reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No, mozna powiedziec, ze ja tez :D
IMG_20180721_094727.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180721_094727.jpg
    IMG_20180721_094727.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 335
Ja szczerze mówiąc tez jestem przerażona , ze Astrid malutka . Od wczoraj o tym mysle cały czas . Jeszcze jak tylko zaloguje sie na FB wyskakują mi posty mam sierpniowych na tablicy pod tyt. Ile wazy wasze dziecko w 35 tygodniu bo moje 3500 g i tam masa komentarzy , ze 2700-3000 G , tym bardziej mysle , czemu u nas tak słabo i ze nie mogłabym teraz urodzić bo za wcześnie.

Chyba tez dzis zajmę sie gotowaniem , zeby przestać myslec .
Wyłącz sobie powiadomienia z tej grupy bo tylko się stresujesz niepotrzebnie :)
 
Nie nadrobię was teraz na pewno .
Ale mam wiadomość

Miałam mało wód pojechałam na IP to zbadać. Faktycznie mało ale powiedzieli że i tak nie przyjmą bo wszędzie strajki i nie mają łóżek . tylko jeszcze zrobi mi ktg i do domu. Na ktg zero skurczy za to tętno małego często i ponad 200.
Powiedzieli że w takim stanie nie wypuszcza bo trzeba to obserwować. Podłączyli pod ktg a za godzinkę ZOSTAŁAM MAMĄ [emoji4]
było cesarskie cięcie , samo w sobie nic złego teraz trochę boli ale bez tragedii. Malutki 2840 , 52 cm 10/10 jednak potem go obserwowali ze względu na gazy dogrzewa się pod lampą . Położne z noworodków mówią że raczej jest dobrze i to często ma miejsce przy dzieciach z CC . Na razie nie jestem w stanie raczej czytać bo muszę zbierać siły . Mały urodził się o 22.40 ale dopiero teraz zebrałam się do napisania
No nie spodziewałam się tego za nic w świecie !!! Gratuluję z całego serca !!!! :-******
 
Karkula gratulacje [emoji846] to maluszek zaskoczył szybkim wyjściem [emoji846]

Ewka34 w domu lepiej poczekać na regularne skurcze. Może następnym razem będzie milszy personel? Czasami takie mocne przepowiadające mogą nawet tydzień przed porodem męczyć [emoji849]

Miłego dnia [emoji846]
 
Wyłącz sobie powiadomienia z tej grupy bo tylko się stresujesz niepotrzebnie :)


W sensie, że jak ktoś informuje o tym jaka dzidzie urodził wagowo albo doda zdjęcie z jakiejś bzdurnej apki, gdzie ta waga jest podana kompletnie z tylka to przez to ma się stresować? :) nie przesadzajmy, wszystko siedzi w głowie i jeśli człowiek sam sobie nie przemówi żeby troszkę mniej myśleć o tym to wszystko inne to zamki na piasku :) przecież waga usg to tylko wyliczenia sprzętu, który może się mylić i często tak jest.. najważniejsze żeby się nie stresować i myśleć pozytywnie, dużo wpływa to na nas i dzieciątko :) najważniejsze, żeby urodziło się zdrowie dzieciątko i waga nie jest wcale tego wyznacznikiem. Ja np nie nastawiam się, ze rzekomo moja wazy teraz w 38+0 niby te 3,2 kg.. mało możliwe i w sumie mi to obojętnie, ale tez nie trzymam się w 100% wersji, ze skoro miała 2 tyg temu 2,8 kg to teraz może mieć nie wiem ile, się okaże przy porodzie. Nie stresujmy się na zapas kochane [emoji5][emoji173]️ i tak każda musi urodzic i to już jest duży stres dla głowy i maluszków również.
 
Ja szczerze mówiąc tez jestem przerażona , ze Astrid malutka . Od wczoraj o tym mysle cały czas . Jeszcze jak tylko zaloguje sie na FB wyskakują mi posty mam sierpniowych na tablicy pod tyt. Ile wazy wasze dziecko w 35 tygodniu bo moje 3500 g i tam masa komentarzy , ze 2700-3000 G , tym bardziej mysle , czemu u nas tak słabo i ze nie mogłabym teraz urodzić bo za wcześnie.

Chyba tez dzis zajmę sie gotowaniem , zeby przestać myslec .

Ja urodziłam w 37+1 i malutka ważyła 2660kg.
 
reklama
Do góry