reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
moje bajtelki kończą dzisiaj swój pierwszy miesiąc życia. :)
Z tym, że jak wstaną to z Martą mam high need baby na full, do 23 mniej więcej, potem umęczona śpi , budzi się na cyca jeszcze raz w nocy. To, że teraz mi śpią obie zakrawa na cud... normalnie full wypas od wczoraj.
1 mieisac emilka.jpg 1 miesiac marta.jpg
 

Załączniki

  • 1 mieisac emilka.jpg
    1 mieisac emilka.jpg
    89,5 KB · Wyświetleń: 241
  • 1 miesiac marta.jpg
    1 miesiac marta.jpg
    143,6 KB · Wyświetleń: 272
Witam, dzień dobry.
My od wczoraj jesteśmy w domu. Jestem zaskoczona że tak szybko bo nastawilam się na walkę z zoltaczka i dłuższy pobyt A tu się okazuje że Leos jest zupełnie inny niż moje dziewczyny :)
Jest fajnie, póki co mały tylko je i śpi i się załatwia w międzyczasie więc kompletnie nie sprawia jakichkolwiek problemów.
Ja po porodzie też się dobrze czuje. Co prawda po każdej kolejnej ciąży bardziej boli kurczenie macicy ale to Pikuś. Właściwie na pełnych obrotach mogę robić wszystko zwłaszcza że starszczaczki pojechały do dziadków :) normalnie chwilo trwaj chciałoby się powiedzieć:) jedyne co nasuwa mi wątpliwości to higiena siusiaka ale o to spytam położna na pierwszej wizycie.

Śliczny chłopczyk ❤️
 
reklama
Do góry