reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

:) Najstarsza z grupy czyli ja :) jestem z Białej Podlaskiej :)
Mam 38 lat :) i prawie siedmiolatka w domu.
Do gina jestem umówiona na 18 grudnia... Bety nie robiłam, zrobiłam dwa testy w domu...

W poprzedniej ciąży bardzo długo oprócz braku okresu nie miałam żadnych innych objawów :) teraz jst podobnie chociaż.. czuje lekkie ukłucia w podbrzuszu.

Wiola :) gratuluję :) Bejbik w tak młodym wieku to najcudowniejsze co może być :) Będziesz taką młodziutka mamą :):):)
 
reklama
A dziękuję, uwielbiam dzieci dlatego tak szybko chciałam je mieć ;) Z tego powodu też uczę się na opiekunkę dziecięcą(będę "nauczycielem" w żłobku-takie małe marzenie, mam nadzieję że się spełni;))
Ja jestem z Torunia :)
 
Cześć! Chciałam do Was dołączyć. Termin wg OM wprawdzie 31 lipiec, ale pierwsze dziecko urodziłam 4 dni po terminie, a lipcówki już zapisały z 700 stron i nie ogarnę :) Wczoraj byłam u gina, widziałam na razie pęcherzyk. Mam 33 lata, 7-letniego syna, ciąża planowana - strzał za pierwszym razem :)
 
Jak byłam tydzień temu u gina to zlecił mi kontrole ciąży za 10 dni wiec umówiłam się na 4 grudnia mam nadzieje,że już pęcherzyk będzie widoczny,ale jakby dzisiejszy wynik bety wyszedł zły to umówie się na jutro może zwolni się jakaś wizyta,bo do poniedziałku wtedy nie wytrzymam
 
Jak byłam tydzień temu u gina to zlecił mi kontrole ciąży za 10 dni wiec umówiłam się na 4 grudnia mam nadzieje,że już pęcherzyk będzie widoczny,ale jakby dzisiejszy wynik bety wyszedł zły to umówie się na jutro może zwolni się jakaś wizyta,bo do poniedziałku wtedy nie wytrzymam
Spokojnie na pewno bedzie ok. Ja mam wizyte 5 grudnia, na razie same testy bez badań krwi @ miałam mieć 23.11. Trzymam kciuki! Daj znać jaki masz wynik.

Ja jestem z okolic Rzeszowa.
 
reklama
Jestem z okolic Zielonej Gory.
Ogolnie za bardzo sie nie nakrecam jeszcze, bo moja ciaza jest od poczatku ciaza wysokiego ryzyka. Mam wykryte przeciwciała i w pierwszej ciąży robilam sobie zastrzyki w brzuch codziennie. Teraz juz tez po pozytywnym tescie z krwi beta hcg mam zastrzyki do konca ciąży i kilka tygodni po porodzie. oprocz tego mialam cukrzyce ciazowa, dodatkowy stres. Po porodzie stwiedzilam, ze nigdy wiecej nie zajde w ciażę, nie chciałam sie znowu tak stresować.... Ale jakies pol roku temu postanowilismy, ze chyba fajnie byłoby aby nasza słodka ksieżniczka miała rodzeństwo ;). Modlę sie aby wszystko bylo i tym razem ok.
 
Do góry