reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny ja jestem z forum Wrześniowek termin mam za 5 dni oczywiście jak małej zechce się wyjść na czas [emoji16] ale do czego zmierzam , pytanie odnośnie znieczuleniu ZZO czy któraś miała z Was podczas porodu podane te znieczulenie i czy warto ? Przepraszam że się tutaj tak wtracilam , ale chciałabym znać Wasza opinie na ten temat .[emoji4]
Ja miałam..[emoji16]jak dla mnie bomba i nie żałuję. Zniwelowało trochę bólu. U mnie finalnie skończyło się po 7h cc, ale myślę że dzięki temu że miałam zzo łatwiej przeżyłam początkowy poród sn. Mnie jak zeszło zzo to miałam już 8cm rozwarcia.
 
Witam się w nowym roku szkolnym☺córa odprawiona do przedszkola, poszła chętnie. Mąż zawiózł ja zostałam w domu z małym. Wczoraj mi marudziła , że ją trochę boli gardło. Dostała od razu neo angin. Dzisiaj rano sama nie wiedziała , czy ją boli czy nie. Raz mówiła że trochę drapie a raz że nic nie boli. Ale temp nie ma. Mam nadzieję, że nie pogorszy jej się w przedszkolu.
Była u nas położna. Jeszcze 2 razy przyjedzie. Mały ma podejrzenie skazy białkowej. Mam nie jeść nabiału przez tydz i na kolejnej wizycie zobaczymy jak skóra będzie wyglądać. Ma taką drobną szorstką wysypkę na buzi troszkę i na rączkach. Co ja teraz będę jadła? Ja taka mleczna jestem..
1535964772685-407728512.jpg

Czyli mleko ryżowe, kokosowe albo kozie tym tygodniu pijemy. Masło roślinne trzeba kupić. A jogurty jakieś bez mleka krowiego są? Czy serki?
 

Załączniki

  • 1535964772685-407728512.jpg
    1535964772685-407728512.jpg
    570,4 KB · Wyświetleń: 281
Witam się w nowym roku szkolnym[emoji5]córa odprawiona do przedszkola, poszła chętnie. Mąż zawiózł ja zostałam w domu z małym. Wczoraj mi marudziła , że ją trochę boli gardło. Dostała od razu neo angin. Dzisiaj rano sama nie wiedziała , czy ją boli czy nie. Raz mówiła że trochę drapie a raz że nic nie boli. Ale temp nie ma. Mam nadzieję, że nie pogorszy jej się w przedszkolu.
Była u nas położna. Jeszcze 2 razy przyjedzie. Mały ma podejrzenie skazy białkowej. Mam nie jeść nabiału przez tydz i na kolejnej wizycie zobaczymy jak skóra będzie wyglądać. Ma taką drobną szorstką wysypkę na buzi troszkę i na rączkach. Co ja teraz będę jadła? Ja taka mleczna jestem..
Zobacz załącznik 894258
Czyli mleko ryżowe, kokosowe albo kozie tym tygodniu pijemy. Masło roślinne trzeba kupić. A jogurty jakieś bez mleka krowiego są? Czy serki?
U nas wołowina i kozie odpada bo nasilają się objawy.
Lece na sojowym mleku. I musisz czytać wszystkie składy. Bo np w wielu wędlin ach masz mleko albo serwatke - w serwatce najwięcej Bialka jest. Ja już to przerabiam przy drugim dziecku. Początki są ciężkie zanim się wdrozysz a potem jakoś idzie :)
 
Witam się w nowym roku szkolnym[emoji5]córa odprawiona do przedszkola, poszła chętnie. Mąż zawiózł ja zostałam w domu z małym. Wczoraj mi marudziła , że ją trochę boli gardło. Dostała od razu neo angin. Dzisiaj rano sama nie wiedziała , czy ją boli czy nie. Raz mówiła że trochę drapie a raz że nic nie boli. Ale temp nie ma. Mam nadzieję, że nie pogorszy jej się w przedszkolu.
Była u nas położna. Jeszcze 2 razy przyjedzie. Mały ma podejrzenie skazy białkowej. Mam nie jeść nabiału przez tydz i na kolejnej wizycie zobaczymy jak skóra będzie wyglądać. Ma taką drobną szorstką wysypkę na buzi troszkę i na rączkach. Co ja teraz będę jadła? Ja taka mleczna jestem..
Zobacz załącznik 894258
Czyli mleko ryżowe, kokosowe albo kozie tym tygodniu pijemy. Masło roślinne trzeba kupić. A jogurty jakieś bez mleka krowiego są? Czy serki?
W biedronce jest kozi do kanapek. Ale niestety u nas nie przechodzi jak krowie.
 
Gazowaną wodę może i tak ale tych słodkich napojów nie pij wcale i bez karmienia szkodzą. To sama chemia w nich i sztuczne slodziki.

Przy karmieniu można napić się szklankę coli, fanty czy tego innego „syfu”. Byle nie w za dużych ilościach, wszystko jest dla ludzi. A zanieczyszczenie powietrza, sąsiedzi i inne sytuacje życiowe czasami bardziej napsuja zdrowia niż szklanka coli [emoji16]
 
reklama
Ile wasze dzieci śpią po mm ? Myślałam , że więcej niz przy kp. A tu wychodzi na to , że moja śpi dwie godziny po sztucznym i dwie godziny po moim [emoji16]

U mnie nie ma reguły, śpi tak jak jej się podoba i potrzeba [emoji16] na pewno od 20 do 23 ma godziny czuwania i płaczu i chce być noszona [emoji5] dlatego ja poważnej myśle o chustowaniu. Pożyteczne z przyjemnym
 
Do góry