Hej, ja mam już trójkę dzieci, same dziewczyny, a teraz jestem w ciąży z czwartym. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze[emoji6] ciesz się kochana, duże rodziny są świetne. Sama jestem jedynaczką więc zawsze chciałam mieć dużo dzieci. A rodziną się nie martw przyzwyczają się [emoji3] u mnie nikt jeszcze nie wie czekam jak się wszystko potoczy (oby jak najlepiej). Szczerze Ci powiem że sama mam pewne obawy jak to przyjmą, ale to moje życie i moje decyzje. Wszystko jakoś się ułoży. Trzymam kciuki za testowanie [emoji106]


Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja mam już trójkę dzieci, same dziewczyny, a teraz jestem w ciąży z czwartym. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze[emoji6] ciesz się kochana, duże rodziny są świetne. Sama jestem jedynaczką więc zawsze chciałam mieć dużo dzieci. A rodziną się nie martw przyzwyczają się [emoji3] u mnie nikt jeszcze nie wie czekam jak się wszystko potoczy (oby jak najlepiej). Szczerze Ci powiem że sama mam pewne obawy jak to przyjmą, ale to moje życie i moje decyzje. Wszystko jakoś się ułoży. Trzymam kciuki za testowanie [emoji106]


Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko to aż mi wstyd że ja tragedie robię z trzeciej ciąży:oops: u nas rodzina nie wie...powiemy pewnie dopiero po wizycie u gina,w sumie jestem nastawiona na negatywne ich podejście....nasi najbliżsi przyjaciele już wiedzą.Takie dziwne relacje ...
 
U nas też bliscy znajomi wiedzą, a najbliższa rodzina jeszcze nie... to moja 6ta ciaza wiec pewni postukają się w glowe(mam tylko 2 synów)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to kolejne pytanie do bardziej doświadczonych:) na jakie wyniki dostałyście skierowanie na wizycie założenia karty ciąży? Bo u mnie wygląda to dziwnie i nie wiem czy mam się martwić czy tak jest normalnie. Mam serduszko, na początku P.Dr powiedziała że zarodek jest mały, później że wszystko okej. Mam problemy z sercem(co za tym idzie z wynikami krwi) i choruje na Hashimoto. A skierowanie jakie dostałam to Test PAPP. Zero morfologi, grupy krwi czy badań na inne choroby. Czy to normalne?
 
Witam mama 2 dziewczynek I teraz 3 ciaza ( wpadka) Maz jeszcze nic nie wiem. On nie chcial juz wiecej dzieci :( Ale sie stresuje .Jestesmy w polowie 30 ,mieszkanu za granica na wynajmowamym mieszkaniu. Boje sie mu powiedziec I jego reakcji. Nikt nie wiem tylko wy dziewczyny musialam podzielic sie z kims. przerazona
 
Właśnie odebrałam wyniki bety, ze środy 1056 a dzisiaj 1820. Lekarz mi mówił że jak będzie koło 2000 to będzie ok, nadal jestem przerażona z kalkulatora wychodzi ze jest ok, sama nie wiem co myśleć. Zamiast się uspokoić to nadal się boję

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was cieplutko wszystkie :)
Gratuluje ciąży i życzę zdrowych i spokojnych 9 miesiecy :)
Mam na imię Sylwia i chciała bym do was dołączyć :)
Ostatnia miesiączkę miałam 4 listopada zrobiłam betę wczoraj i wynosiła 74,2
To nasz trzeci miesiąc starań test robiłam we wtorek i wyszedł negatywny a beta w czwartek całkiem chyba ok ?
Bardzo się martwię czy to nie za mało i czy wszystko będzie w porządku bo tydzień temu byłam u dentysty i miałam prześwietlany ząb- bolał mnie strasznie więc nie było wyjścia a wtedy jeszcze nie myslalam że się uda,myślałam tylko o tym żeby przestał mnie bolec ten ząb:(
Pluje sobie teraz w twarz z tego powodu i po nocach nie mogę spać....
 
Właśnie odebrałam wyniki bety, ze środy 1056 a dzisiaj 1820. Lekarz mi mówił że jak będzie koło 2000 to będzie ok, nadal jestem przerażona z kalkulatora wychodzi ze jest ok, sama nie wiem co myśleć. Zamiast się uspokoić to nadal się boję

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie,przecież jest koło 2000.Kiedy masz wizytę?
 
reklama
Witam was cieplutko wszystkie :)
Gratuluje ciąży i życzę zdrowych i spokojnych 9 miesiecy :)
Mam na imię Sylwia i chciała bym do was dołączyć :)
Ostatnia miesiączkę miałam 4 listopada zrobiłam betę wczoraj i wynosiła 74,2
To nasz trzeci miesiąc starań test robiłam we wtorek i wyszedł negatywny a beta w czwartek całkiem chyba ok ?
Bardzo się martwię czy to nie za mało i czy wszystko będzie w porządku bo tydzień temu byłam u dentysty i miałam prześwietlany ząb- bolał mnie strasznie więc nie było wyjścia a wtedy jeszcze nie myslalam że się uda,myślałam tylko o tym żeby przestał mnie bolec ten ząb:(
Pluje sobie teraz w twarz z tego powodu i po nocach nie mogę spać....


Hej :)
A kiedy powinnaś mieć okres? Ja tez nie mam wysokiej bety, ważny przyrost, dla uspokojenia możesz zrobić powtórnie żeby zobaczyć jak przyrasta :) trzymam kciuki :))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry