reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej. Nie mam już czasu nawet kontrolować co piszecie. Padam na twarz trochę i bynajmniej nie z powodu Zosi ale swojego. Pokarm kiepsko więc co chwila pobudzam, krocze boli jak cholera, wbijają się szwy i to jeszcze się okazało mam żylaka w pochwie :( blisko szew.....
Tu moje pytanie czy zdejmowanie szwów was bolało ?? Bo ja mam jeszcze wszystko tkliwe baaardzo a w poniedziałek mam zdejmować już je. Trochę się boję
Ja mam takie które same odpadną. Z córką też takie miałam i pamiętam jak mi podczas mycia wychodziły.
 
reklama
Dziewczyny słodkie te Wasze maleństwa :* @Lustysia @kiiinia91 @Fiorna i wszystkie dziewczyny, które jeszcze w dwupaku kiedy my się doczekamy :D?
Ja jutro mam urodziny, ale chyba mi nie sprawi tej przyjemności :) najlepsze jest to ze się czuje lepiej niż kiedykolwiek w ciąży :D w poniedziałek mam ktg, nawet nie mam skurczy ehm, a gin mi przepowiedział ze do dziś jak dotrwam do będzie idealnie hehe

A tak odbiegając, czy macierzyński dostanę tak jak wypłatę, będąc zatrudniona na czas nieokreślony ? Czy będzie to w innym terminie ?
 
reklama
Hej. Nie mam już czasu nawet kontrolować co piszecie. Padam na twarz trochę i bynajmniej nie z powodu Zosi ale swojego. Pokarm kiepsko więc co chwila pobudzam, krocze boli jak cholera, wbijają się szwy i to jeszcze się okazało mam żylaka w pochwie :( blisko szew.....
Tu moje pytanie czy zdejmowanie szwów was bolało ?? Bo ja mam jeszcze wszystko tkliwe baaardzo a w poniedziałek mam zdejmować już je. Trochę się boję
Ja mam szwy rozpuszczalne, nic nie wyjmuję
 
Do góry