reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

a to jest mój nynuś kochany ma 7 cm i zdjęcie usg było robione w 13t2d dwa dni temu :)

W końcu mi się udało dodać zdjęcie :) choć kiepska jakość bo plik ciągle był za duży :(
 

Załączniki

  • SPhotoEditor-20180124_125206.jpg
    SPhotoEditor-20180124_125206.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Dziewczyny ù mnie będzie rok i 9 miesięcy różnicy i jestem tym przerażona mimo że ciaza planowana...moj synek jeszcze nie chodzi ( jest leniem i do tego lubi sobie dobrze zjesc) obawiam się że może nie zacząć chodzić do sierpnia więc będę miała istny Armagedon. Codziennie wieczorem się pocieszam że jakoś to będzie, on jest bardzo grzecznym dzieckiem ale za te kilka miesięcy wszystko się może zmienić. Pocieszcie mnie jakoś bo przez źle samopoczucie i obawy przed tym co będzie nie potrafię cieszyć się ciaza :(

Przepraszam że tylko o sobie ale dzisiaj nie jest mój dzień ( jak ostatnio często się zdarza)

Pozdrawiam Was serdecznie i zazdroszczę tej różnicy troszkę większej między dziećmi:)
 
Dziewczyny a można w ciąży brać rutinoscorbin??
Ja nie mam pojęcia
Tak mnie rozłożyło nos mega zatkany katar gardło, w pachwinie coś mnie kłuje, czuje się jak wrak :-(
 
anulka1991- sliczny! Jaki juz duzy:) Mamadrugiraz- bedzie dobrze. Choc na paczatku napewno duzo na glowie, bo dwoje malutkich dzieci, ale pozniej jak sie swietnie razem beda bawic. Ja gdybym miala wybor, wolalabym mniejsza roznice wieku miedzy dziecmi. Oliwiapatrycja- ja zwykla wit c 200 bralam. Plus sil morska do nosa, i inhalacje z soli fizjologicznej. Zdrowka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a można w ciąży brać rutinoscorbin??
Ja nie mam pojęcia
Tak mnie rozłożyło nos mega zatkany katar gardło, w pachwinie coś mnie kłuje, czuje się jak wrak :-(
Biedna. Ja zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży na samym początku przechodziłam przeziębienie. Jeżeli nic Ci nie będzie przechodzić koniecznie udaj się do lekarza, są leki typowo dla kobiet w ciąży. Mleko z miodem i czosnkiem. Dużo czosnku do wszystkiego bo to taki naturalny antybiotyk. Inhalacje są bardzo dobre. Mogą być z majeranku np albo z soli...można zawsze kupić jakąś solankę. Dużo dużo wody do picia, maliny, sok z malin...tantum verde, są tabletki na gardło i spray firmy, której nie mogę tu napisać bo wyskakuje, że spam... ;) niech ktoś Ci skoczy do apteki chociaż bo wiem jak to jest tak się męczyć. Temperaturę zmierzyłaś?
 
reklama
Biedna. Ja zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży na samym początku przechodziłam przeziębienie. Jeżeli nic Ci nie będzie przechodzić koniecznie udaj się do lekarza, są leki typowo dla kobiet w ciąży. Mleko z miodem i czosnkiem. Dużo czosnku do wszystkiego bo to taki naturalny antybiotyk. Inhalacje są bardzo dobre. Mogą być z majeranku np albo z soli...można zawsze kupić jakąś solankę. Dużo dużo wody do picia, maliny, sok z malin...tantum verde, do nosa jest *spam* katar, są tabletki na gardło *spam*...niech ktoś Ci skoczy do apteki chociaż bo wiem jak to jest tak się męczyć. Temperaturę zmierzyłaś?
Inhalacje juz dzisiaj rano robiłam, mąż mi kupił,,
" *spam* gardło ", Verbascon katar, i tak myślę co mogę jeszcze :-) no nic poczekam parę dni jak nie będzie poprawy to pójdę do lekarza. Czosnku niestety nie mogę bo strasznie mi się odbija ze doprowadza mnie do wymiotów, wczoraj jak raz psiuknelam tantum verde to ledwo zdążyłam dobiec do łazienki
Gorączki naszczesvie nie mam
 
Do góry