reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczynki jak wasze dzieciaki śpią w nocy w takie upały? Tzn jak są ubrane i czy przykrywacie je czymś? I drugie pytanie czy macie normalnie całą noc uchylone okno w sypialni? [emoji16]
 
reklama
Dziewczynki jak wasze dzieciaki śpią w nocy w takie upały? Tzn jak są ubrane i czy przykrywacie je czymś? I drugie pytanie czy macie normalnie całą noc uchylone okno w sypialni? [emoji16]

Jak jest chłodno to okno zamykam albo mała śpi w pajacyku i jest przykryta.
Jak jest ciepło to w body długi/krótki rękaw , w zależności jak jest ciepło, zakładam skarpetki lub nie. Jak było bardzo gorąco to body krótki rękaw i nawet wiatrak puszczam. Tylko mam taki który tylko rozwiewa ciepłe powietrze , nie czuć powiewu ;)
 
Dziewczynki jak wasze dzieciaki śpią w nocy w takie upały? Tzn jak są ubrane i czy przykrywacie je czymś? I drugie pytanie czy macie normalnie całą noc uchylone okno w sypialni? [emoji16]
Ja, z racji tego, ze mam cala noc balkon otwarty, mloda spi w kaftaniku i spodenkach, a gdy goraco to bez spodenek i przykryta jest cienkim kocykiem ;) ale na noc z dlugim rekawkiem jej ubieram ;)
 
Dzień dobry :)
Dziś wypada termin i póki co mam lekkie napięcie w krzyżu i podbrzuszu jak przed okresem. Planujemy dziś jechać do agaty bo upatrzyłam sobie super narożnik ale przydało by się swoje 4 litery na nim usadzić :D liczę że los mnie oszczędzi i wody mi wtedy nie odejdą :p
To chyba byś musiała już zakupić taki narożnik A może jak uridzisz A sklepie to za darmo dostaniesz ; )
 
Dzień dobry, ja już wstałam a dzieciaki śpią jeszcze. Młody dal wczoraj wieczorem czadu, nie chciał jeść ,spać, leżeć, w zasadzie nic nie chciał. Nie płakał jakoś bardzo ale nie wiadomo było o co mu chodzi. Mąż go ponosił trochę, trochę polezal w łóżeczku ale się zloscil a w końcu po jakimś czasie zechciał jeść i usnął.
Ja to ostatnio o 22 jestem taka zmęczona okropnie chociaż w nocy budzę się jakoś 2 razy na karmienie i karmie na leżąco w łóżku usypiając ale jednak te pobudki są męczące. Córka jak skończyła 2 miesiące zaczęła przesypiać cała noc więc może o Młody zacznie :)

To normalne, miał wtedy swoje godziny aktywności, dziecko musi się wymęczyć jakoś żeby później spać te 4 h w nocy. U nas tez młoda cały dzień jak anioł je i śpi i robi w pampa, ale od 20:30-23 jest aktywna o trzeba karmić, nosić, zmieniać pieluchę, mówić do niej i dopiero o 23 jakoś wymęczona usnie i śpi do 3, później do 5,7, 9 i teraz znowu karmie i Pielucha i jak usnie to może i szybki prysznic i snaidsnie
 
To chyba byś musiała już zakupić taki narożnik A może jak uridzisz A sklepie to za darmo dostaniesz ; )
Skusiłabym się jakby za darmo dali :D
Dopiero co kupiliśmy domek i trzeba go urządzić jak najszybciej żebyśmy mogli się do miesiąca wyprowadzić bo niestety na stół do jadalni trzeba czekać 3 tygodnie a dopiero w niedziele planujemy go zamówić :)
 
Dziewczynki jak wasze dzieciaki śpią w nocy w takie upały? Tzn jak są ubrane i czy przykrywacie je czymś? I drugie pytanie czy macie normalnie całą noc uchylone okno w sypialni? [emoji16]

W pampersie i cała gola i przykryta Pielucha flanelowa albo kocykiem jedna wartstwa i uszko przykryte tak na wszelki. Tak okno mamy otwarte, wentylator taki pionowo stojący co ma metr stoi i tez działa na 1/2 poziomie żeby chłodniej było. U nas od soboty ma być już po 20 stopni i chłodno także wyczekujemy :)
 
reklama
Dzień zooooombie wam dziewczyny.
:o

Noc przesuper. Mała buszowała i nas wykończyła czuwaniem. Psy biedne też niewyspane, ciągle kursowały. W pewnym momencie zaczęłam już się śmiać do łez jak widziałam ich miny.
Taka mała istotka a tak wszystkim rytm poprzestawia.
Także dziś dzień zoombie dla nas :ninja2:
 
Do góry