reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak ja się pytałam nowego księdza w parafii moich rodziców ile za ślub, to powiedział mi, że co laska, ale obowiązkiem katolika jest utrzymywanie kościoła, inaczej jest to grzech . Daliśmy mu 150 €, o ile dobrze pamiętam. Ale jak był u moich rodziców po kolędzie to stwierdził, że jak przyjadę to powinnam na tace dobrze euro sypnac, bo jestem zameldowana w Pl, a on za mnie podatek odprowadza....od tej pory nie chodzę do tego kościoła. Jeżeli mam ochotę to jadę trochę dalej. W ogóle ten ksiądz mi nie odpowiada. Czasami jak tekstem zarzuci, nawet i z ambony to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
Przez niego właśnie przenieśli tego księdza, który udzielał Marcie chrztu.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja nie od Was, ale mam pytanie...
CZY którejś z Was nie został z okresu ciąży duphaston?
Moja koleżanka jest po IV, jeździ do swojego lekarza ponad 300 km i nie wpisał jej na zapas recepty, a lekarz rodzinny nie chce wypisać... czy któraś może nam pomoc? :-)
Hej ;) moj lekarz wypisuje recepte i wysyla poczta ;) niech zagada z lekarzem swoim ;) a rodzinny,wydaje mi sie ze powinien wypisac recepte..
 
Ja bym nie szczepila raczej.

Ja bym do przychodni zadzwoniła i spytała się pediatry bo też nie wiem. A na którą szczepienie? Zakrop oczko solą fizjologiczną i przejrzyj i znów Zakrop i zobacz czy zbiera się dalej ropa


Spróbuj jeszcze za chwilę a w ogóle to nakarm małą przed wyjściem to nie zdąży tak zglodnieć.
Zaszczepilam. Ropa się już nie zebrała ale lekarz mój powiedział,że to nie jest przeciwwskazania,nawet jakaś infekcja oczka. No i oficjalnie na dietę bezmleczna przechodzę. Młoda ma jeszcze ciemoeniucha na głowie i brwiach, wg lekarza to objaw alergii. Na wysypke i ciemoeniucha dostałam Advantan... A to steryd z tego co kojarzę...echhh
 
Zaszczepilam. Ropa się już nie zebrała ale lekarz mój powiedział,że to nie jest przeciwwskazania,nawet jakaś infekcja oczka. No i oficjalnie na dietę bezmleczna przechodzę. Młoda ma jeszcze ciemoeniucha na głowie i brwiach, wg lekarza to objaw alergii. Na wysypke i ciemoeniucha dostałam Advantan... A to steryd z tego co kojarzę...echhh
Advantan? I to nie najlżejszy steryd. Ja bym chyba wie wstrzymała z zastosowaniem. Jeśli przechodzisz na dietę to moze zejdzie bez sterydów.
 
Advantan? I to nie najlżejszy steryd. Ja bym chyba wie wstrzymała z zastosowaniem. Jeśli przechodzisz na dietę to moze zejdzie bez sterydów.
No właśnie tak chyba zrobię....A na ciemieniuche kupię oliwke narazie... Z brwi już wczoraj zeszła,bepanthenem posmarowałam...
Buźka dość szorstka jest.. Ale poczekam kilka dni.
 
Dziewczyny czy Waszym maluszkom rosną już zauważalnie włoski? Bo Piotruśkowi już fajnie widać nad czołem jak mu się posiały. Na początku miał takie maleńkie jasne i przez to czoło wydawało się wysokie a teraz już widać granicę między czołem a włosami ☺
A dzisiaj pierwszy raz poszedł w ruch aspirator do noska do odkurzacza ☺ codziennie małemu psikam wodą morską i odciągam gruszką bo kataru nie ma ale zawsze coś tam białego zalega. Dzisiaj jakby więcej tego było i spróbowałam tym aspiratorem. Mały spokojnie dał sobie wyciągnąć. Na połowę mocy odkurzacz nastawiłam bo na najmniejszej za słabo było.
 
reklama
Do góry