reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Macie jakies objawy? U mnie tak jak w pierwszej ciąży, przed terminem miesiaczki klucie w dole brzucha i bol jak na okres juz nawet z 7 dni przed terminem. Bola piersi, swedza sutki i bardziej na zapachy reaguje. To tyle. W pierwszej ciąży nie wymiotowałam mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.
Póki co z objawów to kłucie w dole brzucha raz na jakiś czas :)
 
reklama
Dołączam do Was, witajcie! Termin mam na 03.08 :-) moja druga ciąża, mam 18 miesięczną córkę :-) z objawów to ciągłe zmeczenie i kłucie w podbrzuszu od czasu do czasu. Wiek 27 świeżo ukończone :-)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :) Wczoraj odnotowałam 2 kreseczki na teście, data z OM na 8 sierpnia. Wizyta u lekarza dopiero 19 grudnia. Mam już prawie 5 letniego synka i 30 lat. Staraliśmy się dwa cykle także poszło gładko!! :)
 
Witam nowe mamusie i gratuluje :) Ja byłam dziś na becie jeszcze tak mi zalecił lekarz tydzień temu żebym powtórzyła bete dzisiaj.Ostatnia bete robiłam 18.11 był wtedy wynik 42,7 ,a dziś wyniki będę miała online do sprawdzenia ok 21 już się boje
 
A widzisz, ja w tamtej przenosilam tydzień i pojechałam na wywoływanie(nawet wtedy ciężko było bo mała nadal u góry :o szyjka długa i zamknięta)
A teraz bym chciała urodzić przed terminem i to sama :)
A co do objawów.. chcę mi się spać, nie mam ochoty na jedzienie :/ boli mnie okropnie brzuch jakbym miała miesiaczke do tego piersi jak kamienie aż pieką z bólu :(
Ja też miałam poród wywoływany,bo odeszły mi wody w sumie to tak zaczęły się sączyć,a nie miałam wogóle skurczy tylko 2 cm rozwarcia.Podali mi okstytocyne o 18:00 a o 21:55 była już córka na świecie no i nie obyło się bez nacięcia krocza :/
Ja też mam piersi jak kamienie :/ Do tego bolą zwłaszcza jak zdejme stanik :/ Ale gdyby nie ten ból piersi i brak @ no i pozytywne testy i beta to bym wogole nie powiedziała,że jestem w ciąży zero innych objawów jak na razie.Przez to,że tak dobrze się czuje to boje się tego dzisiejszego wyniku bety czy na pewno ciąża się dobrze rozwija,bo po 1 ciąży to mi się pierwszy trymestr kojarzy tylko z mdłościami i wymiotami
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, gratulacje ! Super ze jest nas coraz więcej :)
Co do wieku.. to ja zapewne jestem najmłodsza bo mam 23, w lutym 24 :)) ale moje "wczesne macierzyństwo" było od a do z zaplanowane :D
Ja też miałam poród wywoływany,bo odeszły mi wody w sumie to tak zaczęły się sączyć,a nie miałam wogóle skurczy tylko 2 cm rozwarcia.Podali mi okstytocyne o 18:00 a o 21:55 była już córka na świecie no i nie obyło się bez nacięcia krocza :/
Ja też mam piersi jak kamienie :/ Do tego bolą zwłaszcza jak zdejme stanik :/ Ale gdyby nie ten ból piersi i brak @ no i pozytywne testy i beta to bym wogole nie powiedziała,że jestem w ciąży zero innych objawów jak na razie.Przez to,że tak dobrze się czuje to boje się tego dzisiejszego wyniku bety czy na pewno ciąża się dobrze rozwija,bo po 1 ciąży to mi się pierwszy trymestr kojarzy tylko z mdłościami i wymiotami
To miałyśmy podobnie, narazie nie będę opisywać mojego porodu bo był strasznie długi i okropny. To pewne ze na porodowke będę jechała z płaczem.
A co do bety to się nie bój, będzie dobrze.. pamiętaj każda ciąża jest inna :)
 
reklama
Do góry