reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jeszcze tylko 3dni i koniec pracy. Już się nie mogę doczekać. W czwartek idę ostatni raz:) i koniecznie muszę w tym tyg spakować torby do szpitala. W następny weekend wyprać wózek, uszykować kołyskę i finito:)
W końcu[emoji16] za dużo czasu na odpoczynek ci nie zostało[emoji4]
 
reklama
Zostawiłam receptę w aucie, później jak po to pójdę to Ci napiszę nazwę :) powiedziała, że to nie jest wywołujący poród, tylko zawiera coś tam co zmiękcza szyjkę i wszystko żeby trochę pobudzić. Takie samo działanie jak ten masaż szyjki
Te czopki nazywają się scopolan. Najlepsze są opinie na necie na różnych forach [emoji16] Część dziewczyn pisze, że stosowały te czopki we wcześniejszych tygodniach ciąży na skracającą się szyjkę (zamiast nospy), a część, że stosowały je w 39-40 tyg ciąży aby właśnie pobudzić szyjkę u rozwarcie [emoji23] Jak to możliwe żeby jeden lek miał tak różne zastosowanie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziękuję za pamięć. Próbuje was poczytać ale biorę się za ost 5 stron. Wróciliśmy znać morza. Dom do ogarnięcia itd itp... co będę mówić same wiecie jak to jest:) A na 18 mam ktg więc zaraz wybywam. Powiem wam że dałam sobie w kość tym wyjazdem. Nie żebym narzekala bo było przemiło ale ciągle spacery, długie posiadowki wieczorami, podróż autem parę godzin i nawet gokarty których nie pedalowalam niby ale prawie czułam jak mi się rozwiera wszystko od tych nierówności :D mam wrażenie że poród jeszcze daleko skoro nic się nie ruszyło w tak intensywnym czasie.

Czytalam was chwilami i widzę że nikt nie urodził poza koleżanką której nie znam ale szczerze gratuluję oczywiście. Nasze porodowe liderki @klaudiaa975 i @Ewka34 wciąż w dwupaku i coś ten nasz ciążowy wór nie chce się otworzyć i rozsypac;) także dziewczyny weźcie sobie do serca moja prośbę o rodzcie w końcu te królewny bo mój Leos czeka by go ośmielic:) A może Kornelia wyprzedzi i zawstydzi innych albo jeszcze jakieś inny bobas? :)

Widzę że u @Mikasa7 kiepskie wieści. Przykro mi bardzo. Jestem pewna że za jakiś czas twoje życie znów odzyska kolory. A dzieci choć wymagają sporo pracy cierpliwości i odpowiedzialności będą dla Ciebie najlepszym wsparciem i motywacja.
@oliwiapatrycja Nie dojrzalam zdjęć ale cieszę się że wszystko super i że mała tak została radośnie przywitana przez brata :) tak w pozytywnym sensie zazdroszczę Ci że to za Tobą;)
 
Moja teściowa jest the Best [emoji23]
Screenshot_20180723-171646.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180723-171646.jpg
    Screenshot_20180723-171646.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 360
Te czopki nazywają się scopolan. Najlepsze są opinie na necie na różnych forach [emoji16] Część dziewczyn pisze, że stosowały te czopki we wcześniejszych tygodniach ciąży na skracającą się szyjkę (zamiast nospy), a część, że stosowały je w 39-40 tyg ciąży aby właśnie pobudzić szyjkę u rozwarcie [emoji23] Jak to możliwe żeby jeden lek miał tak różne zastosowanie [emoji23][emoji23][emoji23]
To ciekawe czy u Ciebie zadziała i jak:)
Ja dzisiaj cały dzień mam mocne twardnienia ale rzadko są bolesne raczej nie przyjemne.
Wolę się nie nastawiać bo wiem że później bym się wkurzała na siebie. Jeszcze mam trochę rzeczy do zrobienia. Muszę uszyć kocyk, wypełnić papiery do zlobkow, zadzwonić do położnej i spakować córkę do babci żeby na szybko nie szukać co jej potrzebne.
 
Te czopki nazywają się scopolan. Najlepsze są opinie na necie na różnych forach [emoji16] Część dziewczyn pisze, że stosowały te czopki we wcześniejszych tygodniach ciąży na skracającą się szyjkę (zamiast nospy), a część, że stosowały je w 39-40 tyg ciąży aby właśnie pobudzić szyjkę u rozwarcie [emoji23] Jak to możliwe żeby jeden lek miał tak różne zastosowanie [emoji23][emoji23][emoji23]

Matko! Mi na początku ciąży te czopki lekarz przypisał na skurcze!!! Scopolan działa rozkurczowo z tego co wiem! A Ty piszesz tu takie info [emoji33] ja w szoku!
 
Matko! Mi na początku ciąży te czopki lekarz przypisał na skurcze!!! Scopolan działa rozkurczowo z tego co wiem! A Ty piszesz tu takie info [emoji33] ja w szoku!
Na też jestem w szoku, ale na necie są właśnie 2 skrajne opinie dziewczyn w jakich sytuacjach je stosowały. I to mnie dziwi właśnie [emoji16]
 
reklama
Do góry