reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziękuję,że pytasz.
Ogólnie jest dramat. Myślę,że będzie źle. Przeprosiłam, obiecałam poprawę, powiedziałam,że dostrzegłam swoje błędy. Że chce pracować. Ale chciałabym by on też coś zmienił. W skrócie, usłyszałam,że on mi nie wierzy w zmianę i on nie da rady być taki jak ja chce... jeśli jedna osoba chce pracować nad sobą,A druga umywa ręce...to się nie da. Nie można zabrać zabawek i wyjść z piaskownicy....:( jestem na skraju depresji. Ale zrobiłam i powiedziałam wszystko. Nic więcej zrobić nie mogę,czasu nie cofne... i nie będę kogoś zmuszać do tego żeby że mną był...
Myślę , że skoro by chciał żeby było lepiej to by się postarał chociaż w minimum.
Przykro mi , że taka sytuacja w ogóle ma u Ciebie miejsce .. musisz być silna dla dzieci a on kiedyś zrozumiesz co stracił ale wtedy będzie za późno.
 
reklama
Ja już czekam na ostatnia wizytę u ginekologa :) u mnie jak zwykle takie kolejki jak teraz czyli [emoji28][emoji28][emoji28]
IMG_0383.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0383.JPG
    IMG_0383.JPG
    389,4 KB · Wyświetleń: 363
Te czopki nazywają się scopolan. Najlepsze są opinie na necie na różnych forach [emoji16] Część dziewczyn pisze, że stosowały te czopki we wcześniejszych tygodniach ciąży na skracającą się szyjkę (zamiast nospy), a część, że stosowały je w 39-40 tyg ciąży aby właśnie pobudzić szyjkę u rozwarcie [emoji23] Jak to możliwe żeby jeden lek miał tak różne zastosowanie [emoji23][emoji23][emoji23]
Cooooo? Mi to ostatnio lekarz w szpitalu przypisał właśnie przeciwskurczowo żeby się szyjka nie skróciła. Niezle! To cieszę się że tego nie wykupiłam i jak miałam skurcze piątek to nie zaaplikowałam bo w sumie skąd wiedziec jak to podziala? No chyba że stosowane doraźnie hamuje skurcze a regularnie to zmiękcza szyjkę. Muszę o tym więcej poczytać.
Edit: Link do: Scopolan Butylscopolaminum - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis leku - www.doz.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry